Vrčanie na ľudí

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Vrčanie na ľudí

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 15.08.2007 9:58

čo si myslíte o tom keď pes vrčí na svojho pána??? :oo:
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Lenka_T » Str 15.08.2007 9:59

No mne sa to ešte nestalo, neviem čím to je asi tým že ma tak psy zbožňujú?? :lol:
Lenka_T
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 135
Bydlisko: Smižany

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 15.08.2007 10:08

no ja tiež nemám problém..moj psík si zavrčí len tak v hre... :smile:
ale kamoška má bígla a on vrčí či už na ňu alebo na iných..na ňu keď ho napr dáva na vodítko,ide kúpať,vyťahuje kliešťa a tak...a niekedy aj na deti keď ho hladkajú...včera aj na mňa zavrčal keď som ho dávala na vodítko..ale potom prestal keď som naňho skríkla...čo si o tom myslíte keď je pes taký a majitel to nerieši???
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 15.08.2007 10:09

inak Lenka ty máš akého psíka?? :no:
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

treba zakricat

Poslaťod amaris1 » Str 15.08.2007 18:08

moja havina na mna zavrcala len parkrat v zivote ale ja som ju velmi hlasno okrikla, tonom "neopovazuj sa na mna vrcat, ja som tu sef!" no a v momente sa hrozne zahanbila a stiahla sa. Uz dlho na mna nevrcala.
amaris1
Okoloidúci
 
Príspevky: 7

Poslaťod Rika » Str 15.08.2007 18:36

Moji psi na mňa nikdy nedovolili zavrčať a ani na nikoho iného... tým, ako sa správa bígl Tvojej kamošky sú na vine oni. Zrejme ich bígl nevie, kto je vodcom - pánom svorky. Všetko záleží od výchovy.
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 15.08.2007 20:40

jukel píše:moje na mna zatial nikdy nezavrčali aj keb žere tak im možem robiť čo chcem aj hlavov sa davam ku miske a oni nič žeru dalej

ja už mojmu možem aj ruky do misky pchať keď papá...lebo vie že niekedy mu tam niečo pridám :no:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 15.08.2007 20:43

Rika píše:Moji psi na mňa nikdy nedovolili zavrčať a ani na nikoho iného... tým, ako sa správa bígl Tvojej kamošky sú na vine oni. Zrejme ich bígl nevie, kto je vodcom - pánom svorky. Všetko záleží od výchovy.

no a ja jej stále hovorím aby to riešila ...ale ona povie že on je uvrčaný...ja si myslím že potom je pánom pes a nie človek..ale ona si nedá povedať..ale ako si vychovali tak majú... :oo:
ja jej chcem pomôcť ale keď o to nestojí..je to choré
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod iva » Str 15.08.2007 22:54

Vrcanie je len o tom, ze niekto nezvladol vychovu svojho psa. Spravne vychovany a socializovany pes si na svojho pana nikdy nedovoli zavrcat.
Working testy - šport na zamestnanie hlavičky retrieverom :-)
iva
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 136
Bydlisko: Borský Mikuláš

Poslaťod Lenka.Buddy » Štv 16.08.2007 7:02

iva píše:Vrcanie je len o tom, ze niekto nezvladol vychovu svojho psa. Spravne vychovany a socializovany pes si na svojho pana nikdy nedovoli zavrcat.

presne tak..ale keď si to nechce priznaž,že to nežvládla....strašné..radšej sa bude tváriť akého má úžasne vychovaného psa...ale keď už niekoho pohryzie bude neskoro :oo:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod janka » Pia 17.08.2007 19:12

Ja mám tiež bígla a on ešte nikdy na mňa nezavrčal a ani na nikoho iného-okrem psov :lol: Ja si myslím,že je to prejav dominancie lebo jeho páni mu nedali jasne na javo,že oni sú vodcami svorky.
janka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 81
Bydlisko: Pozdišovce

Poslaťod Lenka.Buddy » Ned 19.08.2007 15:09

janka píše:Ja mám tiež bígla a on ešte nikdy na mňa nezavrčal a ani na nikoho iného-okrem psov :lol: Ja si myslím,že je to prejav dominancie lebo jeho páni mu nedali jasne na javo,že oni sú vodcami svorky.




všetci sme sa zhodli v tomto názore :ha:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod petka_akim » Ned 19.08.2007 15:53

na mna akim tiez este nezavrcal aj ked zere ja mu pcham ruky do misky a niekedy si to aj zoberem do ruky (ak je to tuhe) a robim sa ze to jem on sa na mna iba pozre a zere dalej.. minule som do neho tak tlacila nech ma pusti ku miske ked bola plna a on normalne uhol a sim mu ani nic nehovorila :lol: :lol:
petka_akim
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 178

Re: Vrčanie na pána

Poslaťod LadyTrixiKe » Štv 14.08.2008 15:45

ked ku nám prišiel Dasty tak sme si užili tých jeho prejavou dominancie (chniapanie, vrčanie, ...) ale rýchlo pochopil že v našej domácnosti sú psy v hierarchi až za ľudmi teraz je z neho skvelý mazlík a aj deti v pohode toleruje :lol:
Obrázok
LadyTrixiKe
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Košice

Re: Vrčanie na pána

Poslaťod Donna » Štv 14.08.2008 15:50

keby to moj urobil tak by to urobil len raz... :nie: my vrcime len na povel :) :smile:
Naposledy upravil Donna dňa Štv 14.08.2008 16:20, celkovo upravené 1
Obrázok
Donna
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1022
Bydlisko: Bratislava

Ďalší

Späť na Riešenie problémového správania sa psov