Krizence a bastardiky

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Domca » Štv 04.03.2021 11:46

ako tie nohy áno, to som si nepamätala že mal čierne(som myslela že má biele papučky :hi: )inak keď si na to upozornila aj Maxovi strašne zosvetleli nohy len tým že on ich má také svetlé to tak nebije do očí :heh:


Heeej on ich mal čierne, bielu mal len dáke 2cm od pazúrov aj to len na asi dvoch nohách alebo troch sa mi zdá :heh: proste som nechápala keď som došla v lete.. že to čo mu v save nohy máčajú či čo :haha:

Moľa :aaa: stále rovnako rozkošná :hi: :lol: A som sa chcela aj pýtať na Benyho, že či už má domov alebo čo...tak snáď to nebude problém, aby si po neho prišli :yes:

Je inak sranda sledovať tie štence, že ako rastú a čo sa z nich vynára...heč tuná Lina, krásne psisko z nej :aaa:
Prílohy
20210304_114353.jpg
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Mac Gie » Pia 05.03.2021 7:31

och tak tá riadne vyrástla! :yes: ale to už je pár mesiacov čo u teba nie je, že? ucha má jak Moľa :lol:

Beny ostane ešte aspoň týždeň u nás, pán veľmi chcel prísť ale podvečer mi volal, že to asi nedá, že je veľa kontrol :ua: ...ale nevadí, šak nám to neponáhľa :lol: som sa teraz sťahovalaa Mirka, že ta aspoň pes jeje ostane sa bude maťs kým baviť a potom napísali, že neostane tak bola trochu smutná tak aspoň sa bude ešte týždeň môcť baviť so psom nie s bratom :heh:


Domca píše:Heeej on ich mal čierne, bielu mal len dáke 2cm od pazúrov aj to len na asi dvoch nohách alebo troch sa mi zdá :heh: proste som nechápala keď som došla v lete.. že to čo mu v save nohy máčajú či čo :haha:

no lebo mne sa zdalo že on mal niečo biele aj predtým na packách, to tak Max on má len prsty na zadných biele ale bolo to vidno len keď bol malý lebo mal tmavšiu hnedú, aj tých pár bielych chlpov na konci chvosta vidieť až keď sa človek zapozerá :heh:

včera som sa chystala do postele, prídem do izby a ten takto rozčapený si tam ležal a tváril sa veľmi pohodlne :pac:
Prílohy
IMG_20210305_072855.jpg
IMG_20210305_073028.jpg
Bendžo, ďalší pán pohodlný :D
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Domca » Pia 05.03.2021 8:32

och tak tá riadne vyrástla! :yes: ale to už je pár mesiacov čo u teba nie je, že? ucha má jak Moľa :lol:


Jj ona sa adoptovala koncom septembra :lol: bola najnormálnejší pes z tých všetkých čo sme od minulého roka mali v dočaske :haha:

Beny ostane ešte aspoň týždeň u nás, pán veľmi chcel prísť ale podvečer mi volal, že to asi nedá, že je veľa kontrol :ua: ...ale nevadí, šak nám to neponáhľa :lol:


Och no to už prežijete :joint: ja som Donnieho ani nenahadzovala ešte lebo sa lieči a aj tak...zavreté okresy v ČR :heh: čiže sa môže adoptovať tak do Brna maximálne :joint: ale nieže by mi to vadilo, chcela by som aby bol tu niekde bližšie aj tak :hi:

Maxo :heh: presne ten pelech som mala aj pre moju Kiku...a čo si všímam, tak je dosť obľúbený, má ho kopa ľudí očividne :ha: u nás v ňom pravidelne spal aj Pigi (a to sa tam ledva narval :pac: ) a mačky detto :haha: sa používal až kým sa úplne nerozpadol :haha:

A Beny nejak podrástol, tie labiská :aaa:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Mac Gie » Pia 05.03.2021 10:41

nám nevadí, že ešte ostane...vlastne nám viac nevyhovovalo aby po neho tento víkend prišiel :joint:
hey čítala som v nejakej inej téme, a ako sa mu darí? už chodí v pohode aj tam kde nechce, či? ako dlho ešte predpokladáte, že sa bude liečiť?

ja som ten pelech videla na nejakej fotke aj na Havkáčoch tuším, tak ako cena/kvalita podľa mňa super čiže sa nedivím že to ľudia kupujú, Maxovi by trebalo možno aj číslo väčší lebo som nerátala, že to dookola bude také nadýchané :ach: :lol: ale on sa zmestí všade kde chce a páči sa mu, ja ho mám už pár rokov a okrem toho že kožušinka už nie je biela je ako nový :yes: sama si tam rada sadám :joint:

no Beny mal také tlapiská už keď prišiel, sme sa smiali z neho jaký je malý, tenký ale nohy má väčšie jak Max :pac: :heh: veď on je taká žížala, keď si ľahne na bok tak je z neho 2D pes :haha:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Domca » Pia 05.03.2021 11:04

Heh si ho užijete poriadne ale poznám ten pocit :hi:

hey čítala som v nejakej inej téme, a ako sa mu darí? už chodí v pohode aj tam kde nechce, či? ako dlho ešte predpokladáte, že sa bude liečiť?


