World Dog Show, 30.09.-03.10.2021, Brno (CZ)

Výstavy, ktoré už máme za sebou - podeľte sa s nami o vaše výsledky, zážitky a pripomienky

Re: World Dog Show, 30.09.-03.10.2021, Brno (CZ)

Poslaťod Slausa » Pon 04.10.2021 10:44

Ja som vás s doniem videla, len som robila tak sa nedalo. S merle koliou to bola priscilla.

No, hej. Na to ze wds sa s personálom nijako nepretrhli. Za 800 kc na deň to bola skorej otročina, navyše pod 130 psov v kruhu bol len 1 človek. Nedostali sme ani obed, ani nič, len takú suchú bagetu a hotovo, pripomínam že sme tam boli od cca pol deviatej aj kľudne do pol tretej. Aspoň rozhodcov som mala dobrých, britský ujec bol úplne zlatý
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1487

Re: World Dog Show, 30.09.-03.10.2021, Brno (CZ)

Poslaťod Domca » Pon 04.10.2021 10:59

a pri kom si robila?

hej inak tá organizácia no...ako bola som len návštevník ale bolo to cítiť že to pokulháva. Pri vstupe aspoň ale fakt kontrolovali tie testy a očkovania...a nakúpili sme super pamlsky a otrieskali zas kopu peňazí jak vždy božemoj :pac: :ha:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1875
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: World Dog Show, 30.09.-03.10.2021, Brno (CZ)

Poslaťod Slausa » Pon 04.10.2021 11:11

V piatok kruh 7, teriery. Išli ste okolo.

Organizácia no, na jednu stranu chápem že ešte týždeň napred im mohli povedať že nič sa nekoná. Na druhú stranu mi to neprišlo niečím nejak odlišné v lepšom od bežnej medzinárodky.

O peniazoch nehovor :heh: Sura dostala petbox a asi 6 kg vzoriek všeho druhu...
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1487

Re: World Dog Show, 30.09.-03.10.2021, Brno (CZ)

Poslaťod Margita » Pon 04.10.2021 11:24

Slausa si bola aj pri českých?
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: World Dog Show, 30.09.-03.10.2021, Brno (CZ)

Poslaťod Domca » Pon 04.10.2021 11:25

oh ano to sme obiehali tie teriéry len letmo sa mi zdá...

a odlišné to moc neprišlo ani mne, jedine ten pretlak ľudí to bolo cítiť :lol: a tie prachy bože ja som sa snažila držať na uzde, nech som normálna ale tak...donnie dostal matrac, sme dokúpili aj fitmin vitamíny na trávenie, žuvacie kraviny tiež a aj vzoriek dostal obrovskú kopu...hlavne teda v stánku Zverokruhu normálne dávali jak vzorky celé balenie pamlskov :aaa: no konečná toto :haha: a to ma ešte lákalo mu kúpiť hračku ale som si už že :au: stačilo :haha:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1875
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: World Dog Show, 30.09.-03.10.2021, Brno (CZ)

Poslaťod Slausa » Pon 04.10.2021 11:36

Margit, nie. Pšeničný, irčan a kerry
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1487

Re: World Dog Show, 30.09.-03.10.2021, Brno (CZ)

Poslaťod Silvuch » Pon 04.10.2021 13:01

JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6336
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: World Dog Show, 30.09.-03.10.2021, Brno (CZ)

Poslaťod Domca » Pon 04.10.2021 13:19

Jj to je suka zo srbského chovu Lujoan Dreams Collies - tam som si plánovala ísť po šteňa pôvodne :heh: bola druhá v open class
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1875
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: World Dog Show, 30.09.-03.10.2021, Brno (CZ)

Poslaťod Shel-chan » Pon 04.10.2021 18:05

Domca píše:sme sedeli hore pri zábradlí a k tomu moja socálna anxieta zaúradovala :heh: ale bola som sem tam vybehnúť pofotiť aj šeltie a som obzerala či tam nie si náhodou ale som nevidela ništ :heh: to by som nabrala odvahu možno :joint:

joj ty si truba :heh: (chapem to, ale aj tak ma to mrzi.)
ja som ale bola pri kruhu sheltii cely cas, rovno pri stoliku s cenami... shayla vacsinu vystavy prespala na mojej stolicke oproti :heh: kym som ju presunula.

