Trpasličí pinč, srnčí ratlík / Zwergpinscher (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Trpasličí pinč, srnčí ratlík / Zwergpinscher (FCI)

Poslaťod adrika6 » Uto 11.06.2013 21:18

taska dorazila... vyzera ako na obrazku, nevytkla by som na nej nic az na par veci:
smrdi ako gumaky :lol:
ale take hlavne - nema upinaci mechanizmus vo vnutri pre psa, pevne dno nie je az tak pevne, neda sa poskladat do kufrika, ale taska sa sklada do inej tasky a uchytky na ramienko cez plece su plastove, co znamena ze nosnost je obmedzena zakonito a prisne a opotrebenie materialu bude len otazka casu

inac dizajnovo je pekna, prakticka, nie je ani velka ani mala, nepremokavy material a je pevna dost aj pre dvoch ratlikov, len tych by som uz asi neniesla na pleci ale tasku v ruke :joint:
ma este aj taku ako keby striesku (mini) aby nesvietilo slnko, taky silt
v sobotu odovzdam a budeme testovat aj pasaziera :lol: dufam ze sa zmesti v pohodicke
:ahoj:
adrika6
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 927

Re: Trpasličí pinč, srnčí ratlík / Zwergpinscher (FCI)

Poslaťod MisheliQ » Uto 01.10.2013 22:06

Obrázok
Darujem 11 mesačného psíka srnčieho ratlíka, hnedej farby z rodinných dôvodov, do dobrých rúk. Je veľmi milý, poslúcha na povel, má rad deti, rád sa hrá ale aj ohlási prípadný cudzí pohyb.
http://zvierata.bazos.sk/inzerat/298521 ... atlika.php
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Trpasličí pinč, srnčí ratlík / Zwergpinscher (FCI)

Poslaťod moschino » Str 09.10.2013 10:12

U pinčov to nejako zamrzlo :ha:
aj keď je ich na df nejako pomenej, ešte menej tých agilitných, aspoň nejaké fotečky a videá:

by catqa:

Obrázok

Obrázok
Obrázok

foto by Vítek Minařík:

Obrázok

Obrázok
Obrázok

a nejaké videá z posledných 2 mesiacov:
VITábor s Terkou Královou


Intenzívka s Luckou Dostálovou:


Intenzívka s Adelou Havlíkovou:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Trpasličí pinč, srnčí ratlík / Zwergpinscher (FCI)

Poslaťod Adames » Sob 13.06.2015 7:07

Narodil sa mi psík mál len 1mesiac ked sme ho kupili je to maxi zlate steniatko
Vola sa leo a už ho mám 2 týždne a už mu idu aj zubky a všetko hrizie super je ze uz sme ho odcerveneli a ostrihali nechty a mali sme ho očkovat bohuzial je príliš maličký ale zábavat sa s ním je super :D a rano sa zobudzam s tym ze ma na mne labky lize ma a plazi sa po mne :D :lol:
Adames
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Trpasličí pinč, srnčí ratlík / Zwergpinscher (FCI)

Poslaťod usagi » Pon 02.01.2017 17:21

môj najlepší ušoplesk na svete :love:

DSC_0505.JPG


DSC_0488.JPG


DSC_0473.JPG


DSC_0496.JPG


DSC_0512.JPG
usagi
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3165
Bydlisko: NR

Re: Trpasličí pinč, srnčí ratlík / Zwergpinscher (FCI)

Poslaťod Domivec » Sob 04.03.2017 15:37

Ahojte, mam otazku na toto plemeno..mam srncieho ratlika - mini, ma 5 mesiacov a steka ako ozivot..na vsetko a na vsetkych..da sa s tym nieco robit? Urcite je to strachu, boji sa psov aj ludi ... co robit? Socializovat sme uz skusali no bol z toho celkom mimo a prepnuty, najma z ludi..
Domivec
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 395

Re: Trpasličí pinč, srnčí ratlík / Zwergpinscher (FCI)

Poslaťod Mi-Rikki » Uto 16.03.2021 18:01

Ja mám trpasličieho pinča. V súčasnosti má 2 roky. Je to úžastný psík, je veľmi inteligentný.Obrázok
Mi-Rikki
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Trpasličí pinč, srnčí ratlík / Zwergpinscher (FCI)

Poslaťod Mi-Rikki » Uto 16.03.2021 18:08

Domivec píše:Ahojte, mam otazku na toto plemeno..mam srncieho ratlika - mini, ma 5 mesiacov a steka ako ozivot..na vsetko a na vsetkych..da sa s tym nieco robit? Urcite je to strachu, boji sa psov aj ludi ... co robit? Socializovat sme uz skusali no bol z toho celkom mimo a prepnuty, najma z ludi..

Aj my sme mali ten istý problém a náš z toho vyrástol :no: Ale ked štekal tak sme mu povedali "Nesmieš!" a ked boli v okolí další psy tak sme odtiaľ išli čo najrýchlejšie preč alebo sme obišli oblúkom. A na ľudí by si mohol zvyknúť napr. požiadajte osobu aby mu dala maškrtu alebo iné metody.
Mi-Rikki
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Trpasličí pinč, srnčí ratlík / Zwergpinscher (FCI)

Poslaťod ivanpa » Pia 28.10.2022 11:32

Na práve prebiehajúcich Majstrovstvách sveta ISPU 2022 v českom meste Vratimov získali na stopách vynikajúce body :
IGP – FH p. Carola Klien s trpaslíčím pinčmom Printe vom Alten Kramerhof 97 bodov
Prílohy
271811023_507644910640514_8642202105142503770_n MAjstrovstvi ISPU.gif
ivanpa
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 595

Predchádzajúci

Späť na Plemená psov FCI