Čo pridávate do varenej stravy ?

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Re: Čo pridávate do varenej stravy ?

Poslaťod Kikz » Sob 03.04.2010 10:33

Aký máte názor na cottage chees ? :nwm: Smie sa to podávať psom?

http://www.cottagecheese.sk/section01.php

ED: tak ništ :ua: kukám že aj biely má nejaké to percento soli :pac:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Čo pridávate do varenej stravy ?

Poslaťod vikiz » Štv 12.08.2010 12:55

ahoj, pisem asi do kazdej temy ,zistujem . prosim vas poradte mi niekto co mam davat rocnej fenke /krizenec franc. bulocka a bud boxer alebo pitbul-toto v nej my vidime/, ktora nie je ochotna zjest nic ine okrem varenej ludskej stravy , resp. kosti. mame ju z utulku a asi ju takto naucil niekto. chcela by som ale aby mala dostatok aj vytaminov a vsetkeho co havino potrebuje aby bol zdravy, vesely a vitalny. dik za pripadne rady.
vikiz
Okoloidúci
 
Príspevky: 9

Re: Čo pridávate do varenej stravy ?

Poslaťod ZdenulkaM » Štv 12.08.2010 13:09

varenu stravu plus vitaminy od veterinara :no:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: Čo pridávate do varenej stravy ?

Poslaťod Tatranská Afrika » Štv 12.08.2010 13:24

Offtopic: a ja Ti odpoviem aj v tejto téme.... skús BARF...
Rhodesian Ridgeback - chováme s láskou...
http://www.tatranskaafrika.sk
Obrázok
Tatranská Afrika
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2732
Bydlisko: Štôla, Vysoké Tatry

Re: Čo pridávate do varenej stravy ?

Poslaťod Amis » Ned 02.09.2012 12:37

Jack píše:Čo všetko pridávate do varenej stravy ?


U nás ma ráno miska takéto zloženie :no: : cca 50% mäso (kuracie, hovädzie. hydinové), 30% zelenina (postrúhaná, nakrájaná,..) a 20% obilniny (ryža, cestoviny). Raz za čas aj jogurt, smotana, kosti, konzervy a veľmi málo salámy pre psov (v malom množstve). Večer papá granulky :yes:
Amis
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265

Re: Čo pridávate do varenej stravy ?

Poslaťod kaciatko2121 » Štv 25.10.2012 20:55

ja davam raz granule, inokedy varene masko+prilohy (vacsinou na ranajky granule a na obed a veceru masko), obcas davam nejake to ovocie..mam steniatko(4mesacne, maltezak) a chcem sa spytat, ci tie vitaminove doplnky je potrebne pridavat aj steniatku alebo az dospelemu psovi, akosi neviem najst odpoved v ziadnej teme :) dakujem za nazory
''Jeