[F] Som legenda

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: Som legenda

Poslaťod Samantha » Pia 22.01.2010 15:03

Výborný film..ktorý zo záverov ste videli? Pretože sú dva... jeden ako neprežije a druhý ako prežije a dostane sa do tej osady. Ja som videla len ten kde neprežil a zatial sa mi nepodarilo natrafiť na ten druhý :ua:

//Zlúčená téma
Obrázok
Samantha
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 300
Bydlisko: BA

Re: Som legenda

Poslaťod Kustar » Pia 22.01.2010 18:46

waw to som ani nevedel ze by boli dva zavery,do osady sa dostala iba zena s malym chlapcom.
Kustar
Šteniatko
 
Príspevky: 70

Re: Som legenda

Poslaťod Vikiki22 » Sob 23.01.2010 19:19

Ako môže mať film 2 závery? Ja som si film chcela pozrieť, len som sa k tomu ešte nejak nedostala. :ach:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Som legenda

Poslaťod Samantha » Sob 23.01.2010 20:01

Teraz je to nový hit robiť filmy s viacerými koncami...alternatívny ktorý koluje po internete a originálny ktorý beží v kinách a televíziách. A keďže k obidvom záverom sa dá dostať až na dvdčkach tak je to pre tvorcov o to väčší zisk... Offtopic: Ďalšími príkladmi sú Izba 1408... Paranormal Activity(dokonca 3 konce), The stepfather atď atď

Obrázok
Samantha
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 300
Bydlisko: BA

Re: Som legenda

Poslaťod Jack » Pon 25.01.2010 21:16

Waw tak toto som nevedel :oo: :oo: Super bol som sklamaný zo záveru. Musím si zohnať druhú verziu.

Inak rovnaká téma tu už je takže zlučujem
Jack
Hafan
 
Príspevky: 825

Re: [F] Som legenda

Poslaťod denyho slniecko » Ned 05.12.2010 13:48

Kukali ste to teraz na markize? My sme to s bratom kukali. Pacilo sa mi to az do tej casti, co sa vyslobodil z tej pasce. A moj brat sa stale smial, ze ti "zombici" su jak gumeni pajacovia. A potom jak maj Sam v labaku, co uz v nej prepukla choroba a on mal na rukach srst, potom ju :rip: Tak moj brat na to hlaska :" No, vidis, plzol mu pes, tak si spravi gulas a sa naje a nebude mat chlpy po byte." No, som sa sulala aj ked to bola smutna scena. Kukat nejaky "napinavy" americky film s mojim bratom je fakt zazitok. :haha:
Respawn....
denyho slniecko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1461
Bydlisko: Brno

Re: [F] Som legenda

Poslaťod Vikiki22 » Uto 07.12.2010 17:18

Mne sa tento film celkom páčil. Hlavne ten jeho pes bol dobrý. :jop:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: [F] Som legenda

Poslaťod denyho slniecko » Uto 07.12.2010 18:00

Najprv sa mi ten film nemapil, ale po pozreti s mojim bratom som nazor znemila. :haha:
Hej, peso bol super, len vobec nebol vycviceny. Ved vtedy, co vybehli z tej budovy a ten pajac za nimi, tak Will chtil pesa, aby nesiel k pajacovi a ten pes okolo neho natesene chodil. :ach:
Respawn....
denyho slniecko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1461
Bydlisko: Brno

Re: [F] Som legenda

Poslaťod Barbora Maria » Pia 04.05.2012 17:24

mne sa veľmi nepáčil iba prvá časť
Obrázok
Barbora Maria
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11

Re: [F] Som legenda

Poslaťod mishell » Str 10.10.2012 15:01

pre mna hned po PP jeden z najlepsich filmov, ked som ho videla prvykrat tak ma az tak nenadchol, ale teraz si ho pozriem dost casto, uzasny napinavy pribeh, postavy boli fantasticke.....spojenie iba clovek a pes opusteny vo velkom meste my uplne vyhovovalo, ani mi tam dalsie osoby nechybali, a zombie(ci co to bolo) mam velmi rada :lol:

casom by mala byt aj druha cast no obavam sa ze to uz nebude take super, ani smithovi sa do toho uz velmi nechce :ua: bez neho si tento film neviem predstavit
mishell
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 294
Bydlisko: Poprad-Tatry

Re: [F] Som legenda

Poslaťod sabe » Str 10.10.2012 15:30

Neznasam tento film, pozerali sme to vecer a uplne vsade po byte som videla lozit tych zombie a potom som z toho mala akurat nocne mory :plac: Ani na to nemozem velmi mysliet, lebo sa mi zas budu snivat hovadiny :plac:
Obrázok
sabe
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 263
Bydlisko: Kysak, SR/Brno, CR/Cambridge, UK

Re: [F] Som legenda

Poslaťod Domca » Str 10.10.2012 15:56

Vynikajuci film..... :jop: a ta jeho fenka bola uzasna...... :yes:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Predchádzajúci

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou