Stránka 1 z 1

Hľadám - pravidlá pre zadávanie inzercie

PoslaťNapísal: Pia 14.08.2009 1:57
od Mackie
Moderátori a administrátori DogFóra nezodpovedajú za pravdivosť obsahu inzerátov a nenesú žiadnu zodpovednosť za možné vzniknuté škody.

Za obsah inzerátu je plne zodpovedný zadávateľ. Je povinný svoj inzerát sledovať a aktualizovať.
Nekopírujte inzeráty z inzertných portálov.
Neuverejňujte inzeráty z mailov od ľudí, ktorých nepoznáte.
Všetky údaje si pred uverejnením inzerátu overte.


Pre celú inzerciu platí zákaz obchodovania so psami bez preukazu pôvodu a zákaz komerčnej inzercie zjavne súvisiacej so zárobkovou činnosťou.
Pred odoslaním inzerátu si prečítajte pravidlá pre zadávanie inzercie:


Hľadám - pravidlá pre zadávanie inzercie:

1. Váš inzerát sa objaví hneď po odoslaní na fórum. Ak nebude obsah inzerátu zodpovedať pravidlám, bude zmazaný (moderátori nie sú povinní podávať informácie o dôvodoch zmazania inzerátu). Moderátori vás môžu požiadať o doplnenie chýbajúcich informácií pred zmazaním inzerátu.

2. Táto téma je určená na inzerovanie požiadaviek na darovanie psov či iných zvierat, predmetov a služieb súvisiacich so psou tematikou (nehodiacich sa do témy Kúpim). Taktiež je možné hľadať uchovnené psy s PP na krytie.

3. V tejto kategórii je ostatným užívateľom povolené písať komentáre, ale musia sa týkať inzerovanej hľadanej veci. Zakazuje sa spamovať témy emocionálnymi príspevkami a zbytočnými otázkami netýkajúcimi sa priamo požadovanej veci. Takéto príspevky budú upravené alebo zmazané.

4. Inzeráty sa uverejňujú na dobu 3 mesiacov, potom budú zmazané. Zadávateľ môže pred zmazaním požiadať o predĺženie trvania uverejnenia, v opačnom prípade musí po zmazaní inzerátu vložiť nový inzerát. Pred ukončením trojmesačného obdobia môže zadávateľ v prípade neaktuálnosti inzerátu požiadať moderátorov o jeho zmazanie.

5a. Inzeráty týkajúce sa psov musia obsahovať:
Plemeno psa / veľkosť psa, vek psa, pohlavie, aspoň jeden kontakt mimo dogfóra.

5b. Ostatné požiadavky musia obsahovať:
Popis služby alebo pomoci, ktorá je hľadaná, spôsob realizácie / podmienky poskytnutia, aspoň jeden kontakt mimo dogfóra.

Re: Hľadám - pravidlá pre zadávanie inzercie

PoslaťNapísal: Sob 13.08.2016 6:46
od Vikiki22
Počas júla 2016 boli všetkým rozposlané SS s tým, či sú ich inzeráty aktuálne. Neaktuálne inzeráty a inzeráty staršie ako 3 mesiace boli vymazané. :ahoj:

Re: Hľadám - pravidlá pre zadávanie inzercie

PoslaťNapísal: Uto 12.02.2019 15:22
od Vikiki22
Február 2019 - vymazané všetky staré inzeráty z 2017 a neaktuálne z 2018.

Re: Hľadám - pravidlá pre zadávanie inzercie

PoslaťNapísal: Uto 25.02.2020 8:48
od Vikiki22
Február 2020 - vymazané všetky neaktuálne príspevky 2018 a 2019.