Videosúťaž "DogDancing in the City"

Tréningy a akcie týkajúce sa dogdancingu

Re: Videosúťaž "DogDancing in the City"

Poslaťod Saarly » Str 01.02.2012 19:05

my by sme sa tiez zucastnili :hi: aspon by som mala dalsiu silnu motivaciu naucit to moje pubertadlo novym trikom.
lulu939075 píše:akčný film
:jop: pripadne tanec na motiv akehokolvek filmu/serialu
nase napady: 60 resp. 80te roky, velka noc, tanec s nejakou specifickou rekvizitou vami urcenou, viac ma momentalne nenapada :D

Offtopic: inak lulu my sme sa stretli s tebou, Angie aj Chriskom na tom krasokorculiarskom vystupeni deticiek vramci canisterapie, ale ja som nevedela, ze si to ty :heh: ja som bola s tym labradorom=oblizovacom
Properly trained, a man can be dog's best friend.
Saarly
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 268
Bydlisko: Karlova Ves, Bratislava

Re: Videosúťaž "DogDancing in the City"

Poslaťod Catqa » Str 01.02.2012 19:08

Gratulujem Janke aj Sim, ich videa boli naozaj skvele. Obzvlast Simine som si pozrela niekolkokrat za sebou :jop: Dakujeme tiez ta 3. miesto, velmi sa z neho tesim. A este velmejsie sa tesim na druhu videosutaz! :aaa:
Rozpravka sa mi velmi paci, tiez si to viem predstavit :smile: Ja hlasujem za cokolvek pribehove, akoze fakt, strasne ma takato tema naplna :no: A tiez sa mi pacia tie rekvizitove temy- je dana rekvizita, na ktoru treba vymysliet co najviac pouziti.
Catqa
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1272
Bydlisko: Trenčín, Bratislava

Re: Videosúťaž "DogDancing in the City"

Poslaťod kikula22 » Str 01.02.2012 19:27

A čo tak Valentín? Alebo nejaká takáto sa blížiaca udalosť? :smile:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Videosúťaž "DogDancing in the City"

Poslaťod vavrena » Str 01.02.2012 19:29

Rekvizitové témy prenechajme našim českým priateľom, a my si radšej vymyslime niečo origoš :jazyk:

Bojím sa, že príbeh potlačí dogdancing, tak uvítam radšej nejakú lyrickú tému, resp. lyrický príbeh, bezduché pobehovanie Snehulienky alebo zúbkovej víly vítajúcej jar alebo čojaviem :heh:

Kikula, Valentín nie, ak vynechám vlastný kritický postoj k tomto dňu, tak by mi asi aj tak prišlo zle, ak by som si mala pozrieť čo i len tri sladké videá za sebou :joint:
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Videosúťaž "DogDancing in the City"

Poslaťod lulu939075 » Str 01.02.2012 20:10

Katka.Labka píše:my by sme sa tiez zucastnili :hi: aspon by som mala dalsiu silnu motivaciu naucit to moje pubertadlo novym trikom.
lulu939075 píše:akčný film
:jop: pripadne tanec na motiv akehokolvek filmu/serialu
nase napady: 60 resp. 80te roky, velka noc, tanec s nejakou specifickou rekvizitou vami urcenou, viac ma momentalne nenapada :D

Offtopic: inak lulu my sme sa stretli s tebou, Angie aj Chriskom na tom krasokorculiarskom vystupeni deticiek vramci canisterapie, ale ja som nevedela, ze si to ty :heh: ja som bola s tym labradorom=oblizovacom



Offtopic: tak tento svet je už aký malý :heh: ale myličký bol zlatučký
lulu939075
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1586
Bydlisko: Bratislava-Petržalka

Re: Videosúťaž "DogDancing in the City"

Poslaťod Rehssi » Str 01.02.2012 21:53

tákže DwD, nie F... Ak to má byť lyrické, tak takú básničku :angel: :heh:
Často sa zabúda na klasickú hudbu, pritom ponúka toľko možností :smile: Náhodou, teraz mi hrá Korzakov, pomalý, ale mňam http://www.youtube.com/watch?v=yr1c7Xa1 ... 0F50578D67

No alebo téma- tanec. Všeobecne, alebo nejaký štýl, klasický tanečný, írske tance, rock and roll, prosim nie hip hop a pod, aaale zaujímavé by to bolo :heh:
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1032
Bydlisko: Bratislava

Re: Videosúťaž "DogDancing in the City"

Poslaťod Sabča » Str 01.02.2012 21:55

Rehssi píše:No alebo téma- tanec. Všeobecne, alebo nejaký štýl, klasický tanečný, írske tance, rock and roll, prosim nie hip hop a pod, aaale zaujímavé by to bolo :heh:


