Pamlsky, odmeny, maškrty

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Aké pamlsky používate ???

Poslaťod petka_akim » Štv 16.08.2007 20:48

Ja osobne take male kosticky... ale vecsinou piskoty.... ale v poslednej dobe pamlsky iba za nieco nove... inak sa s nim pohram s loptickou ;-) ma z toho vecsiu radost :D
petka_akim
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 178

Poslaťod Rika » Štv 16.08.2007 20:51

Ja používam pamlsky len na pretekoch, kedy potrebujem aby vnímala len mňa a hlavne moju ruku... a najviac používam sušené pľúca, črievka alebo ucho (to si nakrájam na malé kúsočky)... a ešte varené kuracie srdcia.
Naposledy upravil Rika dňa Štv 16.08.2007 20:56, celkovo upravené 1
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Poslaťod Iwka » Štv 16.08.2007 20:53

Na cvicak ked cvicime na pamlsky, len na maso, takze nosim uvarene nekorenene parky a musim povedat, ze ked nasu meggy zavolam na parok tak okrem nej dobehnu este 4 iny psy ktory by sa za ten parok dali premenovat na Meggy :) . Inac cvicime na slaninove psie dropsy a takj :)
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Poslaťod BIGBOSSS » Štv 16.08.2007 23:19

no ja pouzivam take kosticke su to vitaminy na kosti a klby pre moju malicku lebo ona patri medzi tazke bojove plemena
NEAPOLSKY MASTIN - DIANA BRILLIANT SLOVAK-FLES
BULLMASTIFF - ARGO
Obrázok

Obrázok
BIGBOSSS
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Bydlisko: Dudince

Poslaťod Lenka.Buddy » Pia 17.08.2007 8:21

Rika píše:Ja používam pamlsky len na pretekoch, kedy potrebujem aby vnímala len mňa a hlavne moju ruku... a najviac používam sušené pľúca, črievka alebo ucho (to si nakrájam na malé kúsočky)... a ešte varené kuracie srdcia.



a na pretekoch sa môžu používať pamlsky??? :ua:
alebo to používaš keď práve nebežíte vy?
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Rika » Pia 17.08.2007 8:29

Nie, nemôžu, pes nesmie mať ani antiparazitný obojok, nič na sebe a ty za páskou na parkúre nesmieš mať v ruke pamlsok ani hračku, nič :vykricnik:

Vieš, používam ich na pretekoch asi tak, že keď bežím napr. ako 5. v meďákoch, musím si ju už pri prestavbe parkúru na médium vytiahnuť z domčeka a "rozohriať", čiže jej dávam povely, behám s ňou, dávam ju rozcvičiť sa na prekážkach (na každých pretekoch sú 2-3 skočky na rozcvičenie),... a vlastne tak ju na seba upútavam a hlavne na ruku. :vykricnik:

Nikdy jej nehádžem hračku ani nič, pretože ju potrebujem zaujať už vopred aby si všímala len ruku a na parkúre tak nemala o nič iné záujem a sledovala ma naplno.
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Poslaťod Bára » Ned 19.08.2007 7:52

Ja svojmu hafkovi dávam ako odmeny napríklad piškóty(tie zbožňuje), čokoládky pre psy(raz sme kúpili také malé kolieska čokoládové Pedigree...to viac chutilo mne ako jemu), taktiež v Dunajskej Strede sme kúpili v jednom obchode taktiež také akoby cukríky....s nimi som veľmi spojná, nakoľko sú chutné a maličké. Ináč mu dávam aj rôzne malé kostičky, hamburgery a také sprostosti :ha: :ha: :ha:
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1938
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Tibor88 » Ned 19.08.2007 9:18

Načo pamlsky ? Keď zacíti niečo , čo sa dá jesť , spraví aj nemožné (na mojom psovi je to osvečené) .
Tibor88
Nováčik
 
Príspevky: 45
Bydlisko: Na štadióne

Poslaťod peťo » Ned 19.08.2007 13:09

ja pouzivam hlavne piskoty a sem tam maso na maso viac poslucha :lol:
peťo
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 35

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 19.08.2007 19:16

Ja som pouzivala piskoty, ale nakoniec to bolo tak ze povel robil preto, aby dostal piskotu a nie preto ze to premna chce urobit. tak som vysadila piskoty. Myslim ze ked som do tych povelov vlozila viac autority, tak uz netreba piskoty. a hlavne chvalit a hladkat.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod jagdterier » Ned 26.08.2007 20:29

ja pamlsky nepouzivam vobec.podla ma uplne staci pochvala.
jagdterier
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 54
Bydlisko: Brezova pod Bradlom

Poslaťod sandra » Ned 26.08.2007 22:08

ja tiez vobec nepouzivam ziadne pamlsky - iba loptu!
za nu musia moji psi dat aj zivot ( cela poslusnost robena na aport ).
ja mam vzdy vo vacku lopticku... ak mam taky uletovy den za im dam pamlsky tak jedine granule ktore maju na veceru a zhruba take mnozsto im aj odpocitam z vecernej davky... moji maju smolu...
nooo ale na stope to na lopticku neide takze tam dostavaju parky... :lol:
Obrázok
Pes má jediný životný cieľ: venovať svoje srdce.
J.R.Ackerley
sandra
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 89
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Lenka.Buddy » Pon 27.08.2007 7:18

môjmu havkáčovi chutia viac piškóty ako rôzne kostičky :ha:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

lenka.buddy

Poslaťod love-dog » Pon 27.08.2007 14:18

ahoj.bola som na tvojej stranke :smile: ta sa ti vydarila.....a tie basne nemaju chybu --pri tej prvej mi do placu bolo :ach:
love-dog
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 19

Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod Mima » Pon 03.09.2007 13:17

čo môžem dať mojmu hafanovi ako maškrtu pri výcviku??? Mám také akokeby čokoládové pusinky ale to nechce... skúšala som dať aj syr (ten mu chutil) ale taraz syr nemáme... Čo mu môžem dať?????
Obrázok
Nikto tak neocení vaše brilantné konverzačné schopnosti ako váš pes...Ch. Morley
Mima
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Zvolen

Ďalší

Späť na Doplnky Stravy