Silvester a delobuchy

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Silvester a delobuchy

Poslaťod wer » Ned 01.01.2023 9:16

Presne, aj u nas ovela ovela horsie. Minuly a predminuly rok skoro vobec, teraz od obeda kazdu chvilu. Rodinky s detmi :ach: som jednym vynadala aj, ked som sla vencit :ach:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12688
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Silvester a delobuchy

Poslaťod Cathy » Ned 01.01.2023 9:34

Ja si tiež myslím, že sa to zhoršuje. Hlavne začali už cez Vianoce, vtedy som to fakt nečakala. U nás strieľali celý týždeň, hocikedy cez deň. Ja čo si pamätám ako deti pirátov, tak to bolo nič oproti týmto ranám, toto sú ako granáty. Stačilo že na sídlisku pod oknami hodili jeden a začali kňučať psy v celej bytovke.
Hlavne, že sa všetci sťažujú, že je všetko drahé a len v našej pidi dedinke bolo neskutočne množstvo ohňostrojov. :kak:
Cathy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 222

Re: Silvester a delobuchy

Poslaťod Margita » Ned 01.01.2023 10:39

wer píše:Presne, aj u nas ovela ovela horsie. Minuly a predminuly rok skoro vobec, teraz od obeda kazdu chvilu. Rodinky s detmi :ach: som jednym vynadala aj, ked som sla vencit :ach:

A najlepší argument,ze kvôli deťom ,aj kvôli detom vypustili kapra so chlorovej vody aby sa deti zabávali :pac: tu búchali tak od šiestej do druhej intenzivnejsie
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5659
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Silvester a delobuchy

Poslaťod wer » Ned 01.01.2023 11:34

Ale ja som si fakt myslela, ze uz to bude ustavat, ved take kampane uz roky...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12688
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Silvester a delobuchy

Poslaťod straka17 » Ned 01.01.2023 11:40

U nás naopak, v Brne okolo ôsmej dvakrát puk, potom o polnoci do ja neviem... Pol jednej? A ticho. Dikybohu, ani s tym nerobili rachot od začiatku decembra
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Silvester a delobuchy

Poslaťod AndreaT » Ned 01.01.2023 16:56

wer píše:Presne, aj u nas ovela ovela horsie. Minuly a predminuly rok skoro vobec, teraz od obeda kazdu chvilu. Rodinky s detmi :ach: som jednym vynadala aj, ked som sla vencit :ach:

Toto. Teraz nám pod oknom strieľala mamička s malým chlapcom a ešte ho chválila, že super, vôbec si sa nebál :pac:
Minule rodinka s deťmi a maltezákom. Chudák pes, ten bol v takom strese :au:
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
Bradáč je láska na celý život!
In my heart and in my home Schnauzers rule!
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1427
Bydlisko: Bratislava

Re: Silvester a delobuchy

Poslaťod zuzka:) » Ned 01.01.2023 17:33

My sme tu na sirokom okoli tak 16 rodin a asi z 3 miest bolo počuť ohnostroje. Ale celkovo asi len 20 minut okolo polnoci. Moje zvierata neriešia, ale podla stôp sa tu asi doplasili nejake jelene :nwm:
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1951

Re: Silvester a delobuchy

Poslaťod Domca » Ned 01.01.2023 19:12

Ja som bola prvý krát na Silvestra v Brne odkedy tu žijem, a teda tu u nás strieľali odkedy sa zotmelo...od cca pol 17...ale fakt že skoro nonstop, potom okolo pol 9 to utíchlo a potom zas až o polnoci...sme šli venčiť nejak o pol 7 večer, Donnie toto našťastie absolútne nerieši (ani keď je vonku) ale tiež tá sebeckosť tých ľudí ma dostáva....ešte keď vidia, že niekto venčí psa, nepočkajú aby sme prešli aspoň ďalej, načo....rovno pomaly za zadkom to odpália :ach: mám pocit, že si niektorí myslia, že majú nejaké špeciálne privilégiá na Silvestra a všetci ostatní sa im majú prispôsobovať :ach:

a naši hovorili že aj u nich na dedine to tento rok bolo totálne peklo. že za 6 rokov čo tam bývajú to ešte takéto bláznovstvo nebolo ako teraz
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1878
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Silvester a delobuchy

Poslaťod elfinka » Ned 01.01.2023 19:17

U nás tento rok síce kratšie pálili zato všetko nad*bali nad našu záhradu. Totálny bordel zbierať to budeme ešte týždeň. A čo uplne nepochopím tak aj nejaké piraty hodené ku nám za plot (máme 3m betónový, ten kreten čo to tam hodil ani nemohol vedieť či tam neni niečo horľavé alebo niekto koho ohrozí). Bezmozgovia alebo svine čo to robia naschval - neviem, ale je mi z toho fakt smutno.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Silvester a delobuchy

Poslaťod Elis » Ned 01.01.2023 22:49

jsem fakt kousek za Prahou -a tady byl uplny klid :oo:
jeste v pul jedenacte jsme mela dvere dokoran -bylo vedro a varila jsem. 15 minut po pulnoci bylo ticho uz
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6367
Bydlisko: Praha

Re: Silvester a delobuchy

Poslaťod Slausa » Ned 01.01.2023 23:30

Ja som bola neplanovane na dedine a tam bol vcelku klud, minimalne oproti mestu. Mozno aj preto ze sme boli skor na kraji dediny a strielalo sa v strede, ale viac bolo pocut z okolia. Co bolo snad este blbsie ako priame, lebo dedina tak v jame a ozyvalo sa to dokola.
Sura to zvladala na to aky je chaotista celkom fajn, skor sa nechala strhnut davom, ako prestali palit, tak bola do 5 minut tuha. U nej to je skor taky ten podprahoovy stres, ze funguje, ale vidno na nej, ze je taka nesvoja a par dni trva kym sa z toho vychodi. Dezider horsie, cely nakefeny, ociska vonku, hukal, nevedel kam skorej letiet, kazdu chvilku cural dnuka, este o druhej hucal na vsetko co sa suchlo a buchlo.
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1481

Re: Silvester a delobuchy

Poslaťod Cathy » Pon 02.01.2023 17:40

Tu ešte dnes trieskajú :prd:
Cathy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 222

Re: Silvester a delobuchy

Poslaťod Aris » Pon 02.01.2023 19:10

Tento rok je to extrém. Včera púšťali ohňostroj ešte cely deň. A tie delobuchy to vôbec nie sú nejaké “normálne” rany, to je fakt rana jak z dela. Až sa nám okna trasú. Keď som videla 31 v obchode ako ľudia nakupovali plné kufre až mi zle bolo. Hlavne že nikto nemá peniaze, všetko je drahé…ale toto evidentne nie. Strašne mi je z toho smutno. Angie to zvláda veľmi zle. Na budúci tok zvažujem nejaký oblbovak.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Silvester a delobuchy

Poslaťod straka17 » Pon 02.01.2023 20:26

Mám pocit, že posledné dva dni horšie jak silvester, teraz s tými pirátmi búchajú náhodne počas celého dńa :prd:
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Silvester a delobuchy

Poslaťod wer » Pon 02.01.2023 20:52

Nechapem, preco to nepokutuju. Tolko by vyzbierali a aj osozne by to bolo, na rozdiel od toho ich vyberacstva za odtahy, rychlost a pod.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12688
Bydlisko: Záhorská Bystrica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Riešenie problémového správania sa psov