Valley Bulldog

Valley Bulldog

Poslaťod Silwuska » Štv 27.09.2007 10:17

Valley Bulldog je populárny okolo Nového Škótska a Kanady, no stále patrí medzi extrémne zvláštne plemená. Vyzerá ako dlhšia verzia anglického bulldoga alebo ako kratšia verzia nemeckého boxera.
Nie je známe ako dlho toto plemeno existuje, no hovorí sa, že svôj pôvod má v Annapolise v Novom Škótsku.
Plemeno vzniklo spojením boxera a buldoga v nádeji, že vznikne pes altetický, ohybný, so špeciálnym temperamentom a zároveň dostane buldočiu guráž a neúnavného ducha.
Valley Bulldog je registrovaný v IOEBA (International Olde English Bulldogge Association).

ZDROJ: http://www.bulldoginformation.com/valley-bulldog.html

Obrázok Obrázok Obrázok
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 21.11.2007 18:10

jakí pekní hafánci :smile:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Valley Bulldog

Poslaťod Lilithien » Ned 18.01.2009 19:36

tak ti su naozaj krasny...ani som nevedela,ze nieco taketo existuje ...J uplne vidiet ze je tam bullddog a boxer hlavu maju po boxerovi a telo po bulldogovi
Lilithien
Šteniatko
 
Príspevky: 83
Bydlisko: Bratislava

Re: Valley Bulldog

Poslaťod Mac Gie » Uto 30.06.2009 21:46

je to pekny psik....naozaj tam vidno tie dve plemena.. :lol: ..mne osobne sa pacia plemena ktorim tak vysi horny pystek je to take zlate :jop: ...som rada ze som to tu nasla lebo som ani nevedela ze toto plemeno existuje... :ahoj:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Valley Bulldog

Poslaťod Offca » Uto 30.06.2009 22:01

tu už si dá hocikto hocijaké ciele, jednoduché, primitívne, typu: cieľom šľachtenia je dostať telo a nornícke schopnosti jazvečíka, pritom ale kožuch a obranárske schopnosti kaukazáka :pac: ..a toto má stačiť pre ragistráciu :nwm: :heh:

Na tej prvej fotke je strašne vidieť dva kríženčeky buldoga a boxera. Jeden je na boxera, druhý na buldoga...a eto vsjo :nwm:
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Valley Bulldog

Poslaťod čučoriedka » Uto 30.06.2009 22:09

offca :jop: uplne moje slova..presne toto ma napadlo ked som videla tu fotku..neviem kde na tom druhom psovi(na prvej fotke) videli boxera :ua:
DONA v mojom avatare hlada novy domov
čučoriedka
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 30
Bydlisko: Brno

Re: Valley Bulldog

Poslaťod Fraga » Str 01.07.2009 7:16

Neostáva iné ako sa za :heh: Offca súhlas :yes:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Valley Bulldog

Poslaťod drymarchon » Str 01.07.2009 11:49

no tak toto sa mi vôbec nepáči :ua: pripáda mi to ako zúfalý pokus skrížiť 2 plemená za nulovým cieľom :ua: prípadne za cieľom "šak budeme originálni" :pac:
ZAMARATAN FCI - chovateľská stanica československých vlčiakov
http://www.csv.wbl.sk
drymarchon
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2924
Bydlisko: Liptov

Re: Valley Bulldog

Poslaťod wewerica » Štv 02.07.2009 20:28

to mali asi aj v umysle :no:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá


Späť na Plemená uznané kynologickými organizáciami vo svete