Šampóny, kondicionéry a iná kozmetika pre psov

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Šampóny, kondicionéry a iná kozmetika pre psov

Poslaťod Margita » Pon 16.01.2012 12:51

ma niekto odskusane tie sprejove zalezitosti Animology?maju take ze sprej taka voňačka :lol: ze medzi kupaniami sa pouziva,chcem len vediet ci to prebije aj smrad :kak: po okupanom psovi :lol:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Šampóny, kondicionéry a iná kozmetika pre psov

Poslaťod Dastuch » Pon 16.01.2012 19:47

Zuzlik,mohla by si mi poslat,ze ako vyzera ten olej?a ako sa vola ta znacka,na tej stranke co si pridala nic neviem najst o tom :ua:
Dastuch
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 733
Bydlisko: Košice/Tornaľa

Re: Šampóny, kondicionéry a iná kozmetika pre psov

Poslaťod kinderko » Štv 26.04.2012 12:51

Ahojte, vedel by tu dakto poradiť aj mne??

Chcela by som nášej fenke kúpiť nový šampón, na regeneráciu srsti, alebo niečo podobné. Vždy sme používali detský šampón, so srsťou nemala žiadny problém, no asi posledný polrok, sa jej srsť začala ničiť, neviem z čoho to môže byť, či jej nevyhovuje šampón, alebo preto že ju striháme častejšie ako predtým. Fenka má čiernu srsť, no teraz ju má pri zadných labkách takú sivastú, drsnú, bez lesku. Predtým mávala celkove krásnu čiernu, lesklú a jemnú, často mi ju chválili že ako to robím, že ich psíkovia nikdy takú nemali. Zvyknem ju kúpať asi raz za mesiac, a strihať asi raz za 2 mesiace.

Vzhľadom na to, že ja som nezamestnaná, rodičia mi dajú peniaze akurát na jedlo pre ňu, ale to je tak všetko, tak si nemôžem dovoliť nič drahé, preto som premýšlala nad týmto šampónom
Kód: Vybrať všetko
http://www.zvieratka.eu/erzo/eshop/1-1-PRE-PSOV/37-3-SAMPONY-A-KOZM-PRIPRAVKY/5/1598-Color-Black-250ml-sampon-pre-psov-s-tmavou-srstou-TRIXIE

ale zase fenka je síce čierna, ale hruď, brucho a labky má biele, bojím sa že by jej stmavli, to by som nerada. čo to, som počula aj o norkovom oleji, ale vedel by mi niekto odporučiť nejakú konkrétnu značku a typ,a samozrejme niečo cenovo prístupné? Ďakujem za odpovede.
"Ak po smrti psi nejdú do neba, potom chcem ísť tam, kam oni."
"Pes má krásu bez márnomyseľnosti, silu bez krutosti a ľudské cnosti bez ľudských necností."
kinderko
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 18

Re: Šampóny, kondicionéry a iná kozmetika pre psov

Poslaťod Silwuska » Uto 15.05.2012 10:17

A nezmenila si nahodou nieco v strave?? stav srsti nezalezi len na sampone, vela robi hlavne strava :yes:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Šampóny, kondicionéry a iná kozmetika pre psov

Poslaťod Amis » Štv 13.09.2012 14:24

Ja používam Orthosan, ničí blchy a má celkom fajn vôňu :no: Mali sme aj od Tatrapet taký žihľavový a tiež bol fajn. Teraz máme Orthosan, jeden neotvorený poľský a jeden od Marty cosmetics. Ten Marty šampón je fajn, má dobrú vôňu. Je na ňom napísané že farbí na mahagónovo. Dnes som to otestovala a naozaj som mala problém zmyť tú farbu na bielych miestach (predsa nechcem mať celého ryšavého psa :lol: ). Keby som to nechala dlhšie pôsobiť tak sa to dá zmyť už ťažšie. Nie je to pre kožu psa zlé takéto farby ?
Amis
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265

Re: Šampóny, kondicionéry a iná kozmetika pre psov

Poslaťod Amis » Štv 13.09.2012 14:30

kinderko : Podľa mňa to bude stravou :no: Porozmýšľaj čo fenka papá, prípadne sa spýtaj na fóre ohľadne kŕmenia. Ak chceš normálny šampón, ktorý zároveň ničí blchy tak skús Orthosan, u nás v Ke sa dá kúpiť bežne aj vo freshi aj tescu a za cca 2€ :smile: je lacnejší a nezafarbí ti psa. Myslím si, že keď s tým predchádzajúcim šampónom nemala problém až teraz tak to bude kvôli strave :ua:
Amis
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265

Re: Šampóny, kondicionéry a iná kozmetika pre psov

Poslaťod kinderko » Pon 04.02.2013 16:39

Ahojte. Mojej fešande sa míňa šampón, ktorý sme používali a tak premýšľam nad dvomi ďalšími variantami a to:

