Waleský korgi cardiganský + pembrokeský / Welsh ... (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Waleský korgi cardiganský + pembrokeský / Welsh ... (FCI)

Poslaťod blueberry » Pon 12.03.2012 18:45

Teraz som si robila test (taký o ničom :lol: ), že ktoré plemeno by mi sedelo a vyšli mi korgíci :oo: Pritom podľa mojich odpovedí by som to nikdy nepovedala. Ale no, som spokojná. To bude nejaké znamenie :heh: :angel:
blueberry
Big Dog
 
Príspevky: 1220

Re: Waleský korgi cardiganský + pembrokeský / Welsh ... (FCI)

Poslaťod Marcelko » Pon 12.03.2012 20:01

Offtopic: aký test? :hi: Link ???
Žiadna láska nie je úprimná....len tá psia
Marcelko
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 940
Bydlisko: Krajné

Re: Waleský korgi cardiganský + pembrokeský / Welsh ... (FCI)

Poslaťod blueberry » Pon 12.03.2012 20:05

Offtopic: Len už dopredu varujem, že je dosť o ničom :heh: http://www1.dogbreedinfo.com/search.htm
blueberry
Big Dog
 
Príspevky: 1220

Re: Waleský korgi cardiganský + pembrokeský / Welsh ... (FCI)

Poslaťod Marcelko » Pon 12.03.2012 20:50

Offtopic: Vyšlo mi 17 plemien ale iba 3 nad ktorými som niekdedy rozmýšlal :smile:
Žiadna láska nie je úprimná....len tá psia
Marcelko
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 940
Bydlisko: Krajné

Re: Waleský korgi cardiganský + pembrokeský / Welsh ... (FCI)

Poslaťod blueberry » Pon 12.03.2012 21:36

Offtopic: Mne vyšlo len 5 :lol: A väčšinu odpovedí som pritom mala, že mi to je jedno.
blueberry
Big Dog
 
Príspevky: 1220

Re: Waleský korgi cardiganský + pembrokeský / Welsh ... (FCI)

Poslaťod moth » Štv 15.03.2012 20:07

No a nie je tu nikto, kto zije s Corgi? Rada by som spoznala aj referencie na SK klub :yes:
• Akita Inu / Veľký japonský pes / Americká Akita od 1997 •
• Akita Inu / Great Japanese Dog / American Akita since 1997 •
moth
BANNED
 
Príspevky: 2059
Bydlisko: Bratislava

Re: Waleský korgi cardiganský + pembrokeský / Welsh ... (FCI)

Poslaťod Domca » Pon 19.03.2012 10:39

Offtopic: mne vysli 4 plemena :lol: Americky bulldog, Jazvecik, Frbul a Glenn of Imaal terrier :pac: ani jedno plemeno nieje pre mna :heh:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Waleský korgi cardiganský + pembrokeský / Welsh ... (FCI)

Poslaťod krista » Ned 25.03.2012 12:44

Včera som v Nitre mala možnosť stretnúť korgíkov a trochu sa pomuchlať s nimi. Úprimne,mne sa toto psíča nepáči vzhľadom, pripomína mi každého tretieho dedinského všehomixa :hi: krátke nožičky,telo ako súdok,netopierie ušká.
Ale....nečudujem sa ľuďom ktorí prepadli čaru ,nevedela som sa odtrhnúť od neho,proste miláčik,a podľa slov majiteľky,povahou valcuje ostatné plemená (v tej chvíli som jej uverila každé slovo) maznák obrovský,vtierka neskutočná :smile:
ObrázokObrázok
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1867

Re: Waleský korgi cardiganský + pembrokeský / Welsh ... (FCI)

Poslaťod blueberry » Ned 25.03.2012 16:12

To je na nich úžasné, že oni sa nezdajú, ale keď si ich už pripustíš k telu, zistíš, že sú proste BOŽSKÍ! :jupi:
blueberry
Big Dog
 
Príspevky: 1220

Re: Waleský korgi cardiganský + pembrokeský / Welsh ... (FCI)

Poslaťod awery » Uto 05.06.2012 19:08

Ahojte, dobrý den,
Já mám tu čest žít s cardiganama. Žijeme spolu více než 15 let, máme už i nějaké odchovy a hlavně spoustu krásných zážitků. Jou to super psíci, kteří se dokáží velmi přizpůsobit své rodině.
My žijeme celkem aktivně a tak spolu sportujeme - od klasické poslušnosti přes agility, dog dancing a hlavně spolu "závodně" paseme ovečky. Občas jezdíme i po výstavách, ale to naše psíky až tak nebaví a tak spíše běháme a řádíme.
Jsou to neuvěřitelní parťáci do života. Pro svého pána udělají snad cokoliv.

Jestli máte zájem, tady jsou naše webky: Snažíme se je pravidelně aktualizovat
www.zuza.estranky.cz

Jestli máte nějaké dotazy, klidně se ptejte, pokud budu vědět, ráda odpovím :)
awery
Okoloidúci
 
Príspevky: 1


Re: Waleský korgi cardiganský + pembrokeský / Welsh ... (FCI)

Poslaťod usagi » Pia 22.06.2012 18:43

Offtopic: mojim kriteriam vraj nezodpoveda ziadne plemeno :plac:
usagi
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3165
Bydlisko: NR

Re: Waleský korgi cardiganský + pembrokeský / Welsh ... (FCI)

Poslaťod blueberry » Sob 23.06.2012 10:16

Offtopic: Musíš si vystačiť s plyšákom :haha:
blueberry
Big Dog
 
Príspevky: 1220

Re: Waleský korgi cardiganský + pembrokeský / Welsh ... (FCI)

Poslaťod australka » Str 04.07.2012 10:47

Ahojte, my tiež žijeme s Corgim :) síce iba pár mesiacov ale nevyminila by som ho za nič, ajkeď občas niečo rozkúše ale roztrhá. Za môj krátky čas života s Corgim zisťujem že je to veľmi inteligentné plemeno ajkeď občas trochu tvrdohlavé a svojské, ale všetko záleži od prístupu a výchovy. Borsi proste potrebuje vedieť kto je pán domu a hlavne že to nieje on :lol: ale to asi každý psík.
Mňa Boby ( ako ho voláme doma) vždy udivuje ako sám z ničoho nič vie pásť, je to pastierske plemeno tak čo sa čudujem ale nečakala by som že to bude tak intenzívne, Bors pasie všetko... vodu ke´d polievam záhradu, mačky na zahrade,myšky keď sa nejaká zatúla, proste všetko :pac:
je to skvelý pes a tiež dúfam že spolu prežije dlhý čas.
australka
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 9

Re: Waleský korgi cardiganský + pembrokeský / Welsh ... (FCI)

Poslaťod Domca » Sob 07.07.2012 14:55

blueberry píše::love: :love: :love:
Obrázok


jaj boze to je genialne :aaa:
Uzasne psiska su to....bohuzial este som nemala to stastie ho vidiet nazivo, tu ho nikto nema... :plac: Kamoska ked bola v Prahe tak utekala cez pol namestia len koli tomu ze videla corgiho a chcela ho pre mna odfotit :heh: :heh:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Plemená psov FCI