Búrský buldog / South African Boerboel (AKC)

Re: Búrský buldog / South African Boerboel (nFCI)

Poslaťod hriva » Uto 06.03.2012 15:06

ináč ty máš dvoch psov-samcov? ako si spolu vychádzaju?
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Búrský buldog / South African Boerboel (nFCI)

Poslaťod AtreySurrykata » Uto 06.03.2012 15:09

Áno áno dvoch samcov , vieš čo dobre . Roky mu už dal na papuľku trochu ale to preto lebo si do neho Atrey moc dovoloval , ale už si na seba veľmi zvykli keď dám jedného do jednej a druhého do druhej izby už nevedia ani bez seba byť a pýtajú sa ku sebe ! :no: Všetko s nimi robím spoločne, cvicčím , spolu jedia chcem aby to medzi nimi bolo aj nadalej takto ! :jop: Robím všetko preto .
AtreySurrykata
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 44

Re: Búrský buldog / South African Boerboel (nFCI)

Poslaťod hriva » Uto 06.03.2012 15:18

tak to je super! :jop: ja som mala dve feny spolu, ale to bolo peklo, musela som ich oddeliť. priatel má zas spolu dvoch psov-samcov a tí su v pohode, občas príde k výmene nazorov ale nič hrozostrašné. feny su take zakernejšie ako keby :joint:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Búrský buldog / South African Boerboel (nFCI)

Poslaťod AtreySurrykata » Uto 06.03.2012 15:24

Hej hej aj mne to tak príde , že dvaja psy sú v pohode , proste oni si niečo medzi sebou povedia a je pokoj , ale feny to je proste ako ženy :lol: Oni keď si nesadnú tak to bude horor , no ja ich učim poriadne na seba , vieš ja by som sa chcela presťahovať tak o rok do bytu a kúpiť si ešte fenku Boerboela a možno ešte stafordku :no: Lebo viem , že keď sa chce tak je možné urobiť všetko !!!! Poznáš MIlana Cesara ? On má moc moc psov a neviem ako to robí ale nebijú sa mu ani nič :no: Ja viem , že to bude ťažké ale budem sa snažiť.
AtreySurrykata
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 44

Re: Búrský buldog / South African Boerboel (nFCI)

Poslaťod hriva » Uto 06.03.2012 15:31

no poznám poznám, ale moc ho nesledujem, je tu o nom aj samotná téma, a velmi rozdielne názory na jeho metodiku výcviku. minule sa tam aj riešilo to ako je možné že ma tolko psov pokope a nebijú sa a niečo som tam zahliadala, že vacsina tých psov sú kastráti.
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Búrský buldog / South African Boerboel (nFCI)

Poslaťod AtreySurrykata » Uto 06.03.2012 15:35

No to je možné :jop:
AtreySurrykata
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 44

Re: Búrský buldog / South African Boerboel (nFCI)

Poslaťod angela » Ned 12.08.2012 13:26

Tak tu pročítám vše o boerboelech , jsou fakt nádhený.
Uvažuji o štěněti , ale mám doma 3letou fenu argentiny , která je dominantní a boerboel taky. Tak nevím když to tu čtu .
Mám ji tedy ted taky společně s fenou tibetské dogy , ale to je neskutečný flegmouš a už je ji 14let ,takže jsou uplně v pohodě.
Tak nevím zda do toho jít , feny když se servou tak je to mnohem horší než když se servou psi.
angela
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Predchádzajúci

Späť na Plemená uznané kynologickými organizáciami vo svete