KW Norkový olej 100ml
KW Norkový olejový šampón 250ml

Môžem si vybrať len jedno z toho, ale neviem ktoré.. Je možné používať ten norkový olej samotný bez nejakého predošlého šampónovania, resp. ako náhrada za šampón? (áno viem že je potrebné riediť ho s vodou). Alebo mám radšej kúpiť ten šampón?? Pes nechodí na výstavy, je to kríženec, takže nejakú ultra mega úžasnú srsť nepotrebuje, v minulosti sme mali problémy so srsťou (zbledla jej farba srsti, bola bez lesku a celkovo taká, nevýrazná a suchá) avšak po doplnení potrebných vitamínov sa dala pomerne doporiadku, ale stále to nie je ono.
Bola by som rada, keby ste mi poradili, ktorý by bol vhodnejší :yes: :ahoj:

edit:// tak sme nakoniec kúpili KW šampón, keďže olej bol vypredaný, takže problém vyriešený :lol:
"Ak po smrti psi nejdú do neba, potom chcem ísť tam, kam oni."
"Pes má krásu bez márnomyseľnosti, silu bez krutosti a ľudské cnosti bez ľudských necností."
kinderko
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 18

Re: Šampóny, kondicionéry a iná kozmetika pre psov

Poslaťod JANULIK2008 » Sob 05.10.2013 18:49

my našu umývame s brezovým šampónom. Umývali sme ju aj s takým pre psy ale nakoniec sme sa dostali k brezovému alebo žihlavovému :)
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek.
Obrázok
JANULIK2008
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 164
Bydlisko: Košice-Šaca :)

Re: Šampóny, kondicionéry a iná kozmetika pre psov

Poslaťod Agi » Štv 12.12.2013 8:23

kinderko píše:Ahojte, vedel by tu dakto poradiť aj mne??

Chcela by som nášej fenke kúpiť nový šampón, na regeneráciu srsti, alebo niečo podobné. Vždy sme používali detský šampón, so srsťou nemala žiadny problém, no asi posledný polrok, sa jej srsť začala ničiť, neviem z čoho to môže byť, či jej nevyhovuje šampón, alebo preto že ju striháme častejšie ako predtým. Fenka má čiernu srsť, no teraz ju má pri zadných labkách takú sivastú, drsnú, bez lesku. Predtým mávala celkove krásnu čiernu, lesklú a jemnú, často mi ju chválili že ako to robím, že ich psíkovia nikdy takú nemali. Zvyknem ju kúpať asi raz za mesiac, a strihať asi raz za 2 mesiace.

Vzhľadom na to, že ja som nezamestnaná, rodičia mi dajú peniaze akurát na jedlo pre ňu, ale to je tak všetko, tak si nemôžem dovoliť nič drahé, preto som premýšlala nad týmto šampónom
Kód: Vybrať všetko
http://www.zvieratka.eu/erzo/eshop/1-1-PRE-PSOV/37-3-SAMPONY-A-KOZM-PRIPRAVKY/5/1598-Color-Black-250ml-sampon-pre-psov-s-tmavou-srstou-TRIXIE

ale zase fenka je síce čierna, ale hruď, brucho a labky má biele, bojím sa že by jej stmavli, to by som nerada. čo to, som počula aj o norkovom oleji, ale vedel by mi niekto odporučiť nejakú konkrétnu značku a typ,a samozrejme niečo cenovo prístupné? Ďakujem za odpovede.



Skús použiť kondicionér, alebo šampón a kondicionér v jednom od Trixie :smile:
dobrý je tiež kondicionér v spreji
Agi
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Re: Šampóny, kondicionéry a iná kozmetika pre psov

Poslaťod Madnesska » Ned 29.12.2013 21:22

Ahojte, viete niekto o šampóne po ktorom by sa psia srsť stala prijateľná pre alergikov? :D niekde som to videla sa mi marí ale teraz to ani za boha neviem nájsť tak som si nie istá či to vôbec existuje :pac:
Madnesska
Snoopy
 
Príspevky: 187
Bydlisko: Veľký Krtíš

Re: Šampóny, kondicionéry a iná kozmetika pre psov

Poslaťod Margita » Ned 29.12.2013 23:30

"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Šampóny, kondicionéry a iná kozmetika pre psov

Poslaťod Madnesska » Pon 30.12.2013 15:38

ďakujem pekne :) ... len či je to aj pravda to čo píšu pri tých výrobkoch :oo:
Madnesska
Snoopy
 
Príspevky: 187
Bydlisko: Veľký Krtíš

Re: Šampóny, kondicionéry a iná kozmetika pre psov

Poslaťod katkariinka » Pon 30.12.2013 16:55

Necakala by som zazraky, ale za pokus to stoji.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Šampóny, kondicionéry a iná kozmetika pre psov

Poslaťod Archaniel » Uto 31.12.2013 10:52

Zdravím. Aký šampón by ste odporúčali pre štena šarpeja?
Archaniel
Nováčik
 
Príspevky: 25

Re: Šampóny, kondicionéry a iná kozmetika pre psov

Poslaťod WorkingAmstaf » Štv 16.01.2014 0:51

Ahojte potrebovala by som poradiť olej, resp.šampón pre fenku , je vonku , a tým , že stále niečo robíme , chodíme na bicykel , beháme - nieje úplne biela - je na to niečo čistacie alebo bieliace ? :nwm:
WorkingAmstaf
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy