Tvrdošín - Námestovo

Konkrétne agility cvičáky a kluby

Tvrdošín - Námestovo

Poslaťod janutarin » Štv 28.08.2008 12:08

Ahoj neviete mi niekto poradit ci sa nachadza nejake cvicisko a agiloity v okoli Tvrdosina chcela by som to skusit s mojim westikom ak niekto nieco pocul tak sa ozvitee . :ua:
janutarin
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 29

Re: Agility v okoli Tvrdosina(TS)

Poslaťod zeane » Štv 28.08.2008 12:36

:plac: bohužiaľ, najbližšie sú asi liptovci - LAK. Najbližší ďalší je až v Trenčíne. :ua:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Agility v okoli Tvrdosina(TS)

Poslaťod janutarin » Pia 29.08.2008 7:25

:plac: tak to skoda by som s nim chcela skusit :1: je nato ako stvoreny
janutarin
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 29

Re: Agility v okoli Tvrdosina(TS)

Poslaťod monika040 » Str 15.10.2008 6:27

Nechce sa niekto pridať k snahe založiť cvičisko na agility v Námestove?????
Obrázok
http://www.jantarovylesk.szm.com
"Kúpiť psa je jediný spôsob, ako za peniaze získať lásku." G. B. Shaw
monika040
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 488

Re: Agility v okoli Tvrdosina(TS)

Poslaťod A.N.E.T.A » Ned 31.05.2009 12:28

Ja som tiež s okolia Tvrdošína ....... Bývam v Trstenej .... Aj my sme hľadali agilitty kluby v okoli TS, ale asi nic z toho tu žiadne ani niesu. Ale našli sme jeden super agilitty klub MKA Poprad niekedy toto leto by sme tam mali ísť ale najprv sa pozrieme ako tam cvičia... Ale to už viem... No a potom by sme sa skontaktovali s vedúcou.. Nemusiš tam ani robiť primaci test... V sobotu staci ist na trening o 12:00 je pre začiatočníkov.... zacnete a budete tam chodit pravidelene a potom vas daju aj niake klubove sutaze atd... Skúste to! :ahoj: :ahoj: ..Moja Viki zatiaľ ovláda z agilitty slalom pomedzi nohy ,kladinu a latku tak tiež by jej išla aj hojdačka a tunel ale na našom cvicaku to tam neni.....Ale keby bol agilitty v okoli TS..KONTAKTUJTE MA :D:D Obrázok

Whoever may think that no one but your dog knows that the center of the universe. (Pam Brown)
A.N.E.T.A
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 63
Bydlisko: Trstená

Re: Agility v okoli Tvrdosina(TS)

Poslaťod zeane » Ned 31.05.2009 16:37

http://www.agility.sk/kluby
:nwm: tak znova... V linku sú všetky oficiálne kluby - Tvrdošín a okolie bohužiaľ nič. Najbližší bude asi LAK - Liptovský Mikuláš, potom kus ďalej Poprad a Trenčín. V Žiline viem akurát, že klub Foxi by asi chcel, ale to je zo severu všetko...
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Agility v okoli Tvrdosina(TS)

Poslaťod A.N.E.T.A » Uto 02.06.2009 16:32

Potom by som išla asi najbližšie do D.Kubína ale aj tak to je dosť daleko na pravidelné dochádzanie z TS :plac:

Whoever may think that no one but your dog knows that the center of the universe. (Pam Brown)
A.N.E.T.A
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 63
Bydlisko: Trstená

Re: Agility v okoli Tvrdosina(TS)

Poslaťod A.N.E.T.A » Uto 02.06.2009 16:40

našla som jeden cicak v Trstenej chodím naň, ale nie som tam regisrovaná :ahoj: :ahoj:
Trstená * ZTŠČ,Klub športovej kynológie Trstená-mesto Frelich Milan, sídl.západ 1142/27-42, 028 01 Trstená, 0903 513542
Frelich Milan je moj sused :jazyk:

Whoever may think that no one but your dog knows that the center of the universe. (Pam Brown)
A.N.E.T.A
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 63
Bydlisko: Trstená

Re: Agility v okoli Tvrdosina(TS)

Poslaťod zeane » Uto 02.06.2009 18:49

robia aj agility?
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Agility v okoli Tvrdosina(TS)

Poslaťod A.N.E.T.A » Str 03.06.2009 19:32

zeane píše:robia aj agility?

nie nerobia, ked sa chodím na nich pozerať tak tam iba cvičia nemecké ovčiaky,labradory,bígle na vyhladavanie drog a take podobne veci... Ale myslím že je to skor pre velke psy. Cvicak je stale otvoreny a je tam dost prekazok, tak ked tam nik zatial nie je mozes si tam cvicit psika :heh:
skoda ze tam nerobia agility :plac: :plac:

Whoever may think that no one but your dog knows that the center of the universe. (Pam Brown)
A.N.E.T.A
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 63
Bydlisko: Trstená


Späť na Cvičáky agility