"Výcvikové metódy" 1

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Výcvikové metody..:-((

Poslaťod MisheliQ » Pon 10.08.2009 16:14

FUJ!!! Neandertálcom do ruky pes nepatrí!!!! A ten zvuk čo vydával ten pes :plac: Toho ÚCHYLA tak chytiť, tak by som sa neudržala!!! A veruže by zo mňa žiadna trasoritka nebola! :censored: :censored: :censored:
Zavrieť takých bláznov - úchylov!! Bez výnimky a bezpodmienečne na aspoň 2 roky! Aj do blázinca. A takých by som dala aj do navyššieho stupna medzi tých najväčších hulvátov

Offtopic: Tému by som premenovala na niečo ako Nesprávne použite výcvikové metódy! To je už týranie! A také veci by nemali byť voľne dostupné pre každého! Potom to takto vyzerá
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Výcvikové metody..:-((

Poslaťod gabrievamfim » Pon 10.08.2009 16:27

Tak, Misheliq, toto nie je žiadna metóda. Metóda je na dosiahnutie nejakého cieľa, tu je cieľ v nedohľadne, dovidieť len poruchu toho dementa (v tom veku už pravdepodobne bude sexuálny kontext - zrejme problémy s erekciou) Toto JE týranie. Ten chlap nemá všetky kolieska a s chuťou by som mu drbla aj ja. A nie jednu
"...to víte, s blbejma se nebavte, někdo si vás splete..." J. Werich
gabrievamfim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 709
Bydlisko: niekde medzi Levicami a Novými Zámkami

Re: Výcvikové metody..:-((

Poslaťod meridia » Pon 10.08.2009 17:00

Přečtěte si diskuzi pod tím článkem...ta je taky výživná,pán se asi dostavil osobně a vyjádřil se..
meridia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1031

Re: Výcvikové metody..:-((

Poslaťod kikula22 » Pon 10.08.2009 17:27

:plac: Ja som sa na to nemohla ani pozerať. :plac:
A nechápem ako sa toho ujka mohol niekto zastávať a ešte tvrdiť ,,To video mi nepřišlo nějak drastické" .
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Výcvikové metody..:-((

Poslaťod leuska » Pon 10.08.2009 20:23

Ja ked som si to dala hlasnejsie,tak sa mi zdalo,ze mu opakuje -stekej! :oo: Ten pes je uz teraz tak skazeny,ze az :pac:
ObrázokObrázokObrázokObrázok
leuska
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1374
Bydlisko: humenne

Re: Výcvikové metody..:-((

Poslaťod čierna oliva » Pon 10.08.2009 20:30

som to nedopozerala, nemám tak silný žalúdok, bola som svedkom niečoho podobného - náš skorosused je podobný ľudoop
Prečo by mal človek očakávať, že jeho modlitby o milosť budú vypočuté tým čo je nad ním, keď on sám nemá žiadne zľutovanie nad tým čo je pod ním?
čierna oliva
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 489
Bydlisko: TT

Re: Výcvikové metody..:-((

Poslaťod Igor » Pon 10.08.2009 20:35

au, tak to je pekná sila...
žiaľ po svete behajú ešte aj horší kreténi, a niektorí sa vraj aj vydávajú za výcvikárov
ale aj tento je dosť drsný... fakt asi padol na hlavu
navyše ani nevyzerá že by mu ušli nervy (žiaden prejav hnevu), ale sústredí sa na svoj výkon ako keď človek vykonáva nejakú cieľavedomú činnosť - to je zrejme jeho pravidlná výcviková metóda
asi by mu pomohlo pár dní v tretej nápravnovýchovnej

Klub chovateľov dalmatínskych psov - http://www.dalmatian.sk | Doberman klub SR - http://www.dobermann.sk
Kynologický klub Staré Ihrisko - http://www.kksi.sk | Kynologický klub Ekoiuventa - http://www.ekoiuventa.sk
Igor
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 213

Re: Výcvikové metody..:-((

Poslaťod Tchor » Pon 10.08.2009 21:05

Pokud jsem tohocloveka dobre poznal (ty fotky nejsou zrovna nejostrejsi) tak je to bohuzel clovek co ma v ceske kynologii docela jmeno ZVV3 ma udelany s nekolika psama a pravidelne se zucastnoval (a pokud vim u zucastnuje ) MR NZR. Na jeho psech, ale byva videt ze cvicit "musi" a rozhodne netvari jako ze by je to bavilo. Jmeno sem psat nebudu neb si nejsem uplne jistej.
Tchor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1644
Bydlisko: Svinarov ( u Slanyho) - Stredocesky kraj

Re: Výcvikové metody..:-((

Poslaťod lara » Pon 10.08.2009 21:13

ked si poviem, že už som videla všeličo a nič ma neprekvapí, vždy sa najde niečo nove.. a potom sa pýtam, čo všetko dopekla sa može v človeku (nazvime ho tak :ua: ) skrývať...
If it's not a Doberman it's just a dog.
lara
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1946
Bydlisko: Galanta

Re: Výcvikové metody..:-((

Poslaťod johny5 » Pon 10.08.2009 22:10

Vies Tchor podla toho videa si myslim ze tento clovek to s tym EO nevie a mam neprijemny pocit ze ten pan nema celkovo psov za nic a ma trosku sadomaso spravanie.Ak rozhodcovia vidia ze ten pes ma bojazlivy prejav mali by prislusneho pana vylucit z preteku ako aj zo skusok.Teda aspon u nas to tak je.
johny5
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1542
Bydlisko: Martin / Vrutky

Re: Výcvikové metody..:-((

Poslaťod Jannka » Pon 10.08.2009 23:10

Tchor píše:Pokud jsem tohocloveka dobre poznal (ty fotky nejsou zrovna nejostrejsi) tak je to bohuzel clovek co ma v ceske kynologii docela jmeno ZVV3 ma udelany s nekolika psama a pravidelne se zucastnoval (a pokud vim u zucastnuje ) MR NZR. Na jeho psech, ale byva videt ze cvicit "musi" a rozhodne netvari jako ze by je to bavilo. Jmeno sem psat nebudu neb si nejsem uplne jistej.


v tej diskusii pod clankom sa uvadza, ze ten pan na tom videu sa vola "Ladislav HŮZA"
♥ Chovateľská stanica "YALESS BLUE" ...domov aktívnych kólií.
Tipy na turistiku so psom pre všetkých psíčkarov, odporúčané 16 z 16 labiek našich turistických kólií ;)
Jannka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3152
Bydlisko: Košice

Re: Výcvikové metody..:-((

Poslaťod Tchor » Uto 11.08.2009 6:49

Jannka píše:v tej diskusii pod clankom sa uvadza, ze ten pan na tom videu sa vola "Ladislav HŮZA"


Tak jsem se nesplet. :-( Ze je ten clovek prase vim uz davno.
Tchor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1644
Bydlisko: Svinarov ( u Slanyho) - Stredocesky kraj

Re: Výcvikové metody..:-((

Poslaťod raky » Uto 11.08.2009 7:32

Fakt sila, humus nad humus... :plac:
raky
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4149

Re: Výcvikové metody..:-((

Poslaťod renqa » Uto 11.08.2009 7:47

Tak k tomuto fakt nemám slov.... chúďa pes... :plac: :plac:
Bože, ja keď môjmu nechtiac ublížim alebo len na neho zhúknem, tak mám výčitky.
A nie ešte toto.... ten človek nemá chrbtovú kosť.... čo chrbtovú kosť... ten nemá ani rozum.... :hmm: :hmm:
renqa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3300

Ďalší

Späť na Výchovné a výcvikové metódy a pomôcky