Senec - Blatné

Konkrétne agility cvičáky a kluby

Senec - Blatné

Poslaťod Nykkyta » Pon 22.12.2008 11:09

Oznam,
je vysoko pravdepodobne, ze od 28.12.2008 sa agility bude cvicit aj v Blatnom pri Senci. Kto by mal zaujem, cvicime kazdu nedelu. Od 8:30 hod. poslusnost a zatial mame agility na 9:00 hod., cca o 10:00 je obrana.
Blizsie info po novom roku :)
Zatial pekne sviatky
Nykkyta
Junior
 
Príspevky: 221
Bydlisko: Blatné

Re: Agility cvicaky

Poslaťod Iwka » Uto 23.12.2008 12:11

a mozu tam prist aj ,,cudzinci" navstevujuci iny KK ktiry je 300km odtial? ked budem na prazdninach, ci tam budeme moct chodit agilitit
Naposledy upravil Iwka dňa Pia 11.06.2010 15:29, celkovo upravené 1
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Agility cvicaky

Poslaťod Lenďa » Sob 27.12.2008 0:11

Nykkyta píše:Oznam,
je vysoko pravdepodobne, ze od 28.12.2008 sa agility bude cvicit aj v Blatnom pri Senci. Kto by mal zaujem, cvicime kazdu nedelu. Od 8:30 hod. poslusnost a zatial mame agility na 9:00 hod., cca o 10:00 je obrana.
Blizsie info po novom roku :)
Zatial pekne sviatky


To uz je na pevno dohodnute od 14.12., v nedelu 28.12.2008 uz zaciname trenovat :jupi: A ked sa otepli a predlzia sa dni, tak budu treningy 2x v tyzdni.
Lenďa
Junior
 
Príspevky: 206

Re: Agility cvicaky

Poslaťod Sunny » Štv 08.01.2009 16:18

Lenďa píše: od 28.12.2008 sa agility bude cvicit aj v Blatnom pri Senci...
To uz je na pevno dohodnute od 14.12., v nedelu 28.12.2008 uz zaciname trenovat :jupi: A ked sa otepli a predlzia sa dni, tak budu treningy 2x v tyzdni.

Kedy kde čo ako? Neboli by nejaké bližšie info? kto tam môže ísť trénovať a tak? Máme s Gili už riadny absťák :hi:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Agility cvicaky

Poslaťod energitc » Štv 08.01.2009 17:39

sunny,
aj ja som sa uz cez ss pytala co a ako, ma to celkom zaujalo...
Ktokoľvek si môže myslieť, že si nikto- tvoj pes vie, že si stredobodom vesmíru.
(Pam Brown)
energitc
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 598
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Re: Agility cvicaky

Poslaťod energitc » Ned 11.01.2009 13:23

moja ss na lendu:
ahoj,
chcem sa spytat ci niekto do blatneho pri senci chodi aj autom,resp.ako by som sa tam dostala autobusom...tiez, kolko je clenske a ci sa mozem prist raz dva razy len tak pozriet a skusit ako sa s vasimi trenrmi cvici...alebo keby si mi vedela popisat ako to tam funguje...
celkom ma zaujalo ze naraz cvicite poslusnost a potom agility..to by ma dost zaujimalo,kedze na tu moju malu potvoru sama nestacim abolo by uzitocne naucit ju sadni a zostan a k nohe uplne plnohodnotne a nie len tak volnym stylom :hi:
som v isteri ale nie je to ono, tak skusam hladat daco ine...a nedela je pre mna volno tak to by mi vyhovovalo zatial a ten dalsi den v tyzdni to by som videla..
a ozaj,nevadi ked s felis chceme len rekreacne agility?nie zavodit...aspon zatial urcite stopro nie...
a respektuje sa u vas v klube, ked nemozem prist pomoct na preteky,alebo mozem len cast dna?som zarabajuci student co si vsetko plati sam tak v praxi sa musim aj dost obracat a moj klub z toho robil div nie tragediu...:((


a jej odpoved:
Ahoj,
odpoviem ti postupne:
V Blatnom funguje klasicky kynologicky klub, normalne pripravuju psov na skusky z vykonu a robia kurzy zakladnej poslusnosti. Cast ludi mala zaujem o agility, tak to tam rozbiehaju. Netusim ake maju klubove poplatky.
Zacinaju si budovat drahu agility, urcite neplanuju organizovat preteky.
Takze to funguje asi tak, ze najprv pridu ludia na poslusnost, potom cvicia na oddelenej ploche agility a na koniec sa robi obrana. Pre agility je potrebne mat zvladnutu zakladnu poslusnost, hlavne privolanie a odlozenie. Ale kvoli poslusnosti nemusis chodit tak daleko, v Bratislave je cvicakov dostatok.
Nie je mozne si tam iba tak prist a poskusat agility. To uz si si mohla vyskusat u nas v Isteri.
Z Bratislavy do Blatneho chodi autobus, zastavka nie je velmi daleko od cvicaku. Okrem toho tam chodia aj treneri, ked sa da, tak autom.
Ktokoľvek si môže myslieť, že si nikto- tvoj pes vie, že si stredobodom vesmíru.
(Pam Brown)
energitc
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 598
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Re: Agility cvicaky

