Košice

Tréningy a akcie týkajúce sa dogdancingu

Košice

Poslaťod bubka » Pia 23.09.2011 7:21

Tak Daleky vychod, kto ma zaujem sa stretnut a nieco spolu podniknut? :smile:
Obrázok
bubka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1704
Bydlisko: Košice

Re: Košice

Poslaťod Cathie » Pia 23.09.2011 7:54

Offtopic: Nech nezahlcujem bratislavsku temu :lol: Vyuzivajte "online-trenerov", ak s nejakym prvkom alebo problemom nemate este skusenosti.. pytajte sa cez net ludi, dajte otazky na DF, vsetko sa da :no:
Pripadne ak neviete, akym sposobom a smerom by sa treningy mali vyvijat, co je dolezite cvicit, aku maju veci postupnost atd.. tak sa ozvite ludom, ktori treningy vedu (tzn kludne aj mne) a poradime :smile:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Košice

Poslaťod Sonča & Baffy » Pia 23.09.2011 11:01

Offtopic: Ja neviem, ale ja som zastáncom akoby "urob si sám", na všetko som prichádzala sama a postupne a má to pre mňa stokrát vyššiu hodnotu.. spoločné tréningy si predstavujem skôr na spôsob každý radí každému a každý si je rovnocenný, nechcem naozaj niekoho, kto mi bude diktovať a tváriť sa ako vševed. (Aj keď, keby prišla taká Vanda Gregorová, nevadilo by mi to, rozumiete mi) Skôr si to predstavujem ako spoločnú konzultáciu a prax.. Myslím, že to bude mať oveľa priateľskejší a akoby družný charakter, keď na veci prídeme samy, spolu. Taaakže, my sme určite za. A čakám kedy napíše aj Zdenka (Bavlnka).
Vytvorila som skupinu na fb. https://www.facebook.com/groups/261412407232312/
Sonča & Baffy
Junior
 
Príspevky: 283

Re: Košice

Poslaťod Sim » Pia 23.09.2011 14:11

požiadala som o vstup do skupiny + poslala som ti aj žiadosť :ahoj: Offtopic: inak, Soni neviem, či vieš, že my sme sa vlastne už aj videli :ha:

A čo sa týka tých tréningov, tiež si to predstavujem nejak "voľne" že každý každému pomôže :yes:
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

Re: Košice

Poslaťod Sonča & Baffy » Pia 23.09.2011 15:11

Offtopic: No pekne, kde sme sa videli, ja o tom vôôbec neviem, cítim sa teraz ako idiot. Spoznala si ma podľa psa? :joint:
Sonča & Baffy
Junior
 
Príspevky: 283

Re: Košice

Poslaťod Mage » Pia 23.09.2011 17:20

Offtopic: vsak co myslite ako to prebieha v BA? stretneme sa. prejdeme sa. najdeme si miestecko a potom sa tancuje. ukaze za napr kto vie co a ty druhy mozu komentovat :smile:
Mage
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1316
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Košice

Poslaťod Sonča & Baffy » Pia 23.09.2011 17:59

Ta viš čo, dakuštičku mi je u prdeli, že čo še tam, dzaleko v dzivej bracišlave robi. My, východňare, to šicko budzeme mac lepšo. Bo vy tam, bratislava, ulapíte psa, ulapíte šnurek na psa, najdzete plac, šetke vyženiete, bo vy veľké oné sce a budzece šebe tancovac i špivanky bavic. Ale MY vychodňare, my to budzeme mac dakuščičko lepše, bo my sme lachvate. My pridzeme na največu korbu na celom vychodze, vymedzime šebe teritorium a nevpuscime nikoho bez peňeži. A tymto sposobu, zarobime ešče na paľenku ktorú šebe dame po treningu. A na dalšem treningu šebe dáme i pred, bo še treba posilnic :D Ta ja vam hutorem, vy blavaky jedne, že MY tuná na vychodze, si spravime najlepše treningy! A vy budzece šicke zavidzec, že sce daleko.
Sonča & Baffy
Junior
 
Príspevky: 283

Re: Košice

Poslaťod Mage » Pia 23.09.2011 18:26

Offtopic: by som chcel vidiet potom tie treningy ked si date pred aj po :jazyk: a kludne majte lepsie ako mi mame tu. bude to super pre klub a pre cely DD na slovensku :smile:
Mage
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1316
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Košice

Poslaťod Sim » Pia 23.09.2011 19:34

Offtopic: Soní :pac: :haha: :haha: :haha:
pojdeme do mesta a tam nám možno ľudia prispejú na pálenku :heh:

Mage, inak ty si jej rozumel,či google translate? :joint:
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

Re: Košice

Poslaťod bubka » Pia 23.09.2011 19:36

Sonča :heh: :heh: :heh: :jop: Ale jo, mne uz minule jedna pani povedala, ze ja by som mala vyberat peniaze uz len za to, aby sa na mojho psa mohli ludia pozerat, aky je pekny, nie to este ked zatancuje :lol:
Obrázok
bubka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1704
Bydlisko: Košice

Re: Košice

Poslaťod Sim » Pia 23.09.2011 19:40

Offtopic: mne vravia, že mám ísť do talent mánie :pac:
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

Re: Košice

Poslaťod Sonča & Baffy » Pia 23.09.2011 20:15

Mne vravia "vezmite si toho psa" :joint: :au: ale niee. Tak dakedy by sme mohli ísť, aspoň uvidíte čo mám za blázna.. Ale aby som nezakecala, v poslednom čase sa zlepšila a sústredí sa, dokonca vie aj ODPOČÍVAŤ! :oo: A robí veci naplno. Problém je, že hárala a nechcela som to riskovať na Anči, takže netuším ako zareaguje... Veď uvidíme na Dogfeste /ideme na skúšky HtM, F a MD/ ale nič si od toho nesľubujem..
Objavila som inak fintu. Ak sa psovi darilo, mala som tendencie od neho očakávať úspech. Ak sa nedarilo, bola som sklamaná, pes to cítil a prestávalo to byť ono.. Nuž, tak plánujem samé neúspechy. :joint: Ideme na skúšky - zbabreme to, je to predsa jedno, má to byť sranda, ak to bude trapas, bude spoločný :D.. nuž taak a odvtedy ma pes len prekvapuje a mám z neho denno denne väčšiu a väčšiu radosť, ak mi rozumiete. :D
Sonča & Baffy
Junior
 
Príspevky: 283

Re: Košice

Poslaťod Sim » Pia 23.09.2011 20:29

vy borderky máte super, že pes chce stále, stále s vami pracovať, mne pomôžete rozhýbať toho môjho, lebo ja som neschopná...
Sim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 664

Re: Košice

Poslaťod Sonča & Baffy » Pia 23.09.2011 20:32

bubka má australáka :no: a ja.. no veď uvidíš.. Uvidíme či ti pomôžeme. :joint: prinajhoršom ti ukážeme, že nie si sama ;)
Sonča & Baffy
Junior
 
Príspevky: 283

Re: Košice

Poslaťod bubka » Pia 23.09.2011 20:33

moj chce, len sa nevie este poriadne sustredit, hlavne teraz ked vsetky hormony s nim trepu :lol: takze dufam, ze mi take treningy pomozu hlavne na sustredenie a vnimanie :D

A ked bude chladnejsie, mozno vytiahnem aj Kiru :smile:
Obrázok
bubka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1704
Bydlisko: Košice

Ďalší

Späť na Tréningy a akcie