X Argentínskej dogy Bella na darovanie

Pravidlá inzercie pre Darujem
Pravidlá fóra
Pred odoslaním inzerátu si prečítajte pravidlá pre zadávanie inzercie. Vložením inzerátu s týmito pravidlami súhlasíte a zároveň akceptujete, že ak ich nebude spĺňať, bude bez upozornenia vymazaný.

Pre celú inzerciu platí zákaz obchodovania so psami bez preukazu pôvodu a zákaz komerčnej inzercie súvisiacej s pravidelnou a opakovanou zárobkovou činnosťou a podnikateľskou činnosťou.

Pravidlá inzercie pre Predám

Pravidlá inzercie pre Kúpim

Pravidlá inzercie pre Darujem

Pravidlá inzercie pre Ponúkam

Pravidlá inzercie pre Hľadám

Na vloženie obrázkov použite DF galériu alebo externý server.

Moderátori a administrátori DogFóra nezodpovedajú za pravdivosť obsahu inzerátov a nenesú žiadnu zodpovednosť za možné vzniknuté škody. Za obsah inzerátu je plne zodpovedný zadávateľ.

Svoj inzerát si sledujte a aktualizujte.
Nekopírujte inzeráty z inzertných portálov.
Neuverejňujte inzeráty z mailov od ľudí, ktorých nepoznáte.
Všetky údaje si pred uverejnením inzerátu overte.

X Argentínskej dogy Bella na darovanie

Poslaťod Mac Gie » Str 19.05.2021 19:05

Pomáham kamarátke nájsť nový milujúci domov pre toto úžasné stvorenie :love: text aj fotky sú skopírované, súčasťou adopcie bude podpisanie adopčnej zmluvy :yes:

Ahojte kamaráti

Volám sa Bella, mám 3 roky a som kríženček argentínskej dogy. Áno, presne kríženec tohto plemena, ktoré tiež veľa ľudí odcudzuje a ukazuju na nás prstom, aké sme netvory. Ale opak je pravdou. Ja som umojkaná fenka, ktorá miluje všetko a všetkých. Milujem detičky, psíkov, detičky, no proste každého :love: neustále hladkanie je to, čo zbožňujem. Taktiež milujem prechádzky, pohrať sa so psíkmy ... niesom rasistka hihi :joint: milujem jak malé, tak veľké plemená, fenky psov, je mi to jedno :smile:

Môj život začal tým, že som prišla na svet a neskôr som sa dostala do skvelých rúk k mojej terajšej paňuľke, ktorá mi dala naozaj všetko a vzorne sa o mňa starala, kým ma nenaučila fungovať s vadou, ktorú mám. Viete, keď som bola maličká, tak sa ma ujala s tým, že som s najväčšou pravdepodobnosťou hluchá. Vzala ma na vyšetrenie, ktoré moju hluchotu potvrdilo...žiaľ...ale mne to nevadí, narodila som sa s tým a život si užívam aj napriek tejto vade. Terajšia paňuľka si ma nechávala, aby ma začlenila do vášho sveta, aby ma poriadne naučila na obojok, cez ktorý spolu "komunikujeme". Áno, je to vibračný a zároveň elektrický obojok, aby ma mohla privolať. Vôdzku používame len v meste, inak chodím krásne pri nohe, tak, ako sa má. Neodbieham, pekne čakám :) na tento obojček som už 100% naučená a zvyknutá. Ďalšou takou vadou u mňa sú zistené alergie, ktoré sa mi zistili pri testoch u veterinára. Momentálne môžem papať granulky z hmyzu, tzv.insecty. Moja paňuľa ich momentálne kupuje 10 kg za cca 40 eur. Chutia mi a robia mi dobre. Doma pekne čakám kým prídu z práce, som naučená aj na klietku, v ktorej mám svoj obľúbený pelech. Paňuľka by si ma najradšej nechala, ale idú za rodinkou do krajiny, kde nás majú za totálne netvory a smieme tam byť iba ak máme skúšku poslušnosti (Švajčiarsko). Paňuľa sa aj zapísala na cvičák, tie skúšky, zvládli by sme ich, lebo všetko ma za ten čas naučila, celú poslušnosť... ale musím mať EO a ten neakceptujú. A takisto aj paňuľka moja má ťažké zdravotné problémy, ktoré sa jej už doporiadku nedajú, v tomto sme si rovnaké, že nás uška nepočúvajú. No brala ma s tým, že mi dá šancu na život a neskôr ma umiestni v nejakej rodinke, ktorá mi dá minimálne to, čo mám aj tu. Teplo, papať, HLADKAŤ a gauč hihi :jazyk: v žiadnom prípade nesmiem ísť von. Iba do vnútra. S inými psíkmy či zvieratkami vo vnútri problém nemám, ja sa s nimi o svoje nové miesto veľmi rada podelím :love: noo POZOR :D Som veľmi tvrdohlavá a keď mi všetko dovolíte, aaaaano aj to, že vám budem môcť vyskočiť na hlavu, taaaaak si budem robiť čo chcem :D ako každý jeden huncút psík :D

No a na záver asi napíšem len to, že som pravidelne očkovaná a som aj čipovaná a mam aj pas....no aaaaa bola by som vďačná za rodinku, ktorá ma bude milovať a ktorá je ochotná tolerovať to, že som vtierka ktorá sa chce vkuse hladkať :lol:
Kontakt na moju paňuľku je 0918120809. Ale poprosím vás, nevolajte jej všetci....ale iba tí, ktorí máte vážny záujem.

Pred adopciou pôjdem na kastráciu.
Vaša Bella
Prílohy
FB_IMG_1621447338608.jpg
FB_IMG_1621447341574.jpg
FB_IMG_1621447344797.jpg
FB_IMG_1621447347602.jpg
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa

Lovector - vektorove obrazy

Re: X Argentínskej dogy Bella na darovanie

Poslaťod clupko » Štv 20.05.2021 8:50

Offtopic: sorry, ale musim podotknut, ze mna by inzerat s takymto textom fest odradil. deticky, psicky, deticky (druhykrat), gramaticke chybicky, krizencek argentiny hihihi, len papkat a hladkat a vsetkych lubim. a fotky sice pekne, ale ziadne relevantne, kde by bolo dobre vidiet, aky je pes velky a ako vyzera
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Štv 20.05.2021 8:58

Offtopic: clupko, asi iná cieľovka. :lol:

Psík krásny. :yes:
so, don't rush; don't be late.
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Štv 20.05.2021 9:10

Offtopic: asi hej, nie som po lobotomii ani nemam 12 rokov :lol: len ono to aj zavadza trochu, podla mna. ked to napises takymto "tonom", tak to znie ako je vsetko ruzove, bez ohladu na to, co je v texte. a v skutocnosti ide o 3 rocnu hluchu sucku x-argentiny.... ako chapem, ze sa jej snazia pomoct najst domov ako sa da, ale neviem, ci prave toto je ta spravna cesta :nwm:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Štv 20.05.2021 10:07

Lindchen píše:clupko, asi iná cieľovka.

vsak to je na tom to nejsmutnejsi, na jakou cilovku timhle vlastne miri?
ten pes potrebuje pragmatickeho cloveka se zkusennostmi - ten tohle nedocte ani do pulky.

a takhle hleda tak max nejake naivky, co si mysli ze u psa si vystaci akorat stim, ze ho budou mit rady.
plus ty informace nejsou uplne pravdive :angel:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Štv 20.05.2021 10:12

Toto je také strieľanie do prázdna. Kebyže chcem argentinu a viem, do čoho idem, tak kašlem na text a vyberiem si z toho, čo treba, pozriem psa naživo a zvážim si. Pokiaľ neviem do čoho idem, tak ma to možno zaujme, pri osobnom stretnutí ma (dúfam) usmernia a uvedú na pravú mieru.
Popravde to ťuťuli muťuli pochybujem, že nejakého psa neadoptovalo, ale asi je to hrané na sladký imidž útulku než psa. :heh:
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Štv 20.05.2021 10:27

Lindchen píše:pri osobnom stretnutí ma (dúfam) usmernia a uvedú na pravú mieru.

takhle -fena je dle popisu naprosto bezproblemova.
tak si dejte do vyhledavace wesen test, kde je teda problem :angel:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Mac Gie » Štv 20.05.2021 11:11

Offtopic: preto som napísala, že text kopírujem tiež by som to formulovala inak ale nie je to môj inzerát :nwm:

čo sa suky týka je naozaj skvelá, poznám ju osobne a čo sa píše hore je pravda :yes:

Elis píše:tak si dejte do vyhledavace wesen test, kde je teda problem :angel:

dala som a nechápem na čo narážaš :nwm:

čo sa veľkosti týka pridám fotky ale musím cez mobil
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Štv 20.05.2021 11:13

Však to my nie na teba, len diskutujeme. Teda ja som pochopila, že to nie je tvoje.
Elis myslí, že by prešla testom, ktorý sa robí na prechod hraníc, ak je taká bez problémová.
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Mac Gie » Štv 20.05.2021 11:22

Linda najväčší problém a aj dôvod prečo ju chce tá baba darovať sú jej vlastné zdravotné problémy, ktoré nesie dosť ťažko :ua:
Prílohy
IMG_20210220_132955.jpg
Veľkostne nejaké porovnanie s NO samcom
IMG_20210220_150849.jpg
IMG_20210220_144146.jpg
received_150074256945250.jpeg
Moje prvé stretnutie s ňou
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Štv 20.05.2021 11:36

Offtopic: jo, to nebolo na teba, vsak som to pochopila, ze len kopirujes. max mozes nase pripomienky posunut dalej :lol:
a teda, verim, ze to moze byt naozaj skvely psik, ale proste nebude pre kazdeho. a ten sposob napisania inzeratu moc nepomaha k najdeniu spravneho cloveka, to je cele co som tym chcela povedat.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod wewerica » Pon 24.05.2021 7:06

Offtopic: Keď som toto čítala musím reagovať....ja neviem ľudia ale toto mi príde už úplne scestné.
Reagovať nie na to že niekto hľadá nový domov pre svojho psa ale že aký k tomu dal popis? Poznám veľa, áno dospelých ľudí ktorý sa takto vyjadrujú bežne a teraz čo, ukameňujeme ich za to?
Toto mi príde ako zbytočné komentovanie niečoho do čoho Vás vlastne ani nič nieje, keďže o toho psa záujem nemáte.
a druhá vec riešiť tu povahu psa ktorého nepoznáte len pre to že to je argentínska doga? veď ste dlhoročný psíčkari, kynológovia, takže viete že nie vždy plemeno je každý pes len agresívny a zabiják. Ten kto naozaj bude mať záujem o psa tak sa bude oňho viac zaujímať, a nie že vy tu spochybňujete povahu toho psa podľa čoho, podľa fotky, podľa toho ako napísala text? fakt nad týmto sa mi už rozum zastavuje.

Elis - odkiaľ vieš že tam píše nepravdivé informácie? poznáš psa osobne?
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Pon 24.05.2021 7:20

wewerica píše:Elis - odkiaľ vieš že tam píše nepravdivé informácie? poznáš psa osobne?

neznam, snazila jsem se pro ni najit reseni -protoze moloss?
A tak jsem se ptala lidi, co umistuji prave argentiny, jestli o ni vedi. A ano.
Jenze taky vedi, jak je to to s jejich drzenim ve Svajcu a jak vypada ta zkouska.
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wewerica » Pon 24.05.2021 7:24

a čo tam podľa teba písala nepravdivé?
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Pon 24.05.2021 7:37

wewerica píše:a čo tam podľa teba písala nepravdivé?

ze nemuze udelat zkousku povahy, protoze na ni nesmi mit EO. a kvuli tomu ji nemuze vzit sebou
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Ďalší

Späť na Darujem