Separačná úzkosť - pes nevie byť sám doma

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Separačná úzkosť - pes nevie byť sám doma

Poslaťod Ulf » Uto 31.08.2021 6:36

:aplause: :aplause: perfiš.
Pravda je dcérou času.
Ulf
Junior
Obrázok užívateľa

Lovector - vektorove obrazy

Poslaťod ZdenulkaM » Štv 07.10.2021 18:40

martinkaaa4 píše:musim sa s Vami podelit lebo dnes ma veelmi prekvapilo dievcatko :pusa: ...najprv ked som bola doma a klasika isla som do kupelne ale uz sa nezatvaram a ona zatial cca 10 min lezala vedla v izbe v pelechu a cakala :aplause: ..a mala som dnes taky den ze som musela 2 krat na hodinu a pol odist ..bola samozrejme s mamou ... prvykrat ze pobehovala ale potom okusovala tycinku a hrala sa s hrackami ...dokonca aj mama isla vyniest smeti tak ju nechala celkom samu ... referovala mi ze ked zavrela dvere a isla na vytahu dole tak ze stekot az dole pocula ale ked sa vratila do cinziaku a bytu tak bola ticho ...a druhykrat ked som odisla tak klasika palicku okusovala pohrala sa a potom lezala ...co ma prekvapilo ked som prisla ten druhykrat domov tak ani ma nevitala ..iba prisla stylom aha to si ty ok ...a lahla si ritou ku mne :lol: ...a co je hlavne nevycikala sa ani raz :aaa:

Ako si malinka zvyka?
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod martinkaaa4 » Uto 26.10.2021 20:04

po pravde netrenujeme este samostatnost kedze je vkuse s mamou ktora je doma ... v decembri by sme sa mali stahovat cize potom zacneme trenovat vo velkom ... ale uz si zvykla ze proste vecer sa sprchujem so zavretymi dverami a je ticho caka ma alebo sa hra s hrackami ..plus do roboty ked idem je v pohode ... ale bojim sa toho ako cert kriza ako bude vystrajat ked sa prestahujeme ... a mozno moje obavy su zbytocne a behom tyzdna bude vsetko v pohode a zvykne si ...je velmi sikovna len jej to trva pomalsie ... uz som ju prestala porovnavat s mojim predchadzajucim psikom cize mame uz lepsi vztah ...uz si nepoviem ze moj Timik vedel v jej veku to a to a ona to nevie ...
Neexistuje zlý pes, zlý môže byť iba jeho majiteľ
martinkaaa4
Big Dog
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Riešenie problémového správania sa psov