Jesenné skúšky malých plemien (JSMP)

Re: Jesenné skúšky malých plemien

Poslaťod lucik » Pia 25.07.2008 14:27

my mame ozuzlavanie dummyvtaka :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=7Wvhf2s0_Yg
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Jesenné skúšky malých plemien

Poslaťod Stopinko » Sob 26.07.2008 8:43

No chudaci ftaci :lol: .

Inak len tak mimo rec , baby chystate sa na klubove jesenky ?
Stopinko
Junior
 
Príspevky: 380
Bydlisko: BA

Re: Jesenné skúšky malých plemien

Poslaťod lucik » Sob 26.07.2008 8:56

prave preto to tu riesime - bo Fragus sa chysta s weimarkou na jesenky a my s Van na klubove retrieverske. :smile:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Jesenné skúšky malých plemien

Poslaťod Van » Sob 26.07.2008 11:48

ano, ak bude cert reagovat nejak (hoc ako, to uz sa nejak dopiluje alebo oklame) na macku...stve ma, ze pre retrivre nam ju stale nechcu dat prec, hoci v okolitych krajinach pre retrivre uz nie je...ak nebude, tak kaslem na to a mozno skusim buduci rok v cr...nema pre mna vyznam ist na skusky s tym, ze ich spravime najlepsie v III.cene, len kvoli tomu, ze na macku nezareaguje...no a kedze macku si nemame kde vyskusat, tak uvidime na klubovej dovolenke, co to da...
Van
Hafan
 
Príspevky: 920
Bydlisko: ZM / PP / HE

Re: Jesenné skúšky malých plemien

Poslaťod Stopinko » Sob 26.07.2008 13:21

no ja mam jednu adeptku na klubove jesenky :no:
Stopinko
Junior
 
Príspevky: 380
Bydlisko: BA

Re: Jesenné skúšky malých plemien

Poslaťod Stopinko » Sob 26.07.2008 13:23

van a nechyta sa na tu macku alebo kasles na to ? myslim si ze na klubovkach budu na to prihliadat :no:
Stopinko
Junior
 
Príspevky: 380
Bydlisko: BA

Re: Jesenné skúšky malých plemien

Poslaťod Fraga » Sob 26.07.2008 13:28

No my už nemame ostrosť čo je škoda, pretože Ema by rada nejakú vymasírovala... :ua:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Jesenné skúšky malých plemien

Poslaťod Van » Sob 26.07.2008 13:44

no to prave neviem, ci sa chyta...k macke v klietke som sa dostala len raz, ked si synovec kupil kocurika :lol: ...ale bud ho to nezaujalo, lebo mlada alebo neviem :nwm: , prisiel k boxu, pozrel na to a odcuval na 2 metre a odtial to pozoroval. :pac:
Na klubovej dovolenke bude moznost tyzden pred skuskami cvicit ci uz na vlohove OVVR (kto nema a potrebuje) alebo klubove jesenky. Takze snad sa tam nejak chyti, ked uvidi druhych, co sa pri macke robi. Vie stekat na povel...mozno pojdem tou cestou, aj ked to uz bude za stratu bodov, ale stale bude sanca na I.cenu. Ja teda budem rada aj za II. ale tretia len kvoli macke (tak je to v skusobaku, pochybujem, ze sa nejak extra bude na to prihliadat, aj ked budu klubove) ak by na nu nereagoval, tak to sa mi nepozdava...pre retrivre to nie je vlastne, aby dorazali do macky, vo vacsine eu krajin to uz pochopili, len u nas ti, co o tom rozhoduju stale nie :ua: ....takze uvidim tam na dovolenke...a podla toho sa rozhodnem...zatial sa snazime trenovat pozvolna ostatne...casu napriek tomu, ze je leto je nejak menej ako som planovala :ua:
Van
Hafan
 
Príspevky: 920
Bydlisko: ZM / PP / HE

Re: Jesenné skúšky malých plemien

Poslaťod Stopinko » Sob 26.07.2008 14:17

Van dobehni profesorko svajciarsky ti ukaze ako sa steka pri nom sa chytil do teraz kazdy pes . :no:
Stopinko
Junior
 
Príspevky: 380
Bydlisko: BA

Re: Poľovné skúšky

Poslaťod lucik » Ned 31.08.2008 13:41

takze vcera sa nam zadarilo (rano som stupila do hovienka) KJSMP v 1.cene :jupi:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Poľovné skúšky

