Sibírsky husky / Siberian Husky (FCI)

Plemená psov uznané a provizórne uznané FCI a organizáciami oficiálne spolupracujúcimi s FCI

Re: Sibírsky husky / Siberian Husky (FCI)

Poslaťod kremrola » Ned 26.09.2021 3:44

Dakujem vsetkym za prispevky a reakcie....

Husky je uzasny pes, a od dobreho chovatela, a v dobrych rukach, bude mat kazdy skvely zivot :jop: a dufam, ze tie moje ruky, budu tie najlepsie :hi:

Vela sarapaty robia filmy, a verim, ze ked na vsetkych programoch ide film 8 statocnych, ludia hufne zacnu zhanat Huskyho, ale neuvedomuju si to, ze je to len film.....
Film bol natoceny na zaklade skutocnych udalosti, kedy v roku 1958, japonska expedicia neocakavane musela nechat 15 psov v nepriaznivych podmienkach a dostali sa tam az o rok.... prezili len dvaja, 7 zomrelo a o ostatnych sa nic nevie.....
Vo filme hrali specialne cviceni psi, a niekolko desiatok dablerov, teda ozaj ohromne mnozstvo psov....
Kazdy z hlavnych psov (Husky, dvaja z nich boli Malamuti) mali dvoch trenerov ....
Psi boli dlho trenovani aj kvoli emocnemu vyjadrovaniu mimiky a aj celeho tela....
Psi stvárnili svoje filmové postavy skutočne dokonale a mnoho kritikov potom čo videli film sa vyjadrilo k ich hereckému výkonu s nesmiernym obdivom.
Lenze to bol LEN film.... a nema nic spolocne so skutocnym zivotom s Huskym :nie:
Tak isto ako Hatchiko.... ja som mala aj akitu, tak viem....

Skutocny Hatchiko, existoval, a aj zaklad pribehu je realny....
Lenze bol biely, profesor si ho kupil, a skutocne ho cakal 9 rokov na stanici.....Avsak vo filme ho hrali 3 psi, a steniatka boli Shiba - inu, a sam Richard Gere, priznal, ze mal pred tymi psami respekt, a isty cas trvalo, kym si na seba zvykli...
Ano, potvrdzujem, ak si akita ziska vase srdce, respekt, bude na vas verne cakat pol hodinu, 5 hodin a aj tri dni, tak ako to robil moj akitko, kazde rano ma takto cakal.....nech mu je psie nebicko lahke :plac:
Ale z filmom to nema nic spolocne .... je to len pekna iluzia
Prílohy
akitka 5.jpg
Moje labusky, moje srdienko, ma takto cakal kazde rano
image_2021-09-26_044208.png
Moj psik, moj milacik
image_2021-09-26_044208.png (522.65 KiB) Zobrazené 3016 krát
kremrola
Okoloidúci
 
Príspevky: 9

Predchádzajúci

Späť na Plemená psov FCI