Jasnačka :yes: to zvládol všetko za týždeň, šikovník. Nemá už problém s ničím a len by sa s každým psom ktorého stretne hral :heh: k ľuďom je ale odmeraný vonku, kontaktovať sa chce iby s tými, čo majú psy :haha: nás ale miluje, niekedy až príliš :heh:
No a tým, že mu vyšli pozitívne giardie, tak budúci týždeň by sme mali robiť kontrolnú koprológiu a podľa toho asi uvidíme...dúfam, že táto jedna intenzívna, týždňová kúra bude stačiť, už sme všetko vydrhli, vyprali tak snáď...nenznášam tie parazity :censored: Plus ešte má aj teda to trávenie rozhasené a imunitu na prd. Dostáva aj vitamíny aj probiotiká, prešli sme s ním na Brit Care z Eminentov čo mu dali z útulku, to vidno že mu lepšie sedí aj na :kak: ...tak asi nejaký týždeň - dva ešte, no uvidíme teda. On ani moc nepribral, iba kilo zatiaľ ale tak to je pochopiteľné no...iba sa viac nasrstil :aaa: Ale na pohľad vyzerá k svetu :yes:

no Beny mal také tlapiská už keď prišiel, sme sa smiali z neho jaký je malý, tenký ale nohy má väčšie jak Max :pac: :heh:


Bigfoot :haha: ale je rozkošný, výzorovo sa v ňom bígel nezaprie...a ten chvost to je neskutočne smiešne :aaa: :heh:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Mac Gie » Pon 08.03.2021 7:55

Domca píše:Heh si ho užijete poriadne ale poznám ten pocit :hi:

skôr to bolo z logistických dôvodov a tak ale hey aj si ho ešte užijeme, Mirka ho mala u frajera a úplne sa pokazil :aaa: a to tam boli len na 2 noci :pac:

všímam fotky na FB už je z neho pekná huňka :lol: prajem chrobákovi skoré uzdravenie :yes: a naliehaj na Silvuchu možno si ho nakoniec vezme keď sa jej to štenítko nenarodilo :angel: :joint:

anoooo :heh: to je úplne presné, Bigfoot :haha: aj podľa mňa sa podobá na bígla a vet, pri ktorom sme ho boli očkovať tak na neho kukol keď sa spýtal čo je zač a hovorí "vážne, ani by som nepovedal" :ach:
Prílohy
received_241599757627647.jpeg
Krpec bol cez víkend pozrieť kravičky :)
received_432221051445101.jpeg
A našiel si dvoch kopovích kamošov :D
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Domca » Pon 08.03.2021 16:00

všímam fotky na FB už je z neho pekná huňka :lol: prajem chrobákovi skoré uzdravenie :yes: a naliehaj na Silvuchu možno si ho nakoniec vezme keď sa jej to štenítko nenarodilo :angel: :joint:


Silvuch?? :hih: :sos:
Tento týždeň ideme robiť kontrolnú koprolku tak uvidíme...teraz začína mať červené pre zmenu aj druhé oko :pac: ale ešte máme kvapky tak snáď to bude stačiť...vďaka tej zlej imunite sa mu kadečo vyhádzalo.

Offtopic: A mne asi roztrhne srdce keď sa adoptuje :plac: ale keď si to akokoľvek zhodnotím, nebolo by pre toho psa fér, aby tu ostával :ua: moc veľa vecí bude v blízkej budúcnosti v jeho neprospech a odmietam mať psa keď mu nebudem vedieť všetko 100% zabezpečiť. Ale aspoň som mala možnosť zistiť, že DK do budúcna rozhodne áno...to je úplne pes pre mňa :aaa: :aaa: aj keď tento je bezPP, u mňa "hits all the marks"

aj podľa mňa sa podobá na bígla a vet, pri ktorom sme ho boli očkovať tak na neho kukol keď sa spýtal čo je zač a hovorí "vážne, ani by som nepovedal" :ach:


A na čo iné sa mu podobal? :heh: A má moc pekné sfarbenie, ja také môžem :hi:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Mac Gie » Str 10.03.2021 10:59

tak držím palce aj s okom aj s :kak: :lol:

Offtopic: ja to mám práve naopak, mne sa kólie páčili ale čím viac som ich spoznala som zistila, že toto nie :heh:

farebne sa aj mne strašne páčil už na prvý pohľad :yes: neviem čo si o ňom vet myslel, nepovedal nám len, že je zlatý
no a bubák práve odcestoval na ďalekú cestu, bude z neho západniar :plac: tak snáď sa im bude spolu dariť :yes: pán bol veľmi milý a krpec ho ani neohučal a hneď sa mu dal pohladkať tak to berieme ako dobré znamenie :hi:
Prílohy
IMG_20210309_093947.jpg
Posledná fotka
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Shel-chan » Str 10.03.2021 12:27

super posledna fotka :hi:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Mac Gie » Pon 22.03.2021 8:37

Aha kto nás prišiel dneska pozrieť :lol: (nechce sa prestať hýbať, musela som sa nechať zahryznúť :heh:)
Prílohy
IMG_20210322_082702.jpg
IMG_20210322_082114.jpg
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Shel-chan » Pon 22.03.2021 9:27

ci pana, ta riadne vyrastla!
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Mac Gie » Pon 22.03.2021 9:29

vyrástla a jak pribrala :ach: pániček dostal poriadnu prednášku :heh:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Domca » Štv 25.03.2021 10:23

:aaa: ale to rastie :hi:

Nás tiež prišla minulý týždeň 2x pozrieť bývalá dočaska Lina (akurát štendo z fotiek na začiatku strany :heh: ) našla v Donniem ideálneho parťáka na šibnutosti :heh:
Prílohy
IMG_7439.jpg
IMG_7457.jpg
IMG_7463 (1).jpg
IMG_7460.jpg
IMG_7493 (1).jpg
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Shel-chan » Štv 25.03.2021 10:57

wow, ta je kraaasna :love: a pripomina mi suru :heh:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod straka17 » Štv 25.03.2021 11:06

Shel-chan píše:wow, ta je kraaasna :love: a pripomina mi suru :heh:

Ale kde, na prvej fotke trochu divný holanďák! :heh:
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

PredchádzajúciĎalší

Späť na Krížence