Krizence a bastardiky

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Tinka123 » Uto 16.11.2021 19:47

Sa doma nenudíme. :angel: Aj keď fotka už nie je veľmi aktuálna, ale lepšiu nemám. Neskutočné ako sa za dva týždne z malého plyšového macíka stane dlhonohá piraňa. :heh: A Manny sa hádam prvýkrát hral so psom. :aaa: Nadšený nie je, zmierený už asi áno.
IMG_20211029_1141212.jpg
IMG_20211029_1141212.jpg (90.25 KiB) Zobrazené 1271 krát
Tinka123
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Shel-chan » Uto 16.11.2021 20:07

ooo, to je zlate :heh: adoptiak? mas aj to foto pred/po dvoch tyzdnoch?
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Mac Gie » Uto 16.11.2021 21:45

Tinka! Ako to, že 2 týždne a my sa dozvedáme až teraz! :aaa: rozkošný chrobák :love: čo to? Skade to? Chceme vedieť viaaac :joint:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Tinka123 » Uto 16.11.2021 23:13

Shel-chan píše:ooo, to je zlate :heh: adoptiak? mas aj to foto pred/po dvoch tyzdnoch?

Niečo by sa možno našlo, ale to sú hrozné fotky, ona ako je čierna, tak ju nikde poriadne nevidno alebo je to presvetlené alebo sa hýbe... :pac: Už teraz si nadávam, že zase nebudem mať fotky z tohto obdobia, ale strašne sa mi nechce fotiť.
Je zo zlých podmienok, ale neskutočná je. Akože od začiatku sa javila ako taký sebavedomý malý satan, ale to čo teraz niekedy dorába. :devil:
Pred tými dvoma týždňami to malo 3 kg, aj kocúr bol o hooodne väčší. Do toho sa zaľúbila na prvý pohľad. Neskutočne sa teší zakaždým, keď ho vidí. On sa zatiaľ tvári, že ju nemusí, ale všade ju prenasleduje a keď spí, tak si k nej chodí ľahnúť. :hi: No a dnes už mala na váhe skoro 6. To bol celkom šok pre mňa, som myslela, že bude mať menej. :heh:
Jaj a volá sa Dexxi. :ha: Nekonečné hádky a debaty o mene. Ja som mala kopu mien s nejakým významom, ale mi bolo povedané, že takýto pes nemôže mať také seriózne meno. Sa mi toto vôbec nepáčilo, ale potom sa už vymýšľali blbosti, tak som radšej súhlasilo s týmto, lebo som sa bála, že by jej prischlo ešte niečo horšie. :haha:
Na veterine si už mysleli, že ryšavec to vzdal, tak mám náhradu. Akože ja viem, že veterinár mu už veľa času nedával, ale nemusel by sa tváriť tak prekvapene zakaždým, keď mu poviem, že psíček si ešte spokojne žije. :prd: Ale za tie mesiace neskutočne zostarol. Ešte minulý rok behal pri bicykli, teraz je už aj prechádzka občas problém. Akože on bol už aj predtým šedivý a bolo vidno, že nie je najmladší, ale teraz je taký iný.
Tinka123
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Shel-chan » Str 17.11.2021 0:47

nevadí, ukáž aj čmuhy!! :heh:

to je super, že ešte drží aj starký :yes: teraz máš teda troch? (či mi niečo ušlo? :hi: )
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Mac Gie » Štv 18.11.2021 8:39

Tinka Hoya sa tiež ťažko fotila (a moc sa to nezlepšilo :ach: ) preto som sa viac sústredila na videá aby som mala aspoň niečo z obdobia keď bola špunt :hi: meno ste vybrali pekné, ja som vyberala ešte skôr ako som napísala chovateľke a aj tak jej ostalo oficiálne meno :pac: :heh: Hoyi trvalo asi 2 mesiace kým sa Maxovi votrela do priazne ale celkom jej tieto veci idú takže už na ňu vrčí minimálne :heh: chceme spiacu foto s kocúrom! :lol:

Tinka123 píše:Na veterine si už mysleli, že ryšavec to vzdal, tak mám náhradu. Akože ja viem, že veterinár mu už veľa času nedával, ale nemusel by sa tváriť tak prekvapene zakaždým, keď mu poviem, že psíček si ešte spokojne žije. :prd: Ale za tie mesiace neskutočne zostarol. Ešte minulý rok behal pri bicykli, teraz je už aj prechádzka občas problém. Akože on bol už aj predtým šedivý a bolo vidno, že nie je najmladší, ale teraz je taký iný.