Lááájk :jop:
Sabča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 779
Bydlisko: Bratislava

Re: Videosúťaž "DogDancing in the City"

Poslaťod Saarly » Str 01.02.2012 21:59

Offtopic: lulu, nj,aj vy ste boli uzasni, ty uz canisku mas ci si tiez iba v procese vycviku? lebo oni boli taky poslusnucky :smile: nahodou hip-hop si viem celkom vtipne predstavit, ak by to bolo ponate s humorom :heh:
Properly trained, a man can be dog's best friend.
Saarly
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 268
Bydlisko: Karlova Ves, Bratislava

Re: Videosúťaž "DogDancing in the City"

Poslaťod Offca » Str 01.02.2012 21:59

Tak som zrelaxovaná :aplause: :jop:
Akurát Rehssin Joffko ma rozplakal :heh: Ale fakt, som slaboch, videjko to bolo krásne a zaslúžilo si vyhrať.. no už mi takéto smutné stavy neeenavodzujteeee :plac:
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Videosúťaž "DogDancing in the City"

Poslaťod calwen » Str 01.02.2012 22:01

Joffko dostal aj mna :jop: Ale naladu hned zlepsil koneic videa a nasledna pozretie Katkinho :smile:
Vavrenka chce to dalsiu sutaz, nech mame na co pozerat :no:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Videosúťaž "DogDancing in the City"

Poslaťod lulu939075 » Str 01.02.2012 22:22

Katka.Labka píše:Offtopic: lulu, nj,aj vy ste boli uzasni, ty uz canisku mas ci si tiez iba v procese vycviku? lebo oni boli taky poslusnucky :smile: nahodou hip-hop si viem celkom vtipne predstavit, ak by to bolo ponate s humorom :heh:


Offtopic: No my už len kvázi formality robíme, lebo ja si cvičím špuntov sama
lulu939075
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1586
Bydlisko: Bratislava-Petržalka

Re: Videosúťaž "DogDancing in the City"

Poslaťod Mage » Štv 02.02.2012 6:38

calwen píše:Joffko dostal aj mna :jop: Ale naladu hned zlepsil koneic videa a nasledna pozretie Katkinho :smile:
Vavrenka chce to dalsiu sutaz, nech mame na co pozerat :no:


Calwen a co takto aj zapojit sa? :hih: :hih:

Rehssi píše:No alebo téma- tanec. Všeobecne, alebo nejaký štýl, klasický tanečný, írske tance, rock and roll, prosim nie hip hop a pod, aaale zaujímavé by to bolo :heh:

super napad :smile:
Mage
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1316
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Videosúťaž "DogDancing in the City"

Poslaťod kelpie-AG » Štv 02.02.2012 9:37

Jani, GRATULUJEEEEM!!! Aj takto verejne :heh: :winner:

Mne napadlo, že témou budúcej súťaže by mohol byt napríklad aj nejaký prvok z prostredia. Či už by to bolo niečo konkrétne hmotné ( ako nejaký materiál- sklo, beton, alebo obyčajná tehla; vegetacia - kľudne aj les, či len jeden kvet; pripadne voda- aj pohár vody, no môže byt aj rieka, či jazero;...), alebo nehmotné ( téma svetlo, tma, zima, jar, pohyb - niečoho, niekde,...). Alebo aj nejaké prostedie ( historické, moderne, osamele, spolu s inymy ludmi....
Zadanie je teda dostupné každému.

Taká téma by dala aj množstvo priestoru na kreativitu a zaujimave individuálne riešenia- ako to bolo aj pri téme mesto. A či už by niekto vymyslel príbeh, ktorého nositeľom by bol zadaný prvok; alebo by ho priamo použil ako rekvizitu, bolo by to jedno.

Offtopic: celkom ma pobavilo, ako sa moja skúška kamery, a práce s iMovie na pc zahadnym spôsobom sama zapojila do súťaže :nwm: :joint:
...však sa naňho pozri... s kľudom a dobrou náladou a uvidíš, že je to taká istá kelpina ako si ty

http://www.working-kelpie.estranky.cz

nase fotky http://kelpiak.rajce.idnes.cz/
kelpie-AG
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 95
Bydlisko: BA-Dúbravka

Re: Videosúťaž "DogDancing in the City"

Poslaťod calwen » Štv 02.02.2012 9:55

Mage a co si padol na hlavu? :heh: Moje psy vedia akurat tak dat pac a tam to konci. Na ine som leniva :jazyk:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Videosúťaž "DogDancing in the City"

Poslaťod Offca » Štv 02.02.2012 10:42

A syslovať!!!! :aplause:
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

PredchádzajúciĎalší

Späť na Tréningy a akcie