Pes vonku žerie čo nájde - výkaly, jedlo, smeti..

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Pes vonku žerie čo nájde - výkaly, jedlo, smeti..

Poslaťod Anka2608 » Str 29.01.2014 13:26

Dobry den,ja som tu novacik,ale uz som si nasla vela tem,ktore sa ma tykaju :)

Mam 7mesacne steniatko zlateho retrievra,ktore tiez stale zerie :kak: zacalo to konskym,to mi az tak nevadi,ale mam este 11r fenku tiez zlateho retrievra a poziera iba jej :kak: tato starsia ked bola stena sa vzdy v cudzich vyvalala,ale vekom ju to preslo,len tento maly nezmar zerie vsetko co najde,som povedala,ze sa bud raz niecim zadusi,alebo si dolame labky co stale beha a jasi sa :D
Anka2608
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: zranie vykalov.

Poslaťod rudy555 » Ned 09.02.2014 20:31

ZdenulkaM píše:ako rozoznas ludske :kak: od psieho :nwm:


Tak na tomto som sa inak pobavil :lol:
rudy555
Okoloidúci
 
Príspevky: 20

Re: Pes vonku žerie čo nájde - výkaly, jedlo, smeti..

Poslaťod Jana 1 » Str 05.03.2014 18:52

tak naša Kitty tiež požiera :kak: , svoje,aj cudzie,potom zajačie aj od sŕn,ma porazí,fúúúúúj
má 15 mesiacov,ale my ju máme necelé 2 mesiace
Jana 1
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 138
Bydlisko: Plešivec

Re: Pes vonku žerie čo nájde - výkaly, jedlo, smeti..

Poslaťod Brainwall » Ned 06.04.2014 11:38

Ja mám 3mesačnu sučku a ta tiež zobrala do ust čo sa dalo proste všetko, a tiež papala svoje :kak: , ale neviem či je tak inteligentná alebo čo ale odnaučil som ju to za 3 dni pod dohľadom a na voditku, schválne som vyhľadával :kak: na trávniku alebo som počkal kým sa vyprázdni sama, následne som ju k tomu a keď už to čuchala a chcela do ochutnať tak vtedy som ju jemne potiahol za zátylok (štipol) a rázne som povedal FUJ :nie:, a samozrejme ak poslúchla dostala pamlsok.

Za 3 dni ? každé :kak: obchádza oblúkom alebo príde ovonia a obíde to oblúkom tiež :) Takto som ju vlastne odnaučil zbierať po zemi všetko čo nájde proste aby nebola ako vysávač smetiarsky :D Vodítko, dohľad, pamlsok, čas a dá sa to odnaučiť.
Brainwall
Okoloidúci
 
Príspevky: 7

Re: Pes vonku žerie čo nájde - výkaly, jedlo, smeti..

Poslaťod Meegem » Uto 08.04.2014 16:02

Nám veterinár hovoril, že to je zlozvyk :smile: . Alebo to môže byť odpozorované správanie od matky. :yes:
Meegem
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 44
Bydlisko: Dubová

dobrotka

Poslaťod evita876 » Sob 21.06.2014 19:08

Dobry den, mam stvormesacne steniatko fenku a ked sa vyspini tak to hned aj zozerie...poradte ako ju to mam odnaucit
evita876
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Pes vonku žerie čo nájde - výkaly, jedlo, smeti..

Poslaťod vavrena » Sob 21.06.2014 21:04

Čím kŕmiš a odkiaľ je fenka? Ono by to malo samo prejsť za predpokladu, že pes má vyváženú stravu.
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Pes vonku žerie čo nájde - výkaly, jedlo, smeti..

Poslaťod Amstaff1127 » Sob 21.06.2014 21:11

Nasa ked mala asi 4-5 mesiacov to tiez robila ale preslo ju to...hlavne ju skus od toho odnaucit ak si snou na prechadzke a chce to zrat tak razne povec fuj a mozno to zerie preto lebo jej chyba nieco v strave...
Amstaff1127
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: Pes vonku žerie čo nájde - výkaly, jedlo, smeti..

Poslaťod Amstaff1127 » Sob 21.06.2014 21:18

Pozor pri papani hovienok lebo takto sa prenasaju parazity napr.cervy..
Amstaff1127
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: Pes vonku žerie čo nájde - výkaly, jedlo, smeti..

Poslaťod evita876 » Ned 22.06.2014 11:45

vavrena píše:Čím kŕmiš a odkiaľ je fenka? Ono by to malo samo prejsť za predpokladu, že pes má vyváženú stravu.

mam pre nu granule pre steniatka, ale tie jej moc nechutia tak jej davam uz granule pre dospelych psov, obcas jej to zamiesam s masovou konzervou
evita876
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Pes vonku žerie čo nájde - výkaly, jedlo, smeti..

Poslaťod Buchťa » Ned 22.06.2014 11:49

Takže fenečce něco schází, nemá stravu, určenou pro drobce ve vývoji. Zkus jinou značku, ale vždy pro štěňata, né :nie: pro dospělého psa !
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Pes vonku žerie čo nájde - výkaly, jedlo, smeti..

Poslaťod Bad » Ned 22.06.2014 15:29

evita876 píše:mam pre nu granule pre steniatka, ale tie jej moc nechutia tak jej davam uz granule pre dospelych psov

a jak se ty granule jmenují ?
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: Pes vonku žerie čo nájde - výkaly, jedlo, smeti..

Poslaťod Barbor » Pon 25.08.2014 6:42

:sos: :sos: :sos:
Pridavame sa aj my :pac:
Nasa si svoje sice nežere. Rada by zožrala skoro všetko jedle-popadane čeresne zo stromu, slivky, jablka a samozrejme hovna! Mačacie su najdostupnejsie tak tie si da ale delikatesa je ludske (tie nemala dost dlho uz) :yes:
Pri čeresniach a pod veciach reaguje na 'vypluj to!' Tak hned vypluva nema s tym problem. Pokial ide o hovno nepomoze nic. Začne ho žrat tak k nej letiiim aby som ju zastavila a ona hlta hlta hlta co najrychlejsie :hmm:
Doteraz som to neriesla, nestavalo sa to az tak casto ale posledne dni mam pocit ze zozrala viac hoven jak svojho žradla.
A hlavne co ma nasralo naposledy co bola posledna kvapka.....tak hrame sa, hodila som jej loptu ze aport, cestou naspat zacitila hovno tak loptu pustila a veselo si isla žrat :hmm: :hmm: :prd:
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Pes vonku žerie čo nájde - výkaly, jedlo, smeti..

Poslaťod Aris » Uto 03.01.2017 19:31

Rony začal žrať hovná, konkrétne diviačie. Osem rokov sa so znechutením hovnám vyhýba, preto si nemyslím, že je to nejaký zlozvyk. Skôr mám pocit, že mu niečo chýba v strave. :nwm: ale čo? BARFujeme tak ako doteraz, občas granule (Trainer), občas konzerva( Gran Carno). Nič sa nezmenilo v strave len zrazu ich začal žrať. Aj Trainer máme už hádam pol roka, takže ani tam nenastala zmena. Môžem mu dať náhubok, ale to mi nijak nerieši príčinu prečo s tým začal. Nejaký nápad? :ua:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Pes vonku žerie čo nájde - výkaly, jedlo, smeti..

Poslaťod Elis » Uto 03.01.2017 21:47

me by jako prvni napadlo, ze mu chybi vlaknina ?
a ne, nemusela jsi zmenit nic ze zradla -ale jemu se mohli zmenit potreby, traveni?
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

PredchádzajúciĎalší

Späť na Riešenie problémového správania sa psov