Ponúkam - pravidlá pre zadávanie inzercie

Pravidlá inzercie pre Ponúkam
Pravidlá fóra
Pred odoslaním inzerátu si prečítajte pravidlá pre zadávanie inzercie. Vložením inzerátu s týmito pravidlami súhlasíte a zároveň akceptujete, že ak ich nebude spĺňať, bude bez upozornenia vymazaný.

Pre celú inzerciu platí zákaz obchodovania so psami bez preukazu pôvodu a zákaz komerčnej inzercie súvisiacej s pravidelnou a opakovanou zárobkovou činnosťou a podnikateľskou činnosťou.


Pravidlá inzercie pre Predám

Pravidlá inzercie pre Kúpim

Pravidlá inzercie pre Darujem

Pravidlá inzercie pre Ponúkam

Pravidlá inzercie pre Hľadám


Na vloženie obrázkov použite DF galériu alebo externý server.


Moderátori a administrátori DogFóra nezodpovedajú za pravdivosť obsahu inzerátov a nenesú žiadnu zodpovednosť za možné vzniknuté škody. Za obsah inzerátu je plne zodpovedný zadávateľ.

Svoj inzerát si sledujte a aktualizujte.
Nekopírujte inzeráty z inzertných portálov.
Neuverejňujte inzeráty z mailov od ľudí, ktorých nepoznáte.
Všetky údaje si pred uverejnením inzerátu overte.

Ponúkam - pravidlá pre zadávanie inzercie

Poslaťod Mackie » Pia 02.10.2009 12:36

Moderátori a administrátori DogFóra nezodpovedajú za pravdivosť obsahu inzerátov a nenesú žiadnu zodpovednosť za možné vzniknuté škody.

Za obsah inzerátu je plne zodpovedný zadávateľ. Je povinný svoj inzerát sledovať a aktualizovať.
Nekopírujte inzeráty z inzertných portálov.
Neuverejňujte inzeráty z mailov od ľudí, ktorých nepoznáte.
Všetky údaje si pred uverejnením inzerátu overte.


Pre celú inzerciu platí zákaz obchodovania so psami bez preukazu pôvodu a zákaz komerčnej inzercie zjavne súvisiacej so zárobkovou činnosťou.
Pred odoslaním inzerátu si prečítajte pravidlá pre zadávanie inzercie:


Ponúkam - pravidlá pre zadávanie inzercie:

1. Váš inzerát sa objaví hneď po odoslaní na fórum. Ak nebude obsah inzerátu zodpovedať pravidlám, bude zmazaný (moderátori nie sú povinní podávať informácie o dôvodoch zmazania inzerátu). Moderátori vás môžu požiadať o doplnenie chýbajúcich informácií pred zmazaním inzerátu. Zadávateľ môže požiadať o doplnenie aktuálnych informácií moderátorov prostredníctvom súkromnej pošty.

2a. Ponúkať je možné LEN uchovnené psy s PP na krytie, služby súvisiace s psou tematikou, rôzny druh pomoci pri umiestňovaní darovaných psov, poskytovaní miesta na umiestnenie týchto psov, a iné (nehodiace sa do sekcie Predám alebo Darujem).

2b. Užívatelia s hodnosťou Hafan a vyššou (minimálne 500 príspevkov) majú povolené ponúkať aj iné predmety a služby ako tie, ktoré sú uvedené v bode 2a, avšak v súlade so všeobecnými pravidlami fóra a inzercie. Zakázané sú cigarety, alkohol, warez, a v prípade potreby bude tento zoznam rozšírený na ďalšie konkrétne produkty. Vhodnosť inzerátu schvaľujú moderátori.

3. Komerčná inzercia nie je povolená (e-shopy, predajne, predaj ako zárobková činnosť..). V prípade záujmu o takýto druh inzercie kontaktujte administrátora fóra.

4. Inzeráty sa podľa posúdenia moderátorov uverejňujú na dobu neurčitú. V prípade neaktívnosti alebo neaktuálnosti dlhšej ako 3 mesiace môžu byť zmazané.

5a. Ponuky na krytie musia obsahovať:
Plemeno psa, celé meno psa, vek psa, fotku psa, aspoň jeden kontakt mimo dogfóra.

5b. Ostatné ponuky musia obsahovať:
Popis služby alebo pomoci, ktorá je ponúkaná, spôsob realizácie / podmienky poskytnutia, aspoň jeden kontakt mimo dogfóra.

6. V tejto kategórii je ostatným užívateľom povolené písať komentáre, ale musia sa týkať inzerovanej ponúkanej veci. Zakazuje sa spamovať témy emocionálnymi príspevkami a zbytočnými otázkami netýkajúcimi sa priamo ponúkanej veci. Takéto príspevky budú upravené alebo zmazané.
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10441
Bydlisko: PO/KE (mon)

Späť na Ponúkam