Pes a alkohol

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Pes a alkohol

Poslaťod Iwka » Sob 10.11.2007 11:59

Maju vase psy radi alkohol/pivo? Som prednedavnom zistila, preco Meggy furt obieha okolo pivovych flasi - brat jej dal ochutnat :lol: Pridavam zlate foto


Obrázok
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Poslaťod Lenka.Buddy » Sob 10.11.2007 12:23

my sme ešte neskúšali alkohol..teda dúfam,že si ešte nikde nechlipol :heh:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Aris » Sob 10.11.2007 16:45

uz som videla par psov co pili pivo, ale ja s nich nechcem alkoholikov :heh:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Poslaťod Iwka » Sob 10.11.2007 16:50

vsak ani ja, ale som si vsimla ze v poslednom case chodi az casto ku sklenenym flasiam. a ze preco :) .
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Poslaťod Ulfheiðr » Sob 10.11.2007 17:13

Moj Dixinko ako steniatko si vypytal penu z piva, zlizol tak za tri polievkove lyzice. No a potom bol s toho strasne nacincany. Potom zaspal asi 10 hodin a ked sa zobudil, trak dalsich 16 rokov nenavidel alkohol a ludi co po nom smrdeli :smile:

to sa ale ned apovedat o jednej s mojich potkanic, ktora aj napriek tomu ze raz bola opyta, veelice lubi pivo. az tak, ze ked mame doma pohar piva, tak ju musime zatvarat do klietky, lebo sa to neda udrzat :pivko:
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod zuzu » Sob 10.11.2007 18:30

unas meste je jeden ujcek ktory ma yorksira a on doslovne miluje pivo bo sestra ked bola vonku a vruke mala pohar s pivom a ten pes jej tam skocil a ten ujo len na toho hafana ze ved si mala povedat kupil by som ti :smile:
zuzu
Okoloidúci
 
Príspevky: 3
Bydlisko: puchov

Poslaťod Vikiki22 » Sob 10.11.2007 20:23

U nas ma kazdy pes rad PIVO. Bobsi aj vajecny liker sem-tam zlizne. :lol:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11057
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Poslaťod mika » Str 21.11.2007 17:10

Nas Dino sa od kazdeho alkoholu znechutene odvrati.
mika
Hafan
 
Príspevky: 602

Poslaťod petka_akim » Str 21.11.2007 17:34

newiem ci to je blbost ale ja som kdesi citala ze steniatka ked sa napiju alkoholu prestanu rast :otaznik: ale newiem............................ a akim este neskusal pivo a pritom tiez nenavidi ludi co po nom smrdia ... minule sa vratil tato ked bol na pive... NAOZAJ mal len JEDNO a akim po nom stekal jak divy :D
Pes je váš priateľ, rád vás vidí, niet na ňom chýb, je samý klad, neklame ani nezávidí, môže vám slúžiť za príklad.
petka_akim
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 178

Poslaťod Vikiki22 » Str 21.11.2007 17:57

To je uplna absurdita, ze stenata prestu nu rast po vypiti alkoholu. Skus dat nejakemu detsku, ci prestane rast... :lol:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11057
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 22.11.2007 8:45

jj ani moj Dixo neprestal rast po prvej opici
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod schnauzee » Štv 22.11.2007 8:51

Tak nas predchadzajuci havino Alik, ten bocil od akehokolvek alkoholu aj cigariet. Stacilo mu dat ovoniat a hned sa stiahol, nikdy vsak nemal zle zazitky spojene s alkoholom ci cigaretami. Jednoducho vedel, ze taki chlapi mi imponuju, nefajciari a nealkoholici :lol: aj ked to pivko alebo nejaky poldecacik by som mu povolila :lol:
Zato nas terajsi Ferino, ten si s radostou ochutna alkoholove vyrobky, ale zrejme z neho bude fajnsmeker, neda si cokolvek, asi ho to manzel naucil :lol:
schnauzee
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 414
Bydlisko: Košice

Poslaťod Amaguk » Štv 22.11.2007 13:57

tak ja mam tiez nejakych alkoholikov - predchadzajuci aj terajsi lubia pivo :pivko:
hmm, zeby boli po panicke? :hi: :angel: :heh:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Silwuska » Štv 22.11.2007 14:02

No teda moj peso je totalny anitalkoholik (skrz tatka...) a neznasa aj ja ked dojdem napachnuta od pivka...to na mna vzdy tak skaredo zazera... :ach:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod tanulik » Štv 22.11.2007 16:17

No nasa Meggie strasne miluje pivo. Vzdy si vyzobre aspon penu. A ked mam nealkoholicke, tak jej tam taky stamperlik. :smile: Obrázok

A strasne rada vylizuje prazdne flase od piva, co dokazuje aj ten obrazok. Obrázok
tanulik
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 21
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Ďalší

Späť na Doplnky Stravy