Poprad

Konkrétne agility cvičáky a kluby

Re: Poprad

Poslaťod janajka » Uto 12.07.2011 19:49

Diki katuusa, paradny trening dnes. A super finta, budem ju pouzivat - fungujeeee. :jop:
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Poprad

Poslaťod Natalia a Biff » Štv 14.07.2011 10:09

aká finta? aj ja chcem fintu :lol:
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: Poprad

Poslaťod janajka » Štv 14.07.2011 12:28

musis prist na cvicak a bude ti ukazana :lol:
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Poprad

Poslaťod Kala Kajča » Pia 15.07.2011 9:49

aj ja chem vedieť fintu .... ja nechodím na largov :ua:
Zazrel som v psích očiach prchavý výraz pobaveného pohŕdania a som presvedčený, že psi si v podstate myslia, že ľudia sú blázni.
http://crazylucky.weebly.com/ http://www.mkatatry.estranky.sk/
Kala Kajča
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 420

Re: Poprad

Poslaťod Natalia a Biff » Sob 16.07.2011 10:17

už sa tam len nejako dotrepať :lol:
Life is better with a Border Collie
Natalia a Biff
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1200
Bydlisko: Levoča

Re: Poprad

Poslaťod Kala Kajča » Ned 24.07.2011 12:53

Ináč kto z vás ide na skúškový hurikán ? Nemohol by byť napr. v štvrtok tréning ?? :smile:
Zazrel som v psích očiach prchavý výraz pobaveného pohŕdania a som presvedčený, že psi si v podstate myslia, že ľudia sú blázni.
http://crazylucky.weebly.com/ http://www.mkatatry.estranky.sk/
Kala Kajča
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 420

Re: Poprad

Poslaťod Ray » Ned 11.12.2011 19:50

Ahojte. Ja by som sa chcel spítať kedže nemám skúsenosti vobec či sa da na agility chodiť aj so psom rasy Sibirsky Hasky :) Je to vhodný pes? dakujem za odpoveď a pochopenie pre začiatočnika :D
Ray
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Re: Poprad

Poslaťod ShiShinQa » Ned 11.12.2011 20:15

Viem, že jedna slečna behá z huskymi agility. Ale nikdy ten psík nebude tak rýchly ako border kólia. Čo som počula, akú majú povahu, tak boh vie, či by to tvojho psíka bavilo. Skákať len tak vonku psíka baviť môže, ale agility nie je len o skákaní tam a späť, ale o iných náročnejších veciach, kde to psa až tak baviť nemusí. Treba určite vyskúšať, behať môže každý pes, ktorého to chytí a samozrejme aj majiteľa :no:

edit: Čítala som práve, že psíka ešte nemáš. Ak sa chceš naozaj venovať agility, tak možno uvažuj nad iným plemenom (to ale neznamená, že husky nemôže behať agility, jo :no: Môže, ale nemôžeš od neho čakať zázraky). Husky má aspoň podľa mňa dosť zvláštnu povahu a ja sama by som si asi na neho netrúfla :ahoj: Keď tak hľadaj si chovateľské stanice, kde majú pracovných huskyov, kde je veľmi veľká šanca, že ti šteňa po rodičoch zdedí dobrú povahu a bude mať aj drive :smile:
Naposledy upravil ShiShinQa dňa Ned 11.12.2011 20:19, celkovo upravené 1
They are not just dogs, they are pearls, sense of my life.
ShiShinQa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2072
Bydlisko: Bratislava

Re: Poprad

Poslaťod Ray » Ned 11.12.2011 20:18

No popravde ešte nevlastním huskyho ale čoskoro budem a kedže potrebuje vela aktivity tak som premýšlal nad týmto poptri trekkingu a ostatným aktivitám :)... Ale každopádne to vyskúšam :)
Ray
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Re: Poprad

Poslaťod ShiShinQa » Ned 11.12.2011 20:20

Už si ma predbehol :lol: Dopísala som svoj príspevok :smile:

Tak samozrejme, že ako vedľajšia aktivita to bude pre psíka super :smile: Odkiaľ šteniatko plánuješ? Či ešte nevieš?
They are not just dogs, they are pearls, sense of my life.
ShiShinQa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2072
Bydlisko: Bratislava

Re: Poprad

Poslaťod Ray » Ned 11.12.2011 20:23

No uvidíme :) tak aj ked nebude robiť zázraky ale aspoň sa vybehá a pobavíme sa :) Inú rasu moc neuvažujem. Husky je srdcovka a tiež mi vyhovuje jeho povaha. Sám často chodievam po lesoch horách a tak myslím že sa vyžijeme.. Ale ďakujem za rady :)
Ray
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Re: Poprad

Poslaťod Tomas123 » Ned 13.05.2012 21:29

Ahojte, ja by som sa chcel opytat ohladom cviciska v Poprade, ci robite aj vycvik poslusnosti, alebo ci je nieco take v Poprade. Lebo pokial chápem, toto agility je skor na take ukazky a take veci, ale ja by som potreboval pomoct s vycvikom poslusnosti, ako napr. ku mne, sadni, lahni, ostan a podobne. Alebo to len mozno zle chapem co je agility :) Kazdopadne by som sa rad informoval, ci v PP nieco take funguje, ci tam mozem ist uz so 6 mesacnym stenatom a ako to blizsie taky výcvik prebieha. Zatial dakujem za info :)
Tomas123
Okoloidúci
 
Príspevky: 20

Re: Poprad

Poslaťod janajka » Pon 14.05.2012 13:51

MKA Tatry Poprad sa venuje vylucne vycviku agility - beh cez prekazky. Ak chcete zakladnu poslusnot kontaktuje Vycvikove centrum Canislog - pan Olearcin. http://skkcanislog.webnode.cz/products/jozef-olearcin/
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Poprad

Poslaťod Tomas123 » Pon 14.05.2012 21:12

Dakujem za kontakt, zajtra tam zavolam.. a mate niekto s tymto klubom skusenosti? ako to tam funguje
Tomas123
Okoloidúci
 
Príspevky: 20

Re: Poprad

Poslaťod janajka » Uto 15.05.2012 11:53

no lepsie, ked sa popytas. Da sa aj tak, ze tam psa nechas a ti ho vycvicia. To je aj dost drahe. Tak 450eur. Potom tak, ze tam chodis so psom na vycvik a cvicis s ostatnymi v skupinke.
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Predchádzajúci

Späť na Cvičáky agility