Pamlsky, odmeny, maškrty

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod MisheliQ » Str 08.02.2023 8:48

Neviem ake recenzie by si chcela? Ze ci to niekto uz skusal a ako chutili?

Mna by zaujimalo, co je tych 47,40 % zivocisneho?
EC303217-E840-4905-B6BB-01DE06665350.jpeg


Edit: mozno original, tak kolko tam coho je?
ECE89618-BD8A-44E4-8F0D-1E3033EC656D.jpeg
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod Silvuch » Str 08.02.2023 9:10

ja som pridala recenziu, ze odporucam, ak niekto hlada
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6331
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod MisheliQ » Str 08.02.2023 9:20

Ahaaa :heh: A mozem vediet, co ta na nich zaujalo okrem chutnosti? Ze co boli tvoje preferencie?
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod Silvuch » Str 08.02.2023 9:34

strasne jej chutia, mam tu milion vzoriek a vsetky zje tak z povinnosti a kvoli tejto po mne skace, pisti, neviem sa vmestit do koze. Len tak. Som si aj pre seba chcela zapisat, ze co mam kupovat. :ha:
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6331
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod MisheliQ » Str 08.02.2023 9:45

Mna to zaujima (aj) preto, ze ja mam zameranu diplomovku na vyzivu psov :smile: Tak mam teraz skumave oko, ze kto co preco ako. Ona je inak zrava ci skor vyberava?

Ja som mojim zacala pamlsky piect. A to je taky super pocit ako su z nich obaja hotovi :hi:

Mne inak, co vadi na komercnej diete, je to, ak nenapisu presne, co kolko ma obsahovat (aspon pri tej masovej zlozke) a ta slovenska slovna gymnastika potom, aby to znelo co mozno najlepsie
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod hewča » Str 08.02.2023 10:14

u nas tiez ficia vitakraft pamlsky :heh: tie nooshies ci ako sa volaju ..

ale kupujem v podstate akekolvek co ma zaujmu a psovi chutia.. aktualne je doma mozno 5 druhov roznych pamlskov od roznych vyrobcov... celkom si teraz fici na brit mobility, tie aj celkom pekne ananasovo vonaju :lol:

zatial co malo najmensi uspech boli nejake carnilove rybacie
Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 648
Bydlisko: Humenné

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod straka17 » Str 08.02.2023 10:33

MisheliQ píše:ta slovenska slovna gymnastika potom, aby to znelo co mozno najlepsie

Čo sne sa bavili o tej výživovej knihe čo ja mám stiahnutú, je tam popísaná tá slovná gymnastika aj rovno s organizáciou čo to nariaduje. To nie je len Slovensko
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod straka17 » Str 08.02.2023 10:34

Carnilove Trout sú u nás velice hodnotné, podla mňa najust lebo mi strašne smrdia :haha: Ale jediné kritérium je u mňa aby to psovi chutilo a aby sa mi z toho nepo :kak:
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod AndreaT » Str 08.02.2023 10:35

Tak ja tiež kupujem rôzne, ale teda najviac asi carnilove, brit a potom aj vitakraft. Tie Noshies, za tými je úplne besný. Ešte sú zaujímavé Carnilove Wild Boar with Rosehips. Najprv bol taký podozrievavý, že čo mu to dávam. Úplne voňajú po šípkach. A mne potom ruky od toho :lol: Zo začiatku mi tá vôňa aj vadila, ale už som si zvykla.
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
Bradáč je láska na celý život!
In my heart and in my home Schnauzers rule!
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1427
Bydlisko: Bratislava

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod MisheliQ » Str 08.02.2023 10:36

Aka organizacia nariaduje, aby si to prepisala tak ako sa ti to hodi, aby to znelo lepsie?
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod Silvuch » Str 08.02.2023 11:50

pazrava je a to tak, ze strasne. :ha: Ale napriklad, krmila som ju super granulami, a nejak je z nich nestastna. Vyrastala na barfe a za masom sa ide roztrhat... Ale mam take odmenovacie mlsky, vsetko zje len bez nejakeho zvyseneho zaujmu.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6331
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod Mac Gie » Str 08.02.2023 11:53

ja si hodím do vrecka granule čo bežne je a vybavené a aj tak mi ide prsty odkusnúť :pac: ale na Vianoce dostala rôzne rybacie Carnilove ja ich úplne milujem ako voňajú :hi: aj som ich chutnala, ale boli bleh :heh:
mne sa nechce hľadať pamlsky lebo furt je v nich dačo čo nemôže a lezie mi to na nervy :ach: ešte keď som z českej stránky objednávala drybedy tak mali aj sušené pamlsky a také tyčinky z mäsa, jablka a mrkvy - tie miluje, ale zas to ona skoro všetko, aj z obyčajných piškót je rovnako nadšená
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod Slausa » Str 08.02.2023 12:12

Carnilove su klasika a tie makke su super. Aj brit, tie mlete lisovane meat nieco, tie miluje. A klasika, pluca. Robila som teraz doma susene/pecene, presne na take kocky ako potrebujem, je toho dost vela, stoji to menej ako v obchode, akurat surove pluca sa naprd zhanaju
Cvici sice aj za granule, ale nie je to ono.
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1479

Re: Pamlsky, odmeny, maškrty

Poslaťod Domca » Štv 23.02.2023 18:51

Donnie zožere fakt všetko, on je rád aj za suchý chleba :heh: ale je zas vidieť na ňom, ktoré mu chutia že extrémne a ktoré tak, že sú dobré len :heh: ja teda vždy mám nejaký mix, teraz som kúpila nejaké úplne bez mäsa Tribal - banán a arašidové maslo, také suché keksíky tak tie mu veľmi chutia...a potom klasika carnilove alebo tie meaty coins od britu, strašne lúbi aj tie Rasco kuracie plátky a naposledy sme z výstavy brali nejaké domáce pečené - prevažne to bol jeleň s nejakým ovocím/zeleninou (brali sme mrkva, jablko, cvikla) a za tým sa šiel totálne roztrhať tak, že si normálne aj tam v stánku vzal, čo teda u neho nehrozí aby niečo v hale zožral, tak toto zhltal a pýtal ďalej :lol: jo a ešte platinum click bits, z tých som stále oslintaná :heh:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1878
Bydlisko: Brno/Liptov

Predchádzajúci

Späť na Doplnky Stravy