Brezno

Konkrétne agility cvičáky a kluby

Re: Agility v Brezne

Poslaťod Iwka » Pia 26.02.2010 12:37

Riky, myslim, ze by sa najskor malo rozbehnut jedno a az potom druhe, a zakladna poslusnost v BR funguje - ale po individi dohode.
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Agility v Brezne

Poslaťod Natalia a Biff » Pia 26.02.2010 13:09

ináč v Brezne mám kamarátku od nás z Levoče, aspoň myslím, že tam stále býva, teraz má male bábatko, ale chodila na cvičák s malou francúzskou buldočkou Baškou a chcela aj ona robiť agility a canisterapiu, len asi teraz tie mamičkovske povinnosti sú na prvom miete :smile:
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: Agility v Brezne

Poslaťod Riky » Pia 26.02.2010 13:25

Ahá. No veď to je jedno. Len dúfam, že sa už to agility rozbehne, lebo v okolí nie je nič a je to fakt super šport...
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Agility v Brezne

Poslaťod Iwka » Pia 26.02.2010 19:53

Natalia a Biff píše:ináč v Brezne mám kamarátku od nás z Levoče, aspoň myslím, že tam stále býva, teraz má male bábatko, ale chodila na cvičák s malou francúzskou buldočkou Baškou a chcela aj ona robiť agility a canisterapiu, len asi teraz tie mamičkovske povinnosti sú na prvom miete :smile:



Nevola sa Janka? Ak hej, tak viem, o koho ide, skusim jej napisat :)
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Agility v Brezne

Poslaťod monci7 » Sob 27.02.2010 18:43

Když byste měli v BR prostory a překážky, mohu vám udělat cca 2x do roka soustředění agility. Jezdíme tam za babičkou a za dědou, tak v případě zájmu není problém - alespoň se moje šeltičky nebudou na prázdninách nudit :-) Jinak se jmenuji Monika Šaling, trénuji agility v ČR (v Kladně) více se o mě dozvíte na mém webu www.vinnie.wz.cz Monča
monci7
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2
Bydlisko: Kladno

Re: Agility v Brezne

Poslaťod Natalia a Biff » Sob 27.02.2010 19:31

Iwka - ano volá sa Janka, za slobodna Zadinová, teraz vidatá neviem aké má priezvisko, ale keby ste náhodou na seba narazili, že ju pozdravujem :smile:
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: Agility v Brezne

Poslaťod Riky » Sob 27.02.2010 20:37

Monci-WOW... To by bolo super.. Ja budem mať DK(dlohosrstá kólia), takže by to bolo fajn. Tak hádam sa niečo podarí :-D. Beháte fak super, pozerala som videá...
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Agility v Brezne

Poslaťod Iwka » Sob 27.02.2010 21:47

Ok, urcite ju pozdravim, ak sa stretneme :) A som velmi rada ponuke od moniky, urcite to vyuzijeme, ak agility rozbehneme :jop: potom vas budem kontaktovat :jop:
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Agility v Brezne

Poslaťod Riky » Ned 28.02.2010 17:03

Iwka – Hádam sa to agiity rozbehne. Už je na čase. U nás v kraji neni nič a je to škoa, je veľa ľudí, čo by to podľa mňa využili...
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Brezno

Poslaťod lumi1 » Uto 22.06.2010 14:38

Ahojte... Chcem sa opýtať, je už nejaký cvičák agility v Brezne? My sme začali trénovať doma, najprv to bol len taký pokus, že čo by môjho fešáka bavilo a zdá sa že agility je to práve. Síce nebudeme lámať žiadne rekordy :heh: ale je to fajn zábava pre môjho Blacka. NA BR labke sme sa boli posledne len pozrieť no nabudúce by sme sa chceli aj ukázať..takže taký oficiálny tréning s ľuďmi a ďalšími havkáčmi by nám neuškodil. Lebo toto doma nemáme :plac: a neviem či vôbec sa mu bude niečo chcieť robiť pred "publikom" chýbajú nám psí kamaráti ...
lumi1
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 31
Bydlisko: Brezno

Re: Brezno

Poslaťod Tiny & Teddy » Str 23.06.2010 5:35

ahoj Lucka :ahoj:
pokial viem tak v Brezne sa aktuálne necvičí ako pred tým na cvičáku, ale len súkromne prinajlepšom s trénerkou :ua: ale to tiež nie agility :ach: mi napr. ideme preto s Teddym na agility tábor, ale sú aj semináre po celom slovensku teraz v lete, tak ak chceš vyskúšaj :yes:
držím palce v cvičení a pozdravuj Blacka :pusa: dúfam že sa stretneme tento rok na labke ale teraz už súťažne...budem ti držať palcéé :jupi:

Offtopic: ps: ako cvičíte doma? (agility) :hi:
Tiny & Teddy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 572
Bydlisko: Brezno

Re: Agility v Brezne

Poslaťod Kamelia » Str 09.03.2011 14:56

Iwka píše:Ok, urcite ju pozdravim, ak sa stretneme :) A som velmi rada ponuke od moniky, urcite to vyuzijeme, ak agility rozbehneme :jop: potom vas budem kontaktovat :jop:



ahoj,
skus sa spytat mojej sestry Ivany ci by sa k vam pridala, vaha medzi BB a BR s Lilly...
Kamelia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1149

Re: Brezno

Poslaťod Riky » Str 09.03.2011 18:57

Limi1 - Ahoj. Pokiaľ viem, v Brezne nič také nie je, ale u nás, Zvolen, Banská Bystrica, sa pomaly ale isto niečo robieha. Skús kuknúť BAK(Banská Bystrica), alebo keď tak, napíš do SS :no: . Tak ak by ti nevadila tá cesta, tak by si z času na čas mohla prísť :smile: . Aj Tiny bude chodiť :-)
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Brezno

Poslaťod Tiny & Teddy » Str 26.10.2011 17:55

Máte záujem o trénovanie dogdancingu (tanca so psom) so svojim psíkom? ak áno tak neváhajte a pridajte sa k nám! :) Prípadné otázky môžte písať na tento email: breznoDD@gmail.com
Každý je vítaný, treba si priniesť psíka (na veku, plemene ani predchádzajúcom výcviku nezáleží! ) , vodítko (nie flexi) , obojok ( nie postroj ani sťahovák/ostnáč) , psíkove obľúbené pamlsky a hračku.
Ideálne je svoju účasť potvrdiť vopred :smile:
Tešíme sa na vás!!
Organizátorky a trénerky:
- Martina Ambrozová
- Ivana Bartoňková
Tiny & Teddy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 572
Bydlisko: Brezno

Re: Brezno

Poslaťod Bebis » Sob 03.12.2011 22:42

ako je to teraz s tým agility v Brezne???
Pes nie je členom rodiny... pes je rodina ♥
Bebis
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1534
Bydlisko: Rimavská Sobota

PredchádzajúciĎalší

Späť na Cvičáky agility