Finty na rozhodcov

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod irmiku » Štv 27.05.2010 16:58

ja som si davala na ukludnenie bachove kvapky pred vystavou, sebe 5 a fenecke jednu a bola v pohode, sla pekne a aj zuby si nechala ukazat. my sme zas mali problem na trave, ze sa mi vzdy zanuchavala :hi: . v hale to bolo ok.
zi a nechaj zit

tichy´s white happiness
irmiku
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 419
Bydlisko: Bratislava - Karlovka

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod editpiaf » Pia 28.05.2010 9:04

Dakujem za rady...tak dufam, ze ma to casom prejde a ten stres opadne :ua: . my sa pred kruhom vzdy chvilu hrame,aby sa mala prebrala po tom cakani, lebo yorkovia- fenocky idu vzdy az na koniec...no akonahle vojdeme stres- panika, je mi jasne, ze to citi zo mna...
Offtopic: Tatranská Afrika - skusala som,ale nezabralo...to by asi musel byt viac ako jeden,a to na vystave nejde...
Offtopic: irmiku - tie bachove kvapky- mas niejaku specialnu kombinaciu, ja uz skusim cokolvek...ak posles mi to pls cez SS.dakujem:)
Pes, to je úsmev a vrtiaci sa chvost. Na tom, čo je medzi tým, až tak veľmi nezáleží.
Clara Ortegová
editpiaf
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 65

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod EriaEli » Pia 28.05.2010 9:22

Editpiaf tak to tam budeme dve :yes: ja idem treti krat a tiez to nejak velmi prezivam a potom je z toho maly asi trosku mimo. Zatial sme boli len raz v hale, tam pekne siel s chvostikom hore ale stat pred rozhodkinou ani tomu svatemu, cely bol vyklepany ... a potom v BB vonku, tam stal pekne ani sa neklepal ale chodil jak stoparsky pes s hlavou na zemi. Tak som teraz velmi zvedava co predvedie v kruhu do tretice, predsa len uz ma 8 a1/2 mesiaca ... ja mam nervy ako prvy krat a keby sa mam ukludnit poldecakom, tak to by ich muselo byt viac ako je pripustne a potom by som bola asi najvacsia atrakcia vystavy ja :aaa: ... no a take kanaly este neporobili ktorymi by som musela potom chodit ... a este som aj soferka, takze nic :no:

Offtopic: aj doktorku uz prehovaram nech mi nieco predpise na nervy, hlavne pri mojich synatoroch :au: , ale ona sa furt len smeje ked jej vravim co zas povystrajali ... ved ona sa nemusi hanbit a calovat tie skody ... bylinky uz na mna neucinkuju :ach:
EriaEli
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 80
Bydlisko: okolie Levíc

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod Nia » Pia 28.05.2010 17:06

Jaj, baby moje :smile: Nemate sa coho bat, mate obe krasnych psov, nie je sa ani za co hanbit :smile: Chce to len trosku treningu, nic viac :no: Ja odkedy som sa prestala klepat v kruhu, tak odvtedy je pes vo vacsej pohode. Ano, viem, obehala som uz viac vystav, no takisto, aj ja som bola ako kopka nervov predtym. Bachove kvapky su dobre, no su aj homeopatika, na ukludnenie, ktore mi uz viackrat pomohli :smile: Ma to super placebo efekt :lol:
Psik bude v takej pohode, v akej je handler. Nebojte sa, v NR to zvladnu obaja krpci :no:
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod editpiaf » Ned 30.05.2010 14:28

Offtopic: Nia- ty si poklad...ty ma vzdy tak potesis:) a dakujem za pomoc aj podporu v BA!
Ja si stale hovorim, ze s tou dalsou vystavovou ta pohoda pride... ale stale nechodi :smile: ,tak snad sa v NR dockam:), ze
sa mi rucicky nebudu klepat...a ak nie,tak aspon zas postretavame novych ludi a okukneme konkurenciu:)
Pes, to je úsmev a vrtiaci sa chvost. Na tom, čo je medzi tým, až tak veľmi nezáleží.
Clara Ortegová
editpiaf
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 65

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod krista » Ned 30.05.2010 14:53

Offtopic: spomedzi homeopatík odporúčam http://www.docsimon.sk/tovar/sedatif-pc-tbl-60 :ha: ...odskúšané,samo nie hned,treba to cmulkať viac dní po sebe,ked iné nie,aspoň ten placebo efekt určo bude :jop:
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1867

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod MooosCZ » Ned 30.05.2010 16:41

Nemate nekdo tip,co delat aby sa me pes nekrutil v kruhu jak zizala? :pac:
Doma super,venku kdekoliv super...este aj mimo kruh to ujde...ale proste kdyz je to nejvic potreba,ta moja opica stavkuje :pac:
No a navic me ted zacala skakat jak koza :rip:
MooosCZ
Hafan
 
Príspevky: 827
Bydlisko: CR

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod Nero 18 » Pon 29.07.2013 12:58

Ahojte, mám problém ... Moja fenka na výstave nechce chodiť. Na prvej si dokonca lahla. Doma jej to ide super aj ked sme niekde medzi ludmi a skusame sa predviesť..ale ako náhle prídeme na výstavu tak nič zrazu je unavená a nechce aniu za maškrtou ani za hračkou.. psov sa nebojí chce sa s nimi hrať mimo kruhu ... Raz som ju skúšala v Nitre v hale predviesť v prázdnom kruhu tam to bolo v pohode ... neviem v čom môže byť problém
Obrázok
Nero 18
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 82
Bydlisko: Nitra

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod MisheliQ » Pon 29.07.2013 13:03

Nero18 a ty? Aká si v kruhu pred rozhodcom?? Nervózna? Vystrašená? Kľudná?
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod Nero 18 » Pon 29.07.2013 13:09

Ja? Pred rozhodcom som v pohode úplne ..zbytočne nestresujem.. vo vnútri som nervózna ale nie moc ..a navyše so psom mi to ide bez problémov .. :ua:
Obrázok
Nero 18
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 82
Bydlisko: Nitra

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod aguska » Pon 29.07.2013 17:23

Pes vycítí jakoukoliv nervozitu, takže stačí i malá u některých jedinců.. :no:
Zkoušela jsi třeba nějaké lákání psa "na sebe" mlaskání, mluvení na něj, chválení při pohybu? :) Někteří psy se prostě nerozejdou, dokud je nezaměstnáš něčím jiným.. :)
Teď nedávno jsem se pokoušela rozchodit fenku knírače, nebyla moje, takže to možná taky do sebe něco mělo, ale mluvila jsem na ni po celou dobu, co jsem byli v pohybu a šlo jí to krásně. :)
"Není na světě lepšího psychiatra, než je štěně olizující vám obličej"

http://petrahandling.weebly.com/
aguska
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10
Bydlisko: Brno, Česká republika

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod Nero 18 » Pon 29.07.2013 20:45

No tak ja mlaskam prosim a ona si sadne a hoodi vyraz ze vies co prdim na teba .. potom ju trocha rozhybem a potom sa zacne vzpierat na voditku... neviem nemozem to ani skusit pretoze doma mi chodi bez problemov aj vonku v obchodnom centre napriklad a na psy je zvyknuta,, tak nevbiem no ... :ach:
Obrázok
Nero 18
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 82
Bydlisko: Nitra

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod aguska » Pon 29.07.2013 21:10

Tak nevím, jedině, že by jsi si tu nervozitu neuvědomovala...
Určitě se nějak rozchodí.. Kolik má roků, měsíců? :) A na výstavě když jste nevystavovali jste to tedy zkusili a v pohodě? :ach:
"Není na světě lepšího psychiatra, než je štěně olizující vám obličej"

http://petrahandling.weebly.com/
aguska
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10
Bydlisko: Brno, Česká republika

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod Lea a Stew » Pon 29.07.2013 22:39

skusala si pred vystavou skusit si to v kruhu? predtym ako sa zacne rozhodovat, ty sa tvaris ze je to na ostro, mozno poprosit niekoho neznameho nech je akoze rozhodca? odmenovat ked bude chodit, mozno sa pohrat, nech si uvedomi ze v kruhu sa nema coho bat za ziadnych okolnosti
Lea a Stew
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 454
Bydlisko: Nitra

Re: Finty na rozhodcov

Poslaťod Nero 18 » Uto 30.07.2013 9:51

o dva tyzdne bude mat slecna 9 mesiacov ... a ano skusali sme si to aj na medzinarodke kde je ovela psov ako na krajskych a tak ... a pred tym vzdy idee do kruhu a tam prejde kusok a potom zastane .. potom s nou chodim kym sa ako tak nerozchodi ...
Obrázok
Nero 18
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 82
Bydlisko: Nitra

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy