Switch to full style
Pravidlá inzercie pre Hľadám

Pravidlá fóra

Pred odoslaním inzerátu si prečítajte pravidlá pre zadávanie inzercie. Vložením inzerátu s týmito pravidlami súhlasíte a zároveň akceptujete, že ak ich nebude spĺňať, bude bez upozornenia vymazaný.

Pre celú inzerciu platí zákaz obchodovania so psami bez preukazu pôvodu a zákaz komerčnej inzercie súvisiacej s pravidelnou a opakovanou zárobkovou činnosťou a podnikateľskou činnosťou.


Pravidlá inzercie pre Predám

Pravidlá inzercie pre Kúpim

Pravidlá inzercie pre Darujem

Pravidlá inzercie pre Ponúkam

Pravidlá inzercie pre Hľadám


Na vloženie obrázkov použite DF galériu alebo externý server.


Moderátori a administrátori DogFóra nezodpovedajú za pravdivosť obsahu inzerátov a nenesú žiadnu zodpovednosť za možné vzniknuté škody. Za obsah inzerátu je plne zodpovedný zadávateľ.

Svoj inzerát si sledujte a aktualizujte.
Nekopírujte inzeráty z inzertných portálov.
Neuverejňujte inzeráty z mailov od ľudí, ktorých nepoznáte.
Všetky údaje si pred uverejnením inzerátu overte.
Téma zamknutá

Hľadám - pravidlá pre zadávanie inzercie

Pia 14.08.2009 1:57

Moderátori a administrátori DogFóra nezodpovedajú za pravdivosť obsahu inzerátov a nenesú žiadnu zodpovednosť za možné vzniknuté škody.

Za obsah inzerátu je plne zodpovedný zadávateľ. Je povinný svoj inzerát sledovať a aktualizovať.
Nekopírujte inzeráty z inzertných portálov.
Neuverejňujte inzeráty z mailov od ľudí, ktorých nepoznáte.
Všetky údaje si pred uverejnením inzerátu overte.


Pre celú inzerciu platí zákaz obchodovania so psami bez preukazu pôvodu a zákaz komerčnej inzercie zjavne súvisiacej so zárobkovou činnosťou.
Pred odoslaním inzerátu si prečítajte pravidlá pre zadávanie inzercie:


Hľadám - pravidlá pre zadávanie inzercie:

1. Váš inzerát sa objaví hneď po odoslaní na fórum. Ak nebude obsah inzerátu zodpovedať pravidlám, bude zmazaný (moderátori nie sú povinní podávať informácie o dôvodoch zmazania inzerátu). Moderátori vás môžu požiadať o doplnenie chýbajúcich informácií pred zmazaním inzerátu.

2. Táto téma je určená na inzerovanie požiadaviek na darovanie psov či iných zvierat, predmetov a služieb súvisiacich so psou tematikou (nehodiacich sa do témy Kúpim). Taktiež je možné hľadať uchovnené psy s PP na krytie.

3. V tejto kategórii je ostatným užívateľom povolené písať komentáre, ale musia sa týkať inzerovanej hľadanej veci. Zakazuje sa spamovať témy emocionálnymi príspevkami a zbytočnými otázkami netýkajúcimi sa priamo požadovanej veci. Takéto príspevky budú upravené alebo zmazané.

4. Inzeráty sa uverejňujú na dobu 3 mesiacov, potom budú zmazané. Zadávateľ môže pred zmazaním požiadať o predĺženie trvania uverejnenia, v opačnom prípade musí po zmazaní inzerátu vložiť nový inzerát. Pred ukončením trojmesačného obdobia môže zadávateľ v prípade neaktuálnosti inzerátu požiadať moderátorov o jeho zmazanie.

5a. Inzeráty týkajúce sa psov musia obsahovať:
Plemeno psa / veľkosť psa, vek psa, pohlavie, aspoň jeden kontakt mimo dogfóra.

5b. Ostatné požiadavky musia obsahovať:
Popis služby alebo pomoci, ktorá je hľadaná, spôsob realizácie / podmienky poskytnutia, aspoň jeden kontakt mimo dogfóra.

Re: Hľadám - pravidlá pre zadávanie inzercie

Sob 13.08.2016 6:46

Počas júla 2016 boli všetkým rozposlané SS s tým, či sú ich inzeráty aktuálne. Neaktuálne inzeráty a inzeráty staršie ako 3 mesiace boli vymazané. :ahoj:

Re: Hľadám - pravidlá pre zadávanie inzercie

Uto 12.02.2019 15:22

Február 2019 - vymazané všetky staré inzeráty z 2017 a neaktuálne z 2018.

Re: Hľadám - pravidlá pre zadávanie inzercie

Uto 25.02.2020 8:48

Február 2020 - vymazané všetky neaktuálne príspevky 2018 a 2019.
Téma zamknutá