Switch to full style
Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI
Odoslať odpoveď

Re: Československý vlčiak (FCI)

Štv 13.01.2022 22:10

Mackie, ja na toto nie som odborník :D u nás sa ale ČSV diagnóza šíri ako mor :lol: Toľko psov ako v poslednej dobe som v mojom okolí vážne nikdy nezaznamenala. Podľa mňa ti stačí počkať rok-dva a šteňatá budeš môcť preberať. Ak by nie, mám pár veľmi pekných mladých súk vo výhľade :joint: môžem ti skúsiť niečo dohodiť :no:

Pia 14.01.2022 11:35

problem je ten, ze zrovna tento rok pribudlo XY novych chovatelov a vsetci hura do steniat. bohuzial si neuvedomili, ze dopyt nie je taky vysoky. teda... je, ale vacsinou ludia, co maju ozaj skreslene predstavy... takze niekedy februar marec cakam navrat steniat a predaj tych, co zistili, co to je doma mat csv a ze to vlastne doma nechcu...

Pon 17.01.2022 15:07

Len co sledujem FB skupinu, tak tych vrhov je teraz naozaj vela, zima/jar je csv sezona :lol: neviem aky je realne dopyt, vobec by mi nevadilo, keby bol mensi. Zial, uspory teraz isli do operacie psa, a zacinat rozhovor cenou asi nie je velmi ok, plus paradoxne kedze ma teraz kludovy rezim a cas by bol, tak prave preto mu nemozem domov dovliect nieco male salene, lebo by bolo po kludovom rezime :pac: do tretice, odlozena kastracia, a bez toho tiez domov fenu neprinesiem, hoci sa zvyknu prvy krat harat ovela neskor ako bezny pes.. podtrzeno secteno, najskor uvidime o dva mesiace. Velmi som chcela, aby si nove decko este uzilo pani csv dochodkynu, ale obavam sa, ze takymto tempom uz to nestihneme.

Pon 17.01.2022 19:27

Mackie píše:Len co sledujem FB skupinu, tak tych vrhov je teraz naozaj vela, zima/jar je csv sezona :lol: neviem aky je realne dopyt, vobec by mi nevadilo, keby bol mensi. Zial, uspory teraz isli do operacie psa, a zacinat rozhovor cenou asi nie je velmi ok, plus paradoxne kedze ma teraz kludovy rezim a cas by bol, tak prave preto mu nemozem domov dovliect nieco male salene, lebo by bolo po kludovom rezime :pac: do tretice, odlozena kastracia, a bez toho tiez domov fenu neprinesiem, hoci sa zvyknu prvy krat harat ovela neskor ako bezny pes.. podtrzeno secteno, najskor uvidime o dva mesiace. Velmi som chcela, aby si nove decko este uzilo pani csv dochodkynu, ale obavam sa, ze takymto tempom uz to nestihneme.

o + dva mesiace bude mat na odber Rado Kupkovič, chs zo Srdca Európy. Odporúčam.

Pia 11.02.2022 14:38

Ahojte, zvazujem v blizkej dobe kupu CSV. Mam ale par otazok, na ktore by som sa chcel opytat ludi so skusenostami s CSV. Byvam v dome so zhradou - okrasnou..a to je moj otaznik. Nemam v tom uplne jasno ako vyriesit to , aby pes neurobil zo zahrady mesacnu krajinu a zaroven netrpel.

Planujem mu urobit volieru cc 3x4m, kde bud etravit cas ked ja nebudem doma. Moje otazky:

Ak bude mat dost pohybu mimo mojho pracovneho casu, dokaze prezit v takej voliere aj 8hodin bez toho aby trpel?
Mozem ho mavat aj v byte aj v zahrade? myslim z pohladu, ci si velmi neodvykne na chladnejsie podmienky vonku a tym bude potom v zahrade trpiet?
Ako mozem inak ochranit kriky, bambusy a pod. ktore na zahrade rastu?

dakujem za kazdu konstruktivnu odpoved :smile:

Uto 15.02.2022 7:50

Mackie, neviem či chceš aj staršieho psa, ale tu je jedna 9m návratka: https://www.facebook.com/jana.dudikova.1

Uto 15.02.2022 8:04

Janka ju nedáva zadarmo, ale za prijateľnú cenu, ale očakáva aspoň nejaké výstavy, aktivity, kontakt. A sučina je ozaj vychovaná.
Odoslať odpoveď