Anglický kokeršpaniel

Anglický kokeršpaniel

Poslaťod DaniKK » Štv 07.08.2014 11:07

Zdravím všetkých, mám malého 3-mesačného angl. kokeršpaniela, kúpil som mu na odporučenie zverolekára granule Royal Canin medium junior. Na sáčku je napísané že v 3 mesiacoch by mal denne zjesť 4 odmerky cca 220 g. Ale on ledva zje denne 1 odmerku. Teraz som mu to zacal miešať s takým masom v sášku od pedigree a to uz zje ale tiež neviem či to maso je kvalitné. Poradili by ste mi prosím chcem aby z neho vyrástol zdravý velký pes. Vopred vdaka za pomoc :)
DaniKK
Okoloidúci
 
Príspevky: 8

Re: Krmivo pre angl. kokra

Poslaťod clupko » Štv 07.08.2014 12:32

ked mu nechutia, skus zmenit granule. a to "maso v sacku" urcite nie je ani kvalitne, ani maso, staci ked si precitas zlozenie :ach:
na fore je o granuliach dost vela tem, prestuduj.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Krmivo pre angl. kokra

Poslaťod vavrena » Pia 08.08.2014 8:42

DaniKK píše:Na sáčku je napísané že v 3 mesiacoch by mal denne zjesť 4 odmerky cca 220 g.


Nie, ak tak, na sáčku je napísané, že odporúčané je zjesť 220g v štyroch dávkach!! To znamená rozdeliť 220g na štyri. Kilo granúl nemá zjesť ani 30 kilový pes za deň, šteniatko má našťastie dosť rozumu, že vám viac nezožerie. A inak sú to len odporúčané hmotnosti, riaďte sa kondíciou a apetítom vlastného psíka.
A granule mu nemiešajte s ničím od pedigree. Ak chceš mäso, dávaj mu mäso, nie výrobky s mäsovou príchuťou, a nemiešaj to v jednej dávke s granulami. Inšpiráciu na iné spôsoby kŕmenia nájdeš aj v príslušných sekciách o surovej či varenej strave. Šteňaťu len prospeje, ak bude jesť normálne jedlo pre psa, teda prirodzené.
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Krmivo pre angl. kokra

Poslaťod clupko » Pia 08.08.2014 8:56

Offtopic: ja som to pochopila tak, ze mu davaju 4 davky s celkovou hmotnostou 220g, to snad zdravy rozum nedovoli, davat tak malemu steniatku takeho plemena denne takmer kilo granul...
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami


Späť na Výživové nároky podľa plemien