[F] Obľúbené seriály

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod katkariinka » Ned 07.06.2020 18:04

A ty vieš?
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Haleth » Ned 07.06.2020 18:48

Jasné, že nie :lol: A ja sa dozviem medzi poslednými, keďže ignorujem svetové dianie. Ale som presvedčená o tom, že vo svete sa deje kopec takých vecí, ak nie horších ako bol Epstein, ľuďom rovno pod nosom.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod moschino » Str 10.06.2020 13:40

tak vždy sa dejú aj horšie veci, veď nehovorím, že toto bolo najhoršie, čo som kedy videla :ach:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod hewča » Pon 22.06.2020 17:19

inak "Maly Sheldon" za mna tiez mega, roztomile a vtipne a take sheldonovske :heh: a pre mna velke plus kratke epizody
Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 648
Bydlisko: Humenné

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod bibika » Pon 22.06.2020 17:27

Ja som dala netflixovsky The Bodyguard seriál. Fuuuu, bolo to.... zaujímavé :D a dosť napínavé. Taký ten seriál kde neviete kto je zaporak :D
bibika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 746
Bydlisko: Banff, AB

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod clupko » Uto 23.06.2020 8:25

pre romanticky zalozenych odporucam netflixovy Dating around, je to sice reality show s temou randenia, ale napriek tomu sa to prijemne pozera :lol: kratke, fajn strihane epizody, ziadne moderovanie, len kamera snima 5 rande naslepo jedneho cloveka. vzdy je v rovnakom obleceni a v tom istom podniku, tak tie prestrihy do dalsich stretnuti su zaujimave. a odohrava sa to v new orleans, to mesto ma fakt prijemnu atmosferu :smile:
a teda kebyze mam pokracovat na romanticku notu, tak od HBO sa mi strasne pacil serial Love life. tiez kratucke epizody, celkom mam rada Annu Kendrick, a cele je to zaujimavo spravene - je to v podstate o vyvoji vztahov, od vysokej skoly cez prvy vazny vztah cez vselijake divoke fazy az po "toho praveho". a je tam rozpravac, co je tiez celkom dobry napad a pride mi, ze sa to tam velmi hodi.
akoze, take fest sladarny typu danielle steel nemam rada, ale toto ma hlavu a patu, ma to myslienku, nie je to plne patosu. velmi prijemne pozeranie.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Margita » Štv 25.06.2020 20:08

My sme zacali pozerat Californication s Davidom Duchovnym,dost dobre to je :-D jeden z mala serialov ,co ma fakt bavi
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod šeltie » Str 01.07.2020 16:34

Margita píše:My sme zacali pozerat Californication s Davidom Duchovnym,dost dobre to je :-D jeden z mala serialov ,co ma fakt bavi


madafakaaaaaa ja som to dopozerala pred mesiacom už treti krat. Ak sa ti paci californication potom sa ti bude pacit aj entourage tiez super serial
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Lindchen » Uto 27.10.2020 9:25

Začala som pozerať Queen s Gambit, miniseriál, vyšlo to pred pár dňami. Je to super divné a super dobré. Asi nie pre každého, ale osmička v SR. :lol: Tak možno zaujme aj vás: https://www.imdb.com/title/tt10048342/.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Haleth » Pon 02.11.2020 19:16

Ja si zas Peaky Blinders :love: A akurát prišli do novej série Škóti, tak sa rozplývam :hi:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod clupko » Pon 02.11.2020 22:39

je nova seria?? omg, tak tomu asi dam zas sancu :lol: zo zaciatku ma to mrte bavilo, ale ta kvalita dost upadala podla mna...
a queen's gambit mi velice sadlo, to som zhltla za 2 dni.
dnes som dopozerala sharp objects, to bolo tiez super. velmi mi to pripominalo prvu seriu true detective - tiez take pomalsie tempo, temna atmosfera. a uzasne herecke vykony :jop: (p.s. posledny diel dopozerajte cely, az po koniec tituliek)
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod bibika » Uto 03.11.2020 0:11

Queen’s gambit mám v pláne keďže ma čaká ešte týždeň selfisolation. :ach: A kanadský netflix to tento týždeň hádže ako top 1 vec.
Peaky sú perfektní! :love: ale novú sériu ešte nemajú, teda posledná je zatiaľ piata.
A môj momentálny karanténny kráľ je Lucifer. :love:
bibika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 746
Bydlisko: Banff, AB

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Lindchen » Uto 03.11.2020 7:47

Qeens Gambit v SR už dvojka.
Peaky Blinders ma témou neoslovili, ale strašne veľa ľudí mi to odporúča, tak možno tomu dám šancu.

Škoda, že skončil Flash, to bola taká fajn oddychovka k jedlu.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Haleth » Uto 03.11.2020 12:12

člupko, sorry za dezinformácie, pre mňa je nová, ale nie je nová :lol: No mňa strašne sklamalo keď sa niekto nakoniec dal dokopy s niekym, koho som nemala rada, ale nakoniec ma tešilo, čo sa stalo :heh:

Peaky Blinders nie je zrovna “ženský” seriál :lol:

Lucifer nieeee. Prvá séria, či dve bola úplná pecka a potom som to normálne prestala úplne pozerať. Drbnuté romantické vzťahu v seriáloch ma strašne vytáčajú a toto mi tak znechutilo celý seriál, že nepomohol ani môj veeeľmi obľúbený herec a jeho nádherné auto :love:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Lindchen » Uto 03.11.2020 12:23

Ženské témy zas nemusím, ale ako áno, toto je trošku mimo mňa. No, uvidíme. :heh:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou