Výstavy v ČR

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Re: Výstavy v ČR

Poslaťod Slausa » Štv 27.01.2022 13:02

Jop, robím :lol: Sobota pri borderach, nedela australaky a corgi
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Výstavy v ČR

Poslaťod straka17 » Štv 27.01.2022 13:31

Budeme so Slausou :) Teda ja robím sobotu, 29 kruh. Flati, clumbre a ešte niečo. Som sa obávala čo mi padne lebo som neuvážene nenapísala preferenciu plemena :heh:
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Výstavy v ČR

Poslaťod Domca » Štv 27.01.2022 14:04

Jajaj čakala som to :joint: ja chcem konečne, aspoň raz stihnúť ovčiaky lebo to furt býva hneď ráno a ja som sa nikdy nevedela vykopať a dojsť....kóliám vidím vždy už len chvosty odchádzať :haha:
Chceme oba dni, tak budem poškuľovať po vás :cool: ale pri kóliách sa motať určite budeme
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Výstavy v ČR

Poslaťod straka17 » Štv 27.01.2022 14:05

Nakoniec asi robím oba dni tak zas tŕpnem čo mi hodia na nedeľu :aaa:
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Výstavy v ČR

Poslaťod Slausa » Štv 27.01.2022 14:18

22 kruh som ja, rátam že kolie budu niekde blizo
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Výstavy v ČR

Poslaťod straka17 » Štv 27.01.2022 14:22

No ja som pri stavačoch a setroch oba dni, robím dokonca v slovenčine, taký luxus... :heh: 31 a 30.
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Výstavy v ČR

Poslaťod Domca » Štv 27.01.2022 15:05

Ja dúfam, že tam budú nejaké fajn stánky lebo na tej národke pred pár týždňami to bola fakt bieda :ua: aj keď niežeby moju peňaženku netešilo, že som tam nenechala majland :heh:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Výstavy v ČR

Poslaťod straka17 » Štv 27.01.2022 15:08

Hej, no, v to dúfam aj ja. Ale zas čo tam bude keď tam pôjdem poobede :ua: Ani na WDS ma teda nič extra neuchvátilo (mimo granulových stánkov, ale to bolo pre mňa v tej dobe irelevantné).
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Výstavy v ČR

Poslaťod Domca » Štv 27.01.2022 16:04

Ja som na WDS vychytala perfektné baranie žuvačky pre Dona, tie úplne miluje a mali ich len Poliaci...plus aj Platinum click bits, tie tiež používame často a u nás v chováku majú iba tie tyčky a cez net sa mi zas nechce len pamlsky kupovať a zbytočne platiť dopravu :ua: prevažne tam vždy niečo fajn nájdem tak snáď bude nejaký lepší výber teraz :yes:
A na vzorky zdarma sa teším vždy tiež :heh:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Výstavy v ČR

Poslaťod straka17 » Ned 06.02.2022 12:47

Ak ste niekto dneska na výstave tak sa tu motkam :)
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Výstavy v ČR

Poslaťod Domca » Uto 08.02.2022 8:36

No my sme nakoniec neboli lebo covid :ua:

Ale tie diskusie v skupinách sú teda výživné :joint:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Výstavy v ČR

Poslaťod Liana » Uto 08.02.2022 9:03

co sa tam dialo dokelu? :heh: majitelia portugalskych vodnych psov si vytvorili na ohovaranie vystavy speci sukromnu skupinu kde nie som :haha:
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1331
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Výstavy v ČR

Poslaťod Elis » Uto 08.02.2022 9:14

me by taky zajimalo, co tam bylo jinak nez jindy :angel:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Výstavy v ČR

Poslaťod Domca » Uto 08.02.2022 9:47

Tak z toho čo som čítala najprv bol problém kolóny, potom že otvorili len jednu vstupnú bránu, potom že nik nevedel v ktorom pavilóne teda sa koná výstava, že tam bola tlačenka, málo miesta, psy 10 sekúnd v kruhu, bez posudkov, došli medaily/poháre? , všade tona :kak: :heh: Ešte som nečítala toľko nadávok ani po svetovke snáď :heh: aspoň som mala cez víkend počteníčko :joint:

Ale ja som zvedavá na dojmy od straky a slausy :angel:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Výstavy v ČR

Poslaťod straka17 » Uto 08.02.2022 10:40

Kolóny pred tunelom ako každý rok. Otvorené boli tri brány, všetci stáli pri jednej a nestihli posudzovanie jak ofce, sorry. Bolo málo miesta v dvoch halách (no podľa mňa nebolo ale OK, nerozkladala som tam kenelu. Stačilo aby neukladali veci jak majstri sveta do stredu uličky), katalóg bol len online a pri 8 tisic vystavovateľov nešiel net. Hlavne v sobotu mal rozhodca 160-190 psov a zaverecky o 15. Ak by sme mali písať posudky, stojíme tam dodnes. Moja rozhodkyňa si dala záležať a hovorila krátke slovné posúdenie. Ale ja som schytala, vraj načo na medzinárodnej výstave hlásim dvojjazyčne triedy. Ľuďom vadí všetko :lol: Odsypal mi kruh vraj som arogantna. posledny kruh skončil o pol 3, o 3 zaverecky to sa zas nestihaju pripravit. Čo na tom, že si dal rozhodca zalezat. Opindat to treba. Alebo také že nebolo počuť vyvolávane čísla, no, nebolo. Preto stojím pri vstupe do kruhu alebo všeobecne pozerám čísla. Nenadávam personalu, že stojím za rozhodcovským stolom a nevolali ma.
Hej, v katalógu bola tlačová chýba z ktorej sa šli všetci poskladať lebo pavilón P a F a na katalógu V, ktorý je vedľa. P a F boli vysvietené pripravené...
Ceny došli snáď na každej výstave čo som doteraz robila.
Tona hoven taká jak furt... A to upratovacia čata kmitala vnútri furt, ale hovno vám zázračne nezmizne keď sa naňho pozriete. Osobne si myslim, že v Nitre to býva horšie s tými výkalmi.
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy