Vystavovanie - rady, nápady, skúsenosti

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Re: Vystavovanie - rady, nápady, skúsenosti

Poslaťod AndreaT » Pon 27.03.2023 8:18

Ulf dnes na vás silno myslím, nech dobre natrénujete. Ja som od piatku hotová. Chorá som. Celý víkend som mala silné kŕče v bruchu, vracala som a mala som horúčku. Včera som sa ešte vyhádzala, skoro po celom tele :ua: Takže ja budem rada, keď sa dám do víkendu dokopy.
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
Bradáč je láska na celý život!
In my heart and in my home Schnauzers rule!
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1427
Bydlisko: Bratislava

Re: Vystavovanie - rady, nápady, skúsenosti

Poslaťod Ulf » Pon 27.03.2023 9:01

Jééjda, to je strašné. :ua: Ďakujeme, ale o nič dnes nejde :smile: . Skôr na teba treba myslieť, daj sa do poriadku... uffff :ua: :ua:
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 582
Bydlisko: Kalinkovo

Re: Vystavovanie - rady, nápady, skúsenosti

Poslaťod Ulf » Pon 27.03.2023 20:54

ešte spracovávam čo mi tam dnes vystrájala :prd: ... správanie 4 mesačného šteňaťa, sám vačku. No nič, nie je každý deň nedeľa. A pritom v tej Nitre bola taká fantastická..
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 582
Bydlisko: Kalinkovo

Re: Vystavovanie - rady, nápady, skúsenosti

Poslaťod Shel-chan » Uto 28.03.2023 12:36

:heh: no pekne. ja by som chcela počuť wewericinu stranu príbehu :joint:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Vystavovanie - rady, nápady, skúsenosti

Poslaťod Ulf » Uto 28.03.2023 12:56

No nič, anarchia day. Prišla tam nevybehaná, takže mala program a) hrať sa so psami, alebo program b) ťahať sa za mužom, čo tam stál za ohrádkou. Dobre fungovala asi 15 minút, niekde uprostred.
A začalo to tým, že jak fúkal vietor, tak hala dunela a ona sa tam zľakla. Potom si to začala ventilovať hentak všelijak. Proste spolupráca 0,0 nič. Nič, beriem to športovo.
Ako a ja už dlho hovorím mužovi nech on s ňou ide, lebo viem že jeho má za jedničku a to by fungovalo. Ale on o to nemá záujem, no. Škoda. Tá sobota nejak dopadne, už to neriešim.
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 582
Bydlisko: Kalinkovo

Re: Vystavovanie - rady, nápady, skúsenosti

Poslaťod wewerica » Uto 28.03.2023 13:01

Ulf nestresuuuj, vobec to nebolo az take zle ako tu pises :lol: ked pojdes na klubovku a uvidis ako sa vystavuju lajky, karelaky tak si povies ze si na tom este celkom dobre :lol: na zaciatku nespolupracovala ale takemu mlademu psovi treba dat chvilu cas a klud,pohodicku aby si zvykol na nove prostredie a zistil ze nic zle sa mu tam diat nebude. Neskor to uz bolo ovela lepsie. a ked sa predvedie tak ako v druhej polovici hodiny tak to bude uplne ok. Hlavne na vystave budete urcite skor ako pojde do kruhu, cize bude mat cas na spoznanie a zvyknutie si na priestor. a hlavne dobuducna ju ucit hlavne na cudzich ludi aby bola ok :smile:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Vystavovanie - rady, nápady, skúsenosti

Poslaťod Ulf » Uto 28.03.2023 13:06

Už sme boli na špeciálke raz a keď som videla jak tam kukajú zuby psovi čo sa pri tom váľal po zemi, tak som si hovorila že, ok, toto asi dáme, lepšie, vtedy dostala V2 :heh:

Už sme boli na nejakých 6tich výstavách, zásadný problém bol len na prvej, keď sa osapila na rozhodcu, teraz je už skôr lepšie na tom. :yes:

Ale inak wewe, ďakujeme za tréning a všetkým odporúčam, nech sa zúčastnia, mne sa tréning veľmi páčil :jop: :jop: a určite trénujeme ďalej, to je jasné :smile:
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 582
Bydlisko: Kalinkovo

Re: Vystavovanie - rady, nápady, skúsenosti

Poslaťod Silvuch » Štv 30.03.2023 20:25

kde je vystava?
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Vystavovanie - rady, nápady, skúsenosti

Poslaťod Slausa » Štv 30.03.2023 20:26

incheba
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Vystavovanie - rady, nápady, skúsenosti

Poslaťod Silvuch » Štv 30.03.2023 20:27

jezis bratislava? zebych dosla kuk?
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Vystavovanie - rady, nápady, skúsenosti

Poslaťod Vikiki22 » Uto 02.05.2023 10:38

Pridávam skúsenosť... Neísť so psom, ktorý má "mŕtvy chvost", na výstavu. Aj keď sa nezdalo, že Alga ten chvost nejak bolí, pri prehmatávaní počas posudzovania tíško na rozhodcu zavrčal. Holt, boli sme vylúčení. :ach:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Vystavovanie - rady, nápady, skúsenosti

Poslaťod wer » Uto 02.05.2023 10:54

A ja by som.cakala od retrievera, ze skor zaknuci, ako zavrci - a asi aj ten rozhodca.. :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Vystavovanie - rady, nápady, skúsenosti

Poslaťod Vikiki22 » Str 03.05.2023 9:39

Veď práve. Algo má trochu viac sebadôvery, tak dáva občas na vedomie takéto veci inak. :ach:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Vystavovanie - rady, nápady, skúsenosti

Poslaťod Mackie » Pia 22.03.2024 18:25

Co sa ocakava na vystave od psa (a psovoda) v triede do 6 mesiacov? A naopak, co mam od toho ocakavat ja, resp. pes, "co z toho" do zivota?
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Vystavovanie - rady, nápady, skúsenosti

Poslaťod Moniak » Pia 22.03.2024 18:32

za mna to ma byt prijemna skusenost pre stena, vybrala by som si rozhodcu o ktorom viem, ze je mily na steniatka, dala milion pamlskov a vychvalila za vsetko
a ocakava sa postoj a pohyb a zuby, ako nie je zle troska potrenovat a ist tam nachystana, nemusi to byt dokonale, ale zas nezobrat psa z dvora prvykrat na vystavne voditko v den vystavy
Moniak
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 839
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy