Stopy, stopičky...

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Stopy, stopičky...

Poslaťod Elis » Str 22.09.2021 19:24

:ha: :ha:

Offtopic: zapujcim za drobny poplatek ty svoje 2 cunata a budete to mit natrenovane celorocne :ha:
neni den, aby nevymetli louze ............
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Lovector - vektorove obrazy

Poslaťod wer » Str 22.09.2021 19:32

Offtopic: ojoj, vsak to aj moj sa bahni nonstop, ale toto je INEE. pes spinavy mi az tak neva, ja neznasam tie zasrate veci davat do auta - stopovacka obalena bahnom (mala som len "letnu" - biothan ostal doma..), lopta zasrata, moje ruky zasrate, ze utierkami to nejde dole, bahno az za usami - no a takto si sadnem do auta, volant zasraty, bahno na caluneni na streche. :aaa:
Elfinka, to nove auto by som aj ja tazko rozdychavala.. :heh: aj tu uz rozmyslam, ze fakt potrebujem cisto daku popolnicu na stopy :haha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod elfinka » Str 29.09.2021 12:14

Stare stopy - ake mate skusenosti so striedanim starsich a mladsich stop? Sefo sice este dllllho nebude potrebovat stare, ale mozno by sa mi obcas hodilo spravit starsiu, proste lebo najdem dva samostatne kusky casu lahsie nez jeden dlhy na naslapanie-cakanie-dvihanie.
Kamoska mala k tomu pristup, ze kym pes cucha do hodiny tak stare nerobit vobec a az potom ked prejde na FH/SVV3 tak zacat so starymi. A celkom im to tak pekne vyslo. Tak teraz rozmyslam ci to s tou starsou skusat, alebo radsej ist menej casto lebo si nieco najskor rozbijem.

(na druhu stranu, labrador v sportovke je uplne mimo konkurenciu, takze male rozbitie mi zas nejak zasadne nevadi :heh: )
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Str 29.09.2021 12:38

add stari stopy - nejhorsi rada, kdyz pes leti po stope a pracuje zbrkle - je -nalap mu neco stareho, at se musi snazit.
to je podle me spatna cesta...

jinak -zalezi proste na psovi a citu. neni univerzalni rada.
nekdy ta stara stopa prerusi stereotyp -a udela stopy zase zajimavymi -i ty cerstve ale :no:
casto se to proste stane bez planu - viz. tabory, ze :ha: a pes si nejak poradi -nebo neporadi.
a i je asi otazka, co je to stara stopa :ha:

to same -ze neni univerzalni rada - plati i pro slapani ostrych lomu nebo oblouku.

dost iparu prisaha na to, ze IPO pes ma znat jen pravy lom.
a mnoho s tim nesouhlasi :nwm: atd. atd.

za me -u mladych psu bych se bala, ze mi zacne flakat cerstve stopy - takze jen obcas, na zpestreni nebo nahodou.
neplanuju je.
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Športová a služobná kynológia