Poslaťod Stopinko » Ned 31.08.2008 14:42

Gratulujem , co odvaha na tom kapu retrivre ako ste to zvladli ?
Stopinko
Junior
 
Príspevky: 380
Bydlisko: BA

Re: Poľovné skúšky

Poslaťod Van » Ned 31.08.2008 19:46

Stopinko...no..."odvahu" mali niektore retrivre taku, ze som sa az zlakla, ci nie su krizene s pitbulmi (sorry za prirovnanie)...valcovali klietku jedna radost..vacsina vsak mala klasicku, stekala stojac/leziac pred klietkou (kolki prirodzene a kolki nauceno tazko povedat)...niektori len na povel (my :D ) a ini vobec. Na skuskach niektori nestekavci prekvapili (asi to bol den, ked sa im ulezalo, co sa po nich chce) a ini zlyhali (mozno boli precviceni?).

My...teda Ron...vydal zo seba maximum za tyzden co sme tam boli. Akosi nechapal, preco ma stekat na macku, ktora neuteka, nebrani sa, nereaguje (uz si chuda za tyzden zvykla, ze je v klietke v pohode, ak sa len steka a klietka sa neprevracia)...a svojim sposobom som tomu aj rada :no: Ja som aj rozmyslala, ze nakoniec na skusky nenastupime, ale prehovorili ma, ze nech to aspon skusime, ze nova skusenost...tak sme skusili. Myslim, ze hanbu sme flatom neurobili a pre macku sa nezblaznim...aj ked to trochu mrzi, ze kvoli takej blbosti nas to odsunulo z I.ceny...nevadi...skusenost dobra, buduci rok mozno pojdeme do CR, tam bude vacsia konkurencia aj medzi flatikmi. U nas si jesenky zopakujeme az ked nebude macka...takze mozno nikdy? snad nie :)


Najblizsi ciel...field trial alebo mozno skusky prinasania retrivrov (aj ked toto asi nie tento rok, nam co nemame pristup k zveri sa cvici trochu tazsie)
Van
Hafan
 
Príspevky: 920
Bydlisko: ZM / PP / HE

Re: Poľovné skúšky

Poslaťod Stopinko » Pon 01.09.2008 7:09

Joooo tak to je super , z tej macky si nic nerob. Inak Flatika uz cvicim je to odchovanec z ciech nejaka ch.s. bohemia teraz presne neviem. Ale je sikovny :jop:
Stopinko
Junior
 
Príspevky: 380
Bydlisko: BA

Re: Poľovné skúšky

Poslaťod lucik » Pon 01.09.2008 9:12

jou jou, madzgu ani mne Gipsy nevystekava tak ako by mala, ale na to, ze sme to skusali 3x pred skuskami, to bolo ok.. Ale fakt niektore retrievre vyzeraju pri macke ako pity - Van, ked si predstavis takeho mierumilovneho zlateho kludneho Lordika, ktory sa pri macke meni na diabla :smile:

Mne sa o 1.cene ani nesnivalo no trosku ma mrzi znizena znamka z prinasania kaceny (pustila), ktoru cely tyzden nosila ukazkovo a tiez z poslusnosti.. To som najskor nevedela preco znizili, ale tak spatne uvazujuc, asi sa im nepozdavalo, ze po revirovani mi odbehla k rozhodcom (ja koza som si ju neuviazala hned a ako sa rozhodcovia pohli, Gipsy mala dojem, ze maju zver) a odvolala som ju az na tretikrat :ua: a trosku viac som ju musela upozornovat aby nenapinala vodidlo pri nastupe na discipliny so zverou (zhava bola).. ale ajtak sa tesiiiiiiiiiiiim :jupi:

a tiez blahozelam Van aj phuturemu (-ovi?)! :aplause:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Poľovné skúšky

Poslaťod Van » Pon 01.09.2008 10:26

Stopinko píše:Joooo tak to je super , z tej macky si nic nerob. Inak Flatika uz cvicim je to odchovanec z ciech nejaka ch.s. bohemia teraz presne neviem. Ale je sikovny :jop:
Bohemia Luxyvett :) super, to by mala byt dobra praca...je po pracovne vedenych psoch, takze by mal cosi mat aj v tych genoch :D Skus sa spytat, ci by sa niekedy nechceli stretnut so starsim kamosom, po vycviku napr. by som kludne a rada dobehla :ahoj:
Van
Hafan
 
Príspevky: 920
Bydlisko: ZM / PP / HE

PredchádzajúciĎalší

Späť na Poľovnícka kynológia