aj slausa vravela, ze ta asi videla, ale nikto si nebol isty :heh: aj ja som dokonca na chvilu zahliadla aj koliu, ktora "nezapadala", ale kedze som sa uz predtym rozpravala s pani co mala americku koliu, nejak som to neriesila, lebo som bola presvedcena, ze sa ozves :au:

a teda my sme mali vo stvrtok veducu kruhu hroznu, tiez by som ju nasupu vymenila. aby si rozhodkyna volala a zoradovala na svetovke psy do kruhu sama... vysledky na tabuli neboli ani po skonceni posudzovania, napriek tomu, ze sme sa na ne specificky pytali... no a ta neochota, joj. za mna hrozna organizacia. a kruhovy personal otrocina za minimum penazi... teda medzinarodky v brne maju vyssiu uroven.

ja som tam za tri dni otrieskala tolko penazi ze sa bojim to spocitat :prd: napriklad som tam roztopila v stankoch 100 eurovku a myslim, ze z nej nic neostalo, lebo som si musela potom este poziciavat a vyberat :rip:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5363
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: World Dog Show, 30.09.-03.10.2021, Brno (CZ)

Poslaťod Ulf » Uto 05.10.2021 7:19

https://www.facebook.com/photo/?fbid=10 ... 5458490362
ow, díky za túto fotku :pusa: Coccinelle Coco Deluca Moravia ... fenečku sledujem odkedy sa narodili, celkovo veľmi zaujímavý vrh. :jop:
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 590
Bydlisko: Kalinkovo

Re: World Dog Show, 30.09.-03.10.2021, Brno (CZ)

Poslaťod Domca » Uto 05.10.2021 8:11

:heh: shel ja som asi 10 minút rozmýšľala či zbehnúť dole a ísť ťa drgnúť alebo nie :haha: no ja som v tomto hrozná fakt že hej, teraz už si hovorím že trúba prečo som nešla ale tak...úzkosti veď to poznáte viacerí tuná
A tiež som bola niekoľko x omrknúť rozpis na tabuľu, tak ak ste boli stále hneď tam na kraji, tak nechápem jak som vás nevidela :heh: ale mám ťa na fotke :joint: aj keď úplne na prd je, lebo som fotila zhora cez zábradlie...to len cez foťák kukám že ježiš asi dogforák konečne?? :haha:
Aj tú americkú kóliu som evidovala :yes:

Ulf na tej saluke som šla oči nechať a štvalo ma, že sa nedali urobiť lepšie fotky lebo to svetlo bol otras...ale ešte nejaké mám, len nie sú ostré :heh: aj karelákov dvoch a potom niečo čierne špicoidné, čo som netušila čo je :joint: snáď sa dostanem dnes k tomu zvyšku fotiek
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1875
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: World Dog Show, 30.09.-03.10.2021, Brno (CZ)

Poslaťod straka17 » Uto 05.10.2021 8:55

Jak to, ze si bola u karelakov a nestretli sme sa? :lol:
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: World Dog Show, 30.09.-03.10.2021, Brno (CZ)

Poslaťod Domca » Uto 05.10.2021 9:37

:haha: no výborne..ja som tam bola len na konci mrknúť, kým sme čakali na podencov (to sme inak asi hodinu a pol tam na zemi kvasili rovno pri kruhu čakajúc kým čaučauce skončia) a bolo tam kvadrilión ľudí :heh: som si dávala len kolečko okolo že niečo pofotím ale tak pofotila som dokopy holý :prd: ale je pravda, že tvárou som z DF poznala jedine Shel tak sme sa možno aj videli len sme o tom nevedeli :heh:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1875
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: World Dog Show, 30.09.-03.10.2021, Brno (CZ)

Poslaťod Silvuch » Uto 05.10.2021 9:40

som kukala, ci to je saluka, ci nie je, som si normalne nebola ista. :lol:

Shel a dalo sa tam nieco kupit, ja som tie stanky ani nepobehala.. Nejak mi to rychlo ubehlo. Furt som lietala z kruhu do kruhu, z haly do haly, nech vidim, to co som chcela.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6336
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: World Dog Show, 30.09.-03.10.2021, Brno (CZ)

Poslaťod straka17 » Uto 05.10.2021 10:38

Aj pri podencoch som bola... sranda :lol:
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy v minulosti