Poslaťod Nykkyta » Pon 12.01.2009 15:40

K tomu Blatnemu.
Sutaze agility bolli uz organizovane najmenej dva roky po sebe, ale bez ucasti KK Blatne. Len ako organizator. Prave preto sme sa rozhodli, ze by sme sa mohli aj zucastnovat, nie len okolo toho behat :smile: . Je to dobrovolne obcianske zdruzenie, nikto tam nikoho nebude buzerovat, ked nemoze prist na nejaku akciu. Vsetci sme pracujuci, alebo studujuci a vacsina ma rodiny a ine zaujmy.
Clenske bolo v minulom roku 1.000,- Sk na rok. 31.1.2009 sa rozhodne ako to bude vyzerat v eurach, takze aktualne ifno az potom. Kazdy, kto ma zaujem sa venovat svojmu psíkovi je vitany. Nemusi robiť žiadne skušky ani sa zucastnovat sutaze.
Autobus naozaj stoji kusok od cvicaku. Z Bratislavy neviem, ci niekto chodi.
Treba sa prist pozdriet a potom prist so psikom aj s ockovacim preukazom. Tym, ze tam nie je zatial vela psikov na agility, tak sa robi ta poslusnost aj obrana.Takych je nas tam viac :smile: . A vidim to na tych mladych psikov, ze maju z toho chaos. Potrebuju vediet zaklady a mat kvalitne privolanie.
Nykkyta
Junior
 
Príspevky: 221
Bydlisko: Blatné

Re: Senec, Blatné

Poslaťod Nykkyta » Uto 27.04.2010 12:29

Konecne som nasla, kde som vlastne pisala o nasom cvicaku a agility v Blatnom. :lol:
Baby zacali cvicit v soboty o 10:00 hod. a pripadne aj v tyzdni podľa dohody. Maju to celkom pekne rozbehnute. Niektore sa uz zucastnuju pretekov - maju samozrejme viac skusenosti z minulosti. Kto by chcel priamy kontakt na niekoho, kto to tam organizuje, dajte mi vediet cez ss, pripadne sa tam chodte pozriet. Poslusnost a obrana je stale v nedelu o 8:30. V letnom case cvicime aj stvrtky o 17:30.
Nykkyta
Junior
 
Príspevky: 221
Bydlisko: Blatné

Re: Senec, Blatné

Poslaťod šeltie » Uto 27.04.2010 14:20

ja len opravim že baby ktore tam trenuju majuu veelmi slušne skusenosti takže sa tam oplati isť pozreť si myslim :no:
Obrázok
šeltie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Nitra

Re: Senec, Blatné

Poslaťod Iwka » Pon 05.07.2010 15:07

My sme boli v piatok na prvom tréningu, veľmi sa nám páčilo a dnes ideme zas :)
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Senec, Blatné

Poslaťod ZdenulkaM » Uto 06.07.2010 22:35

iwka a ako si tam isla :lol: popis viac troska :)
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: Senec, Blatné

Poslaťod Iwka » Str 07.07.2010 18:27

No tak isla som tam autobusom zo senca o 17:45 :lol: Trening bol super, velmi mila trenerka, velmi perfektny povrch(trenuje sa na futbalovom stadione - krasny travnik) . Megg beha pekne, len pomaly, tak mi ju trenerka pomaha motivovat ;) beha pred nou s miskou s jedlom :)
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Senec, Blatné

Poslaťod Offca » Str 07.07.2010 20:50

Offtopic: A Iwik, ty čo v týchto končinách?
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Senec, Blatné

Poslaťod ZdenulkaM » Str 07.07.2010 20:57

iwka a platila si nieco ? dokedy tam budes chodit? :lol:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: Senec, Blatné

Poslaťod Iwka » Štv 08.07.2010 18:24

Offca: Prazdninujem :) Treba agilitit aspon v lete, ked sa cez rok neda ;)

ZdenulkaM: No, este som neplatila, ale budem platit 10E a budem chodit zrejme do polky augusta. Stanem sa riadnym clenom, no kedze mam menej ako 18 , platim polovicu, a kedze je uz 2.polka kalendarneho roku, platim este polovicu z tej polovice :p . Cize rocne clenske pre dospeleho clena je 40E .
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Ďalší

Späť na Cvičáky agility