velke problemy so zranim + prilisna naviazanost

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: velke problemy so zranim + prilisna naviazanost

Poslaťod pigie » Pia 30.08.2019 13:10

Este som si spomenula, rybicky v oleji, v konzerve. To fungovalo, ked som uz potrebovala, aby cosi zozral :heh: Tym som popatlala vsetko a slo to :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: velke problemy so zranim + prilisna naviazanost

Poslaťod Snezienka123 » Uto 03.09.2019 20:07

Nám okrem rybičiek pomáhalo aj opatlať jedlo alebo pridať k nemu obvarenú pečienku na drobno nakrájanú/roztlačenú.

A keď ti žerie len mäso, nemá problém so stolicou?
U mojej to po čistom mäse nevyzeralo veľmi dobre. Ja preto k mäsu, ak mi kašle na prílohu pridávam aspoň trochu Carna Flora 4.

Inak, je to zúfalé, keď je pes nežravec...mám to doma už ôsmy rok...preskákali sme si obdobiami kadejakými, čo sa žravosti týka...mala obdobie, kedy som do nej dostala nejako opatlané granule (suché nevezme do papule ani dnes...až neveriaco pozerám na videá, kde sa pes vrhne na misku suchých granulí a schrúme ju :lol: ), potom mala roky na barfe (prvé roky ukážkový barf aj so zeleninou bez príloh, potom už zeleninu vynechávala, tak s mini prílohami, potom nechcela surové, tak dostávala varené (ale to ju bavilo asi najmenej)...v súčasnosti už žerie granule opatlané nejakou konzervou alebo mäsom alebo pečienkou či rybkami, surové mäso s Carna Flora, a občas varené, občas vajce, tvaroh, neslané syry a pod. ako spestrenie k hlavnému jedlu...takže je všetko a nič (žiaden konkrétny druh stravy pre psa)...ale hlavne žerie a obdobia nežravosti už trvajú asi len deň a nie sú časté
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: velke problemy so zranim + prilisna naviazanost

Poslaťod Ulf » Štv 05.09.2019 16:23

Ahoj, nemyslim si, ze slusne vyjadrovanie nazoru je navazanie sa, tak sa aj ja skusim vyjadrit, ale nenavazt. K tomu chovu, z mojho pohladu by mali byt zaradene do chovu zdrave a povahovo vyrovnane jedince. No, aj ked veterinari vylucili fyzicky problem, tak to ze havino za mesiac zozere par granul a v podstate je ochotny sa vyhladovat, no mne to normalne a ani zdrave nepride ani nahodou a osobne by som si od takej feny stena nezadala. A taktiez by som bola pekne nastvana, kebyze sa mi taka vec zataji. Ja to chapem, aj ja som si kupila pp psa s naozaj zaujimaveho spojenia s velkymi ocami aka bude hviezda chovu a vystav, no dopadlo to inak. A mohla by som povedat, ze to on nepodedil, takze stenata budu v poriadku, ..ja neviem. Ale musela by som to stihnut tak do troch rokoch, ked este bol pohybovo dost zdatny aby vobec fenu obskocil. Mozno by stence boli zdrave, mozno nie, mozno jeho vnucata by neboli oka. Tak naco. Milujeme ich to je jasne, ale do chovu musi ist predsa aspon 100% ny pes po kazdej stranke. A tym myslim, ze je taky od mala, proste zivotaschopny zdravy pes s typickou povahou a vlohami. A je na nas, aby sme mali dostatok sebakritiky ci ten nas milacik je taky alebo nie. Peace, a lovu a zdravemu rozumu zdar. :zz:
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 582
Bydlisko: Kalinkovo

Predchádzajúci

Späť na Riešenie problémového správania sa psov