neonutrition.sk (kĺbovka) - BA, dnes do 14:OO

Spoločné objednávky mäsa a potrieb pre psy
Pravidlá fóra
1. Pre každú novú objednávku je potrebné vytvoriť novú tému.
2. Pred vytvorením témy alebo položením otázky si prečítajte Sprievodcu objednávaním.
3. Ak zakladáte tému, použite názov vo forme Eshop - lokalita.
4. Ak zakladáte tému, v prvom príspevku uveďte (aspoň približný) dátum, kedy chcete objednávku realizovať, či chcete byť jej iniciátor, alebo hľadáte niekoho, ku komu by ste sa pripojili.
5. Ak budete objednávku realizovať vy, stanovte si podmienky, za akých sa môžu ostatní k objednávke pripojiť (miesto odberu, množstvo tovaru, možnosť "kiloviek", poštovné, a podobne).
6. Ak sa chcete pripojiť k inej objednávke, berte prosím ohľad na to, ako je tovar dodávaný (napr. mäso v kartónoch), a snažte sa rozumne prispôsobiť (nevyberať si z 20 položiek po jednom kg).
7. Pokúste sa v príspevkoch týkajúcich sa konkrétnej objednávky zadávať od začiatku konkrétne čísla a množstvá, nepripájajte sa k objednávke formou "aj ja by som vzala, ozvi sa, keď budeš objednávať" a podobne.

neonutrition.sk (kĺbovka) - BA, dnes do 14:OO

Poslaťod Haleth » Uto 27.08.2019 9:50

Rýchla objednávka - dnes do cca 14:OO, keby sa chcel niekto pridať.
Objednávam odtiaľto MSM, kolagén, chondroitín, glukosamín. Momentálne potrebujem iba kolagén, možno o mesiac budem objednávať znova.
https://www.neonutrition.sk/
Osobný odber BA - ideálne Ružinov, Podunajské Biskupice alebo však sa dohodneme. Peniaze mi stačia potom, ak to nebude veľa :lol:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3546
Bydlisko: BA

Barfer.sk

Späť na Objednávky