TOTO, jak ja ti rozumiem, Max ešte prechádzky dáva v pohode, dokonca aj menšie výlety ale za pár mesiacov strašne zostarol a zošedivel, minule som si všimla že má na boku šediny kde ich ešte tak mesiac dozadu nemal :oo: bohužiaľ, čas nezastavíme :ua: ale prístup veta by mi akože bol dosť nepríjemný, u nás na klinike sú všetci úplne opačne na tom, prajú mu aby ešte potiahol a chvália ho a tak :hi: dedulovi prajem veľa zdravia a nech ešte čosi potiahne :pusa:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Domca » Štv 18.11.2021 12:07

Jee Tinka :aaa: rozkošná čiernota malá :hi:

Mňa inak už dlhšiu dobu láka vziať nejaké štenco do dočasky ale nie je na to ani čas ani možnosti teraz :ua:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Mac Gie » Štv 18.11.2021 14:54

A my sme boli včera na dvoch hradoch pri Humennom - Brekov a Jasenovský hrad
Krátke a jednoduché trasy (kvôli obom). Tak som si povedala, že kým Max môže a vláde budeme praktikovať aspoň tú turistiku, strašne rád chodí na výlety, tak nech si ešte užije :pusa:
Zopár fotiek ešte :hi:
Prílohy
IMG_20211117_111926.jpg
IMG_20211117_145032-1.jpg
IMG_20211117_150142.jpg
IMG_20211117_145554-01_edit_109057479098983.jpg
IMG_20211117_154824-01.jpeg
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Tinka123 » Uto 23.11.2021 15:23

Shel-chan píše:teraz máš teda troch?

:yes:

Mac Gie píše:
ale prístup veta by mi akože bol dosť nepríjemný, u nás na klinike sú všetci úplne opačne na tom, prajú mu aby ešte potiahol a chvália ho a tak :hi: dedulovi prajem veľa zdravia a nech ešte čosi potiahne :pusa:

Veď to aj u nás, oni sú tam všetci super, tešia sa, že sa mu darí. :smile: ...len veta to vždy najprv prekvapí. :joint: Ale cvičiť to ho stále baví. Z ničoho sa tak neteší ako keď vidí, že chystám veci na tréning. Hrozne dobrý pocit po toľkých rokoch trápenia sa. :hi:
Minule mi fb vyhodil nejakú Maxovu fotku a som ho najprv ani nespoznala aký tam bol tmavý. :heh: On je neskutočný sympaťák, nech mu zdravíčko ešte slúži. :love: Hoya sa riadne vytiahla, taká dlhonohá žirafka. :aaa:

A tutok čmuha :lol:
IMG_20211123_141029.jpg
IMG_20211123_141029.jpg (34.19 KiB) Zobrazené 1063 krát

To je šialený pes. Ale je super. Také "bezproblémové" šteniatko. Nič nerieši, nemá problém zostať sama, na vodítku chodí pekne a je taká...nebojácna? rýchlo sa oťuká. Ale mi to pripomína: "When you ask Santa for a puppy but accidentally write Satan". Strašne sa bojím, čo z tohto vyrastie. :haha: Ak sa dovtedy niekde nedoláme. :prd:
Tinka123
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Domca » Uto 23.11.2021 15:45

Bodeee tá je úplne úžasná :aaa: presne môj typ psa :heh: musíš dávať veľa fotiek :hi: :angel:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Mac Gie » Str 24.11.2021 10:50

neeeeeeeee :aaa: aj my chceme hore ušiiiiiiii :lol: strašne je pekná a vyzerá tak šišato :heh: :love:

no hey, Max sa dosť zmenil :lol: tuto malé porovnanie (som sa pred pár mesiacmi nudila v robote :angel: )
Prílohy
porovnanie.png
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Shel-chan » Str 24.11.2021 16:52

aj sa mi zdalo, ze uplne inak vyzeral, nez som si ho pamatala, ale tu to je uplne vidiet :heh:

henta cierna vec to co jeeeeee :haha: to je take smiesne ako joyca!!
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Shel-chan » Str 24.11.2021 16:52

aj sa mi zdalo, ze uplne inak vyzeral, nez som si ho pamatala, ale tu to je uplne vidiet :heh:

henta cierna vec to co jeeeeee :haha: to je take smiesne ako joyca!!
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Slausa » Str 24.11.2021 17:05

Boze to čierne je perfektne :heh: Vyzera ako mudi co mame na skole trochu, alebo malý groenak :hi:
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Krizence a bastardiky

Poslaťod Mac Gie » Štv 25.11.2021 12:20

Shel-chan píše:aj sa mi zdalo, ze uplne inak vyzeral, nez som si ho pamatala, ale tu to je uplne vidiet :heh:

on sa strašne zmenil a za ten rok v KE, ja som potom na neho pozerala, že je dajaký divný, iný :lol:
ešte jedno porovnanie, keby ťa zaujímalo :lol: (2009 a 2021)
Prílohy
porovnanie 2.png
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

PredchádzajúciĎalší

Späť na Krížence