[F] Obľúbené seriály

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod pigie » Sob 24.02.2024 22:38

To je ako Witcher? Ze clovek caka, ze to bude take dobre ako knihy, prvu este pozrie s prizmurenymi ocami, druhu uz nadava a tretiu uz nepozrie? :haha: (nevidela som serial. Filmy hej a ani tie ma neoslovili, zeby som si ich pozrela este niekedy vobec :heh: )
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Str 28.02.2024 19:37

Slausa píše:kukol tu už niekto noveho hraneho avatara od netflixu? Toho kresleneho mam rada, na toto som zvedava.

Za mňa pekne spracované, ale dosť vecí tam chýba, na druhej strane niektoré pekne detaily zachovali.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Str 27.03.2024 18:28

Problem tri teles. Musim si kupit knihy. Musim. Citim, ze knihy budu o kus lepsie :aaa:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Štv 11.04.2024 8:42

To existuje aj film?
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Štv 11.04.2024 8:57

Seriál, a výborný. Bože, som to dala celé naraz za víkend. To sa mi nestáva. :heh:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod dasken » Štv 11.04.2024 9:07

ja som to tiež kukla, myšlienka zaujímavá aj rozbeh dobrý, ale tie posledné dve časti neviem no, to už bolo moc nejak pritiahnuté za vlasy, to už som dokukala nasilu :ach:
dasken
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Štv 11.04.2024 10:46

Musím konečne prečítať knihu. Mám taký deficit, že až. Nielen knihy, ale telka zase nie je životne dôležitá :ha: .
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Štv 11.04.2024 16:50

Ja som ina patologia. Preslo kolko? 2 tyzdne? Ja nemam tucha ako to skoncilo. Viem len ako to zacalo. O mesiac kupim knihu. Nebudem si pamatat vobec nic. A presne kvoli zaveru som hned pozerala, ci je to podla kniznej predlohy. :yes: Lebo verim, ze mi to bude podane inak cez knihu.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Mackie » Štv 11.04.2024 17:21

A to ma byt nieco zname? Ja sa pozeram na ten nazov a to je take odradzujuce :heh:
Ja zacinam Fubar, to tusim vyslo pred rokom a ako som sa na to tesila, tak som na to zabudla :heh: a kym nam odstrihnu Netflix, asi este treti ci stvrty krat dam Stranger Things.
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión

Poslaťod Lindchen » Pia 12.04.2024 8:44

Je to teraz taký hit, posledné týždne je to TOP 1 na Netflixe pre Slovensko. Tiež som na to len takto narazila.
To body sa myslí ako vermírne teleso. :lol:
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod bibika » Pia 12.04.2024 9:26

Ja som začala Fallout. Chlap bol veľmi nadšený keď našiel že to už vyšlo, plus chlapi v práci tiež sa veľmi tesili. :heh: Zevraj to je podľa hry a ta ma x ďalších pokračovani. Každý chlap to ako puberťák hrával, ja som o tom v živote nepočula. :haha: Seriál je ale dobrá psychacina o to, ako ľudia žijú vo valutoch a vyjdú po 200 rokoch od výbuchu atómových bômb nazad na povrch zeme.
bibika
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Pia 12.04.2024 9:32

a niekto Derry Girls? :lol:
za mna moc fajn oddychovka, a velmi dobre spraveny serial - hlavne to, ako spracovali kontrast medzi bezstarostnymi teenagermi a tym, co sa dialo v irsku v 90tych rokoch. a irsky prizvuk top :ha:

bibika, Fallout ma nejaky serial? :oo: uuu musim kuknut. to je legenda!
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Pia 12.04.2024 9:38

Fallout je seriál?? Kde to dávajú?
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod bibika » Pia 12.04.2024 9:39

Amazon Prime. Vidím, že len ja som neznalá :D
bibika
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Pia 12.04.2024 9:44

Super, dík, pozriem. :yes:
No je to fakt legendárna hra, ako píše clupko. Seriál sa dúfam podaril. :lol:
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou