Pamlsky, odmeny, maškrty

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod pigie » Pia 09.08.2019 9:21

Presne. Tie susene kococky masa mi pridu velmi neprakticke... Nemozem si pomoct, tiez som vyskusala, aj ked neviem ci orijen, ale spravalo sa to rovnako. Drobilo sa na prach a psa strasne smadilo.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10280
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod dusanka23 » Pon 19.08.2019 20:04

Náš havkáč má teraz veterinárnu dietu, tak zatial nedávame nič :/ ale je mi to lúto, lebo som zvyknutá stále mu niečo ponúknuť keď je dobručký :)
dusanka23
Okoloidúci
 
Príspevky: 14

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod matusko222 » Pia 23.08.2019 20:07

A co pri vet. diete nemoze pamlsky? nam praveze veterinar doporucil *reklama*, co sa moze ja pri diete :) tak skus jedine to pozret. S inymi nemam skusenosti, tieto nasmu velmi chutili :smile:
matusko222
Okoloidúci
 
Príspevky: 10

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod elfinka » Uto 10.09.2019 10:35

Ja tu budem priebezne pisat svoje nove objavy a dufam ze sa podeli aj niekto iny ked nieco normalne kupitelne objavi :lol:

Prihodili mi k nakupu na testovacku pamlsky fitmin purity snax stripes a vyzera to dobre - je to sice suche, ale take makksie rozumne lamave, lahko sa to rozkroji, na stopu presne co potrebujem.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod Slausa » Uto 10.09.2019 11:44

Ja som si trochu poupravila mienku na mrazom sušené pamlsky, konkr. kačacie Dokas, sú to vyslovene kusy svaloviny veľké cca 2x2x2 cm, tvrdé, ale ostrým nožom idú nakrájať, síce sa trochu drobia, oddeľujú vlákna mäsa ale určite nie na prášok. Peskovi velmi chutia, ale nesmie ich veľa, takže dostáva len za velke veci
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1480

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod kellee » Str 18.09.2019 11:16

Dokas mam vyskusane a su mnam, psom chutia- zatial som skusila len kuracie
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod Vikiki22 » Štv 19.09.2019 6:44

Skúšam odmeny z rady Carnilove.

Lamb with Cranberries - väčšie kostičky, chrumkavé, dajú sa lámať napoly. Celkom dobrá odmena pre veľkého psa. Veľmi dobre vonia.
Mackerel with Raspberries - väčšie rybičky, chrumkavé, ťažko sa lámajú. Ako bežná odmena je moc veľká, ale ako bonus odmena super. Dobre vonia.
Ostrich with Blackberries - malé kostičky, veľmi vhodné na odmeňovanie malých i väčších psov. Výborne vonia.
Salmon with Blueberries - väčšie rybičky, chrumkavé, ťažko sa lámu. Použiteľná ako väčšia odmena. Dobre vonia.
Wild Boar with Rosehips - veľmi veľké kostičky, chrumkavé, ale dajú sa nalomiť napoly. Vonia najlepšie zo všetkých.
Sardines with Wild garlic - polomäkké menšie rybičky. S trochou sily a šikovnosti sa dajú lámať. Inak dobrá odmena, aj keď menej dobre voňajú.
Duck with Rosemary - polomäkké malé kostičky, výborné na odmeňovanie. Vonia dobre.
Quail with Oregano - polomäkké malé "stehienka" (vyzerá to vtipne), výborné na odmeňovanie. Veľmi dobre vonia.

Celkovo dobré odmeny, psom chutí a nemajú z nich zažívacie problémy. :ahoj:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11057
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod Slausa » Štv 19.09.2019 6:57

Tie quail su super. R velmi odmeny tej konzistencie nejdu, ale za tymto isiel ako osa na med. A vonaju fakt pekne, tak bylinkovo.
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1480

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod pigie » Štv 19.09.2019 7:00

Oni maju tie pamlsky dvojite, nie? Soft aj crunchy pre tu istu prichut.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10280
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod Slausa » Štv 19.09.2019 7:26

Nie. Ine prichute su soft a ine crunchy.
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1480

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod wer » Štv 19.09.2019 7:58

tie pouzivam na take civilne veci :lol: inak sranda, ze paxovi viac chutili tie soft a nyx ma radsej crunchy (ak sa to da u neho merat vobec, lebo jemu je fuk, ci sucha granula, ci syr, alebo srdiecka :heh: )
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12688
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod kellee » Štv 19.09.2019 8:08

brity u mna uplne vypadli, neviem ci vsetky ale brit lets bite robia cine a to nie velmi chcem psovi davat
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod pigie » Štv 19.09.2019 10:27

Slausa píše:Nie. Ine prichute su soft a ine crunchy.

Sranda, nikdy som si nevsimla. Az teraz, aj ze maju aj tie iste tvary rozne prichute :heh: Ked pes zozere vsetko, tak ma to zjavne moc netrapi, aby som to poctivo studovala :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10280
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod Adrienne » Štv 24.09.2020 7:20

my si teraz dosť fičime na carnilove alebo na brit care pamlskoch
brit care majú rôzne príchute a pri dlhšom užívaní sa ukážu aj výsledky
Adrienne
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5
Bydlisko: NR/BA

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod denyho slniecko » Uto 29.06.2021 15:03

Ahoj decká,
Máte nejaké tipy a triky na domáce pamlsky? Zisťujeme že ten náš debilko je alergik, nemôže obilniny ani kura a nájsť dobroty v obchode bez obilnín a kuraťa je ako hľadať ihlu v kope sena a keď už nejaké sú tak tá cena nie je vôbec pekná. :heh: Tak ma napadlo, že si tie dobroty radšej budem robiť sama, akurát ako domácej gazdinej mi to moc nejde, tak by ma zaujímali nejaké recepty, tipy a triky.
Rozmýšľala som mleté maso, nastúhaný zemiak, vajíčko a to upiecť, ale vôbec neviem či by to fungovalo a aké pomery by som mala použiť a tak... Prípadne kde hľadať recepty.
Respawn....
denyho slniecko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1461
Bydlisko: Brno

PredchádzajúciĎalší

Späť na Doplnky Stravy