Aportovanie

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Aportovanie

Poslaťod vlciacik » Uto 14.08.2007 10:47

ako mam naucit mojho hava aportovat*on vobec nece ani do papule nic iba zradlo :hi: :ach:
vlciacik
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 132

Poslaťod Lenka.Buddy » Uto 14.08.2007 13:36

a keď mu hodíš loptičku tak nič??
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod semy » Uto 14.08.2007 15:31

nejavi o to vobec zaujem ? :oo:
ja som to od zaciatku tak urobil, hodil som maso [vyhoda bola v tom, ze si to zjedol] a potom uz pocuval na aport jak saleny... :P ale ked nepomaha skus ho vzdrazdit na nejaky predmet a :aplause:

hadz mu zo zaciatku predmet, ktory ma najradsej neskor ho mozes striedat :)
Prajem pekne prezity zvysok dna. :P
semy
Nováčik
 
Príspevky: 45

Poslaťod vlciacik » Uto 14.08.2007 19:34

Lenka.Buddy píše:a keď mu hodíš loptičku tak nič??

vobec ani zaujem on iba aby som ho skrabkala a hladkala sice sa obzrie a maximalne ocucha ale viac nic :plac:

semy píše:nejavi o to vobec zaujem ? :oo:
ja som to od zaciatku tak urobil, hodil som maso [vyhoda bola v tom, ze si to zjedol] a potom uz pocuval na aport jak saleny... :P ale ked nepomaha skus ho vzdrazdit na nejaky predmet a :aplause:
hadz mu zo zaciatku predmet, ktory ma najradsej neskor ho mozes striedat :)

skusala som aj to lenze on ani maso nefunguje on ho sice zje lenze potom uz len nic nerobi len caka kym mu hodim dalsie a ak to neni maso tak sa za tym ani neobzrie :plac:
vlciacik
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 132

Poslaťod Lenka.Buddy » Uto 14.08.2007 20:45

tak ale keď ho to nebaví skús s ním teda niečo iné
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod vlciacik » Uto 14.08.2007 20:49

ale čo*on je strasne ale strasne lenivy*ked pride ku mne zvali sa a caka kym ho poskrabkam :plac: a vtedy som uplne smutna ze nema zaujem o nic ine :slzy:
vlciacik
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 132

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 15.08.2007 7:53

a ako je starý??
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod lucia » Str 15.08.2007 16:33

V inej téme písla že má 10 rokov. To už je trošku neskoro ale. Už chce aj on mať svoj klud. V prírode sa psy dožívali max. 8 rokov :ua: tak zober to aj z tejto stránky.
lucia
 

nic si z toho nerob

Poslaťod amaris1 » Str 15.08.2007 17:59

moja havina je velmi hrava, aktivna, ma iba 2 roky ale aportovat tiez nevie. Ona jednoducho nechape pointu. Ked jej nieco hodim, bezi za tym,ale ani vo sne jej nenapadne, aby mi to doniesla spat :-) aj som jej skusala tu hracku priviazat na spagat a ked to chytila do ust tahat k sebe ale v tom momente to vzdy pustila. Tak som to vzdala... Ak niekto viete poradit budem rada :)
amaris1
Okoloidúci
 
Príspevky: 7

Poslaťod petka_akim » Štv 16.08.2007 20:28

vlciacik píše:ale čo*on je strasne ale strasne lenivy*ked pride ku mne zvali sa a caka kym ho poskrabkam :plac: a vtedy som uplne smutna ze nema zaujem o nic ine :slzy:


ty si mu pan... musis s nim chodit castejsie na prechadzky aj pbehavat... on postupne zabudne ze bol lenivy... neboj... len mu musis davat kazdy den aspon hodku na prechadzku...
petka_akim
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 178

Poslaťod ElisaRistori » Štv 16.08.2007 21:48

kadzeho psa sa neda naucit aportovat bud ma zaujem alebo nie:-))je to ako z ludmi kazdy ma zaujem o nieco ine tak ako aj psiky niektory sa radsej nahanaju iny pretahuju a iny aportuju :-)))takze nenutte vasich psikov k tomu co nechcu moja rada
ElisaRistori
Okoloidúci
 
Príspevky: 10
Bydlisko: SALA

Poslaťod Silwuska » Pia 17.08.2007 6:27

Elisa dobre povedala...moj pes sa miluje pretahovat s cimkolvek, a nahanat hlavne...aport ho aaaabsolutne nebavi...ked mu nakazem prines tak to radsej pusti a najeduvany ide prec :lol: ale vobec mi to nevadi,ved mi ide o to aby on sa tesil a nie o to aby som ja mala navrch...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod lucia » Sob 18.08.2007 7:49

Ja keď som mojho psa dostala tak sa aportu bál ( už mala vtedy asi 3 roky) a teraz keď vidí aport sa ide zblázniť. Určite sa to dá len ako bolo v inej téme písané že ma 10 rokov tak už nevidím žiadny význam prečo a načo ho s tým v tomto veku trápiť.
lucia
 

Poslaťod vlciacik » Str 05.09.2007 9:05

moj havo ma 7ludskych rokov...a odmalickaho skusam naucit aport ale vobec nece a nece uz jedine ked mu dam na zem zradlo...vtedy zezere a caka kym mu dam dalsie...jedine co vie je:poprosit o zradlo,zrat...preskakovat plot ktory ho deli od dalseho2.dvora,otvarat dvere,,nechat sa skrabkat a hladkat,utekat,neposluchat a to je zhruba vsetko :hi:
vlciacik
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 132

Poslaťod Aris » Sob 08.09.2007 18:57

Moj Aris hra velmi rad "futbal".Zistila som to ked som mu hadzala lopticku.Očko(krizenec)vsak kasle na to.A preco chces vlastne svojho psa ucit aport???
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Ďalší

Späť na Základná výchova a výcvik psa