Pes a alkohol

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Re: Pes a pivo

Poslaťod Sana » Pon 25.05.2009 9:27

neviem ci som tu uz prispievala, ale kedze som zarity nepijac nicoho okrem kyselky, mi uz len nazov pride smutny...po pravde sa bojim tie prispevky citat, ked by som nahodou videla, ze niekto dava psovi pivo...asi by som toho cloveka musela znenavidiet..no a nenavist nie je dobra..tak sa vyjadrujem k nazvu.Smutne ak niekto dovoli psovi ponuknut sa alkoholom, to ze sme my ludia (vsimni si my i ked nepijem) neshopni slabosi nam nedava pravo davat psovi nieco co s nim nema absolutne docinenia. Preco mu uz nedavat rovno pit petrolej?????? :hmm: :hmm: :hmm:
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Re: Pes a pivo

Poslaťod mika » Pon 25.05.2009 11:40

Deria píše:Ja mam taky pocit, ze havinovia sa snazia prisposobit svojim panom a panickam aj v tomto. Zaujimave, ze psom "pivarov"
pivo chuti. Stavim sa, ze keby som dala ocuchnut mojej, tak sa odvrati. Psi su totiz ako take male opice, chcu takmer vsetko, co ich majitelia vychutnavaju. :lol:


To neni pravda, ja aj priatel pivo pijeme, zatial co Dino sa od piva (alkoholu) vzdy znechutene odvrati.
mika
Hafan
 
Príspevky: 602

Re: Pes a pivo

Poslaťod Amaguk » Pon 25.05.2009 11:41

ja tiez poznam zopar anti-pivnych psov od pivnych panickov :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Pes a pivo

Poslaťod mika » Pon 25.05.2009 11:55

Sana píše:neviem ci som tu uz prispievala, ale kedze som zarity nepijac nicoho okrem kyselky, mi uz len nazov pride smutny...po pravde sa bojim tie prispevky citat, ked by som nahodou videla, ze niekto dava psovi pivo...asi by som toho cloveka musela znenavidiet..no a nenavist nie je dobra..tak sa vyjadrujem k nazvu.Smutne ak niekto dovoli psovi ponuknut sa alkoholom, to ze sme my ludia (vsimni si my i ked nepijem) neshopni slabosi nam nedava pravo davat psovi nieco co s nim nema absolutne docinenia. Preco mu uz nedavat rovno pit petrolej?????? :hmm: :hmm: :hmm:


Nebola by som tak striktna. Sice psovi pivo do tlamy nepatri, ale kvapka mu neuskodi. A myslim, ze im to ozaj moze vonat, zvlast nefiltrovane.
Inak psie pivo Dino ochutnal, sice ho vypil, ale najek divoky za nim nebol, a mne to prislo hnusne.

Offtopic: A oni sa niekedy ponuknu sami (osobnu skusenost nemam, nasi psi nepiju ani nepili), ale o psoch co si nasli cestu napr. k vaj. likeru som uz pocula. A co take losy a jelene atd, co sa ponukaju nakvasenym ovocim :lol:
mika
Hafan
 
Príspevky: 602

Re: Pes a pivo

Poslaťod Lena » Uto 01.09.2009 15:40

a čo hovoríte na víno ktoré bolo dlho otvorené a je kyslé-resp.pokazené,resp. človek by ho už nepil (neviem ako mám nazvať víno po záruke :ach: otca som prichytila ako aresovi prilieva do jedla lebo mu ho bolo luto vyliat :hmm: (samozrejme že skončilo ako tie hnilé granule ktoré mu minule dal :hmm: on si raz toho psa zabije :hmm: )
Lena
Big Dog
 
Príspevky: 1754

Re: Pes a pivo

Poslaťod Amaguk » Uto 01.09.2009 15:43

omg! :pac: :rip:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Pes a pivo

Poslaťod ...staffbull » Uto 01.09.2009 15:45

Silwuska píše:Ja by som psovi absolutne nedavala pivo...hlavne nie s alkoholom...pametam si kamosovho dunca Marleyho, bol normalne zavysli na alkohole...kym mu nedal obliznut aspon trocha, tak bol psisko hnusny a nafal po kazdom...uplne mu vyliezli oci ked zbadal pivo...a ked si luskol tak spokojny zaspal :pac: :ach:



Mas pravdu ani ja.Ved to psa moze otravit a moze mat aj tu zavislost.Nikdy by som psovi nedala pivo alebo nieco alkoholicke.
Obrázok
...staffbull
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 80

Re: Pes a pivo

Poslaťod renqa » Pon 07.09.2009 14:11

No ja pijem pivo cca tak raz za tri mesiace,
ale vždy keď ho mám tak krpec zacíti a ide mi do pohára.... :lol:
neviem, čo mu tak na tom "vonia"... :pac:
Samozrejme napiť sa mu nedám. :nie:
Popritom, keď zacíti nejaký silnejší alkohol,
tak sa veru tvári všelijako... :lol:
renqa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3300

Re: Pes a pivo

Poslaťod INmOmMeNt » Štv 17.09.2009 9:01

No ked sa niekedy vyleje pivo, tak moj pes to všetko zliže, aj mu to chuti, lebo sa oblizuje, potom mu smrdí za pivom z papulky :smile: . Ale dať si s nim v krčme po pive? :heh: :heh: :heh: Ale tak tomu vravím PRIATEĽSTVO :smile: :smile: :jop:
INmOmMeNt
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8

Re: Pes a pivo

Poslaťod Owecka753 » Ned 04.10.2009 18:06

my sme skusali dat Tobiasovi,ale vzdy ked sa napije trochu piva zacne kychat :ha:
Owecka753
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1055

Re: Pes a pivo

Poslaťod luboshko » Pon 26.10.2009 21:07

mam jednu otazku :: davate psovi normalne pivo či pivo pre psov .... ( dilema ) :ahoj: :heh:
luboshko
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 105
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: Pes a pivo

Poslaťod Amaguk » Pon 26.10.2009 21:11

luboshko, citaj v teme, dozvies sa :no:
a radsej neklad zbytocne otazky, bo sa ti lahko moze stat, ze budes mat nad menom napisany taky pekny rank, ze Spammer alebo Posthunter :ahoj:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Pes a pivo

Poslaťod luboshko » Uto 27.10.2009 16:21

sorry dáko som to prehliadol ..... :plac: :plac:
luboshko
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 105
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: Pes a pivo

Poslaťod Bella » Str 28.10.2009 11:35

omg,to existuje aj pivo pre psov?hmm,a mohli by ho pit aj ludia??
mojmu psovi pifco nechuti....a vlastne ani mne :lol:
Ernest Hemingway
"Čím viac spoznávam ľudí, tým mám radšej psy."

Eugen Drewermann
"Pokusným zvieratám sa prestrihujú hlasivky, aby nikoho nerušil ich nárek."

"Kúpiť psa je jediný spôsob, ako za peniaze získať lásku."
Bella
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 150
Bydlisko: Prešov-Sekčov

Re: Pes a pivo

Poslaťod luboshko » Ned 01.11.2009 20:10

no existuje ale to neviem či ho môžu aj ľudia piť ..... :heh:
luboshko
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 105
Bydlisko: Rimavská Sobota

PredchádzajúciĎalší

Späť na Doplnky Stravy