Čaj

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Re: ČAJ

Poslaťod natty » Pon 18.10.2010 19:51

ja tiez mojmu davam cajiiicek :yes: Aloe Vera :joint:
Pes je najlepší priatel človeka
natty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 137

Re: ČAJ

Poslaťod Fudlačik » Pia 14.10.2011 11:34

Náš Bastien ( novofundlandský pes momentálne 3,5 mesiaca ) zatiaľ grckal 2x a vždy som mu potom celý deň a aj ten ďalší ráno podávala mätový čaj vlažný s medom. Krásne ho vychlípal. A vychlípal mätový čaj aj yorkšir. , ktorého má moja švagriná. Ale to pravidelne každý deň príde k nim domov na návštevu a krpatému vychlípe vodu a zožerie všetko čo má v miske. Len je sklamaný z množstva. Naši fudláci vždy vypili bylinkový čaj trochu osladený medom. Ja som zástanca byliniek. :jop:
Fudlačik
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: ČAJ

Poslaťod Fly Bubble » Štv 17.11.2011 11:16

Strelka má rada zelený a čierny čaj :ach: :hi:
Fly Bubble
Hafan
 
Príspevky: 632
Bydlisko: Slovensko

Re: ČAJ

Poslaťod milanko » Pon 19.03.2012 18:56

my sme davali matu ked bol nachladnuty a pekne vsetko vypil a do tyzdna mu to preslo :no:
milanko
Okoloidúci
 
Príspevky: 12

Re: ČAJ

Poslaťod krista » Štv 19.04.2012 20:05

My máme ranný rituál,Moris sa po raňajkách vyvalí do pelechu a tvári sa že spí,no ja viem že len čaká kým takmer dopijem čaj (väčšinou mätový s medom) ,už to má vyrátané časovo,bo keď som na konci dvihne hlavu a silno pozerá :heh:
Potom dojde gazda a aby pes nemusel vstávať :pac: dá mu to pod nos vychlípať....jooj to je mľaskot ...
Obrázok
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1867

Re: ČAJ

Poslaťod White_Wolf » Ned 09.12.2012 10:50

Ahojte aký máte názor na urologický čaj pri prechladnutí a častom ucvrkávaní?
White_Wolf
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2
Bydlisko: Myjava

Re: ČAJ

Poslaťod Agiviki » Štv 27.12.2012 17:44

Ano, môžeš ho podať tvojmu psíkovi.... Ale neodporúčam mu dávať nejaké čajíky z TESCA! Pre istotu si prečítaj vždy zloženie, napr.: ovocný čaj, na obale máš síce napísané že: 100% ovocia, ale keď si zo zadu prečítaš zloženie, samé sladidlá a nechutné E(éčka)... Ja kupujem mojej yorkshírke pri nachladnutí urologický čaj z lekárne... Mimo chorôb kupujem špeciálny ALOE VERA čaj, ktorý podporuje rast srsti. :)
Life is a dog, but me love my life with my dog... =)
http://www.youtube.com/watch?v=9tKdLvkM20o
Agiviki
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 30

Re: ČAJ

Poslaťod Bay » Str 28.08.2013 12:47

Ahojte, ja som sa na caje pytala veterinara. Moja fenka bola zachripnuta, stracala hlas a mala chytene aj priedusky. Povedal, ze jej kludne mozem davat vsetky bylinkove caje, ktore by som pila pri rovnakych problemoch aj ja. Takze pila harmancekovy, sipkovy, bazovy a aj prieduskovu zmes z lekarne. Nebol s tym ziaden problem, len bolo treba dat caj do spravnej misky :smile: Pokial bol caj v miske na vodu, nejavila ziaden zaujem. Ked bol v zradlovej miske, ci uz s nejakym jedlom alebo len samotny caj, odrazu nebol ziaden problem a caj vychlipala az do dna :lol: :lol:
Bay
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: ČAJ

Poslaťod straka17 » Str 25.12.2013 13:42

Ahoj, mám otázku. Moji psi veľmi nechcú zázvorový čaj, nechutí im. Mohla by som ho dochutiť medom?
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: ČAJ

Poslaťod weron » Str 25.12.2013 14:49

pokial mu med nevadi ( byva totizto alergen, je tu aj tema o mede, skus precitat viewtopic.php?p=96603#p96603), nevidim problem v pouzivani medu ako "ochucovadlo" :nwm:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2344
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: ČAJ

Poslaťod doda8 » Sob 21.06.2014 11:31

čajík sme ešte neskúšali ale, skúsime dúfam že ju preberie k životu pretože je už týždeň malátna a neaktívna. potom napíšem :lol:
doda8
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11
Bydlisko: Ilava

Re: ČAJ

Poslaťod Aris » Sob 21.06.2014 16:40

doda8, ja by som na tvojom mieste išla radšej k veterinárovi ako skúšala čaj, môže to byť aj niečo vážne :no:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: ČAJ

Poslaťod suzann7 » Pia 12.02.2016 14:26

Ahojte, ja mojim dávam pravidelne hlavne v zime nie čistú vodu, ale uvarím čaj, striedam: zelený, žihlavový, dubová kôra, čierny čaj. už dlhééé roky. :no:
suzann7
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: ČAJ

Poslaťod Haleth » Ned 21.02.2016 21:32

Načo?
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Predchádzajúci

Späť na Doplnky Stravy