Odrazy od tela psovoda

Konkrétne triky a ich nácvik

Re: Odrazy od tela psovoda

Poslaťod anetulik » Ned 15.12.2013 21:35

Najprv nauč osobitne vyskakovanie na kolená :smile: Máš čivavu to nebude až také "ťažke" :lol: :smile: Keď ti vyloží predné labky vyskúšaj dať stehná najnižšie ako sa ti dá a vylož mu (jemne) zadnú packu na stehno :smile: A to opakuj aj pár dní. To isté s druhou (osobitne) :smile: Potom vyskúšaj tak že najprv vyložíš jednu po tom druhú aby sa nakoniec dostal na tie stehná :smile: To opakuj pár dní/týždňov a potom by ti mal skákať na kolená ako v tom videu :smile: Potom postupuj už ako vo videu :smile: (Video je super ... naučila som ten trik moju labradorku :smile: )
anetulik
 

Re: Odrazy od tela psovoda

Poslaťod zuhhka » Str 05.03.2014 19:53

Ja sa chystám urobiť video ako učiť odrazy od tela psovoda (chrbát, ruky, stehná, brucho,..). Baby, dúfam že sa vám videjko bude páčiť :joint:
Haki & Harry
zuhhka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 58
Bydlisko: Kamenná Poruba

Re: Odrazy od tela psovoda

Poslaťod Kendorka » Str 23.07.2014 9:22

čauteee :smile: nemáte niekto nápady ako naučiť odrazy aj trošku vacsieho psa ako je čiwka?? videla som odrazat sa od steny vlciakov a bolo to suprove :smile: problem však je, ze keď mi moja 22 kg dalmatinka skočí na kolená.... tak to je fakt zážitok lebo pri skoku mi s oblubou trafí aj brucho a neni to moc sranda :lol: najnovšie mi na "kolená" vyskočí len predkom a zadkom sa na mňa iba štverá :ach: najradšej by som však pri celom tomto trenovani vynechala tú masáž brucha... myslite, ze jestvuju aj ine postupy pri uceni tohoto fakt efektneho triku???
Kendorka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 54
Bydlisko: Trnava

Re: Odrazy od tela psovoda

Poslaťod zuhhka » Uto 29.07.2014 12:33

Kendorka, video sa pokusim urobiť počas nasledujucich dní, snáď sa video podarí a budete niečo chápať. :lol: :hi:
Haki & Harry
zuhhka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 58
Bydlisko: Kamenná Poruba

Re: Odrazy od tela psovoda

Poslaťod zuhhka » Štv 31.07.2014 9:48

Kendorka píše:čauteee :smile: nemáte niekto nápady ako naučiť odrazy aj trošku vacsieho psa ako je čiwka?? videla som odrazat sa od steny vlciakov a bolo to suprove :smile: problem však je, ze keď mi moja 22 kg dalmatinka skočí na kolená.... tak to je fakt zážitok lebo pri skoku mi s oblubou trafí aj brucho a neni to moc sranda :lol: najnovšie mi na "kolená" vyskočí len predkom a zadkom sa na mňa iba štverá :ach: najradšej by som však pri celom tomto trenovani vynechala tú masáž brucha... myslite, ze jestvuju aj ine postupy pri uceni tohoto fakt efektneho triku???
videjko je už na svete http://youtu.be/EVzBW6LuxUo
Haki & Harry
zuhhka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 58
Bydlisko: Kamenná Poruba

Re: Odrazy od tela psovoda

Poslaťod Kendorka » Štv 31.07.2014 20:07

tak to je pecka!!!!! :jop: :jop: :jop: :jop: :jop: :jupi: Dakujem!!!! :smile:
Kendorka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 54
Bydlisko: Trnava

Re: Odrazy od tela psovoda

Poslaťod Nanda » Pia 01.08.2014 8:20

Zuzu&Haki - Ako si naučila odrazy od nohy a chrbta? :oo: Inak geniálny ste :jop:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Odrazy od tela psovoda

Poslaťod zuhhka » Pia 01.08.2014 8:52

Jednoducho, keĎ vie od brucha tak si zapamätá ten povel a už to išlo... :smile: :jop:
Haki & Harry
zuhhka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 58
Bydlisko: Kamenná Poruba

Re: Odrazy od tela psovoda

Poslaťod zuhhka » Pia 01.08.2014 8:54

A baby, ďakujeme :hi:
Haki & Harry
zuhhka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 58
Bydlisko: Kamenná Poruba

Re: Odrazy od tela psovoda

Poslaťod Nanda » Pia 01.08.2014 9:41

Ja som to už skúšala no nechápe čo od neho chcem :ua: Asi teraz vybehnem von a idem niečo natočiť :lol:
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Odrazy od tela psovoda

Poslaťod zuhhka » Pia 01.08.2014 11:37

To treba len skúšať, môj to tiež zo začiatku nechápal ale potom to išlo ako po masle... :no:
Haki & Harry
zuhhka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 58
Bydlisko: Kamenná Poruba

Re: Odrazy od tela psovoda

Poslaťod Nanda » Pia 01.08.2014 11:47

Videla som viac vašich videí a toho tvojho to baví ten môj to robí akoby z donútenia a už má aj svoj vek :angel:

Tak a tu je to video... hotová katastrofa, prvý krát robené v movie maker :bum: A dlho sme necvičili pomaly aj 4 mesiace tak to tak aj vyzerá. Ale je tam aj viac trikov nie len odrazy :no:
https://www.youtube.com/watch?v=y8b8NXT-NG8
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Odrazy od tela psovoda

Poslaťod zuhhka » Pia 01.08.2014 12:05

Júúú, on je užasny, aj tie odrazy, palec hore :jop: a aj tá poklona :smile: a koľko má rokov? veľmi šikovný
Haki & Harry
zuhhka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 58
Bydlisko: Kamenná Poruba

Re: Odrazy od tela psovoda

Poslaťod Nanda » Sob 02.08.2014 23:01

Vďaka :hi: Už 7, a začala som ho učiť triky keď mal 4-5 rokov
Nanda
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1540

Re: Odrazy od tela psovoda

Poslaťod Tinka123 » Ned 03.08.2014 8:57

tak včera sme sa začali učiť odrazy od tela. Tuším to začal chápať. :lol: Zuzi super video, nebudeš tak natáčať viac trikov? :smile:
Tinka123
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485

PredchádzajúciĎalší

Späť na Triky