[F] Filmové novinky

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: [F] Filmové novinky

Poslaťod Domca » Uto 25.07.2023 10:45

Boli sme na Barbie v sobotu a poriadne som si to užila :yes: fakt to bolo super :jop:

Na Oppenheimera nemám chuť ísť do kina, počkám si :lol:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Str 16.08.2023 9:26

Tak to ja by som sa skôr dala ukecať na Oppenheimera, ale čas nepustí. Tak tiež musím počkať.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Str 16.08.2023 9:56

My sme sa nechali so silvuch strhnut barbie osialom a sli na to do kina (chodime malokedy a ked, tak na severske filmy :heh:). Smiesne mi na tom bolo akurat to, ze to bola absurdna blbost. :heh: som.si len predstavovala tvorcov, ako na tej vyrobe filmu ulietavali.. :ha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Str 16.08.2023 10:50

Jeden z filmov, co niky neuvidim :haha: Ja som doma nemala ani jednu barbie :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Sob 26.08.2023 14:24

Taky slovensky invalid ma teda o dost viac pobavil.. :heh: slovensky kusturica :lol:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Sob 26.08.2023 14:26

Toho som nedopozerala :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slausa » Sob 26.08.2023 14:52

Invalid bol dobrý :lol:
Ale asi na to treba nejaký trochu svojský humor, lebo presne poznám 2 tábory ľudí, bud ľúbilo alebo total blbosť
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Sob 26.08.2023 14:54

Ja rada taketo jednoduche komedie :heh: ciernu macku biely kocur som videla min 5x a aka blbost.. :ha:
Inak bezne vypinam filmy v polovici, ja som velmi zly filmovy fanusik (horor, krimi, scifi, vojnove, lovestory, ci o umierajucich ani vobec nezapinam).
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slausa » Sob 26.08.2023 16:12

Hej presne. Viem si predstaviť ze človeku ktorý také prostredie nepozná, nejakému zahranicakovi by to asi moc nepovedalo, ale keď je to človeku známe je to ine
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa

Poslaťod Domca » Pon 28.08.2023 15:48

Tak Barbie je primárne satira...mňa na tom asi baví najviac aj tak to, ako to časť ľudí nasralo :haha: tak málo stačí :joint:

Oppenheimer ma už neláka ani mimo kina úprimne, nie som fanúšik Nolana vo všeobecnosti a prevažne nemám už psychickú silu sa na niečo takéto 3 hodiny sústrediť :heh: plus ten hype okolo mal na mňa opačný účinok :heh: kolega bol ale v Imaxe v Prahe na tom a ževraj to bol bomba zážitok
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Mac Gie » Uto 29.08.2023 1:23

Ja chcem Oppenheimera vidieť, lebo ma to zaujíma, aj herci sa mi páčia, len si počkám na dabing. To by som nepochopila inak :heh: Ale do kina by som na tak dlho nešla.
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Uto 05.09.2023 11:08

Tak to ja sa na to teším. Nolana veľmi môžem plus žiarenie je moja srdcovka, takže pozrieť film o najväčších mozgoch 20. storočia (výsledok mozgového trustu nebol až taký potešujúci), to bude super.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Mackie » Sob 16.12.2023 23:08

Barbina dosla na Max, mam s tym stracat cas?
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión

Poslaťod wer » Sob 16.12.2023 23:38

Ako sa to vezme... ty si na take nostalgicke veci, mam pocit, tak z tohto titulu - preco nie. :lol: Ale nic hlboke za tym nehladaj, aj tie vtipy mi prisli take skolske, ze mi prisla vtipna predstava, ako na tom tvorcovia ulietavali viac ako tie vtipy samotne :heh: pointa tiez chcela byt asi hlboka, ale cojaviem. Taka blbost proste.
Ale Gosling fajn
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Pia 22.12.2023 21:25

Nejaku dobru novu rozpravku? Alebo film? Vianocny? Tip mate niekto? Vcera som si schuti pustila nejaky novy cesky film - Zesilet - a taka som bola happy, lebo zvycajne tie ceske ma celkom pobavia (aj ked vacsinu mi staci vidiet raz :heh: Zlato, to sa mi pacilo alebo nie? Hej, mozes si to pustit znova. Nie, nebude sa ti to lubit :haha: Kua, ja by som bez neho vlastne ani existovat nemohla :heh: ), aj ked nie vsetky a vypla som to po 20 minutach a aj to som tomu dala fakt veeelku sancu :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou