Pomočovanie

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Pomočovanie

Poslaťod pigie » Štv 20.06.2019 8:05

No, zjavne to u nich nie je len o tom, ze je to nenaucene... Lebo 4.5 roka to vedel a zrazu nevie? :prd: (A to nezacal hned ako stena prislo, nie, to az 2-3 mesiace potom, proste svet sa ma tocit okolo ich galaxie alebo co :prd: )
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Pomočovanie

Poslaťod kellee » Štv 20.06.2019 8:12

mali napoleoni :lol:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Pomočovanie

Poslaťod Aris » Štv 20.06.2019 9:33

Ona chvalabohu neoští gauč, lebo to by bolo asi to posledné čo by spravila vnútri :heh: . Ja som presvedčená, že u nej je to vyslovene strach, to bývajú dve-tri malé mláčky, čiže podľa mňa niečo silnejšie buchne alebo čo a ona sa zľakne a ucvrkne si. Ešte mi napadlo, že by sme jej mohli skúsiť nechať mačku vnútri? S tou sú kamošky, len odkedy je teplo tak mačka už býva vonku. Mne jej je ľúto, že sa takto bojí a je to pre ňu taký stres. Vážne neviem čo sme spravili zle, že má takú príšernú separačku. Nám ešte v útulku hovorili, že sa na nás rýchlo naviaže a aj tak bolo. Podľa mňa sme za rok spravili dosť pokrok (vydrží sama na dvore aj keď sme vnútri, je dobrovoľne sama v kuchyni aj keď my sme v iných miestnostiach, čo kedysi bolo nepredstaviteľné pre ňu :pac: ), ale stále sa strašne bojí. Môže to mať súvis aj s tým, že bola odobratá v 5. týždňoch?
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Predchádzajúci

Späť na Riešenie problémového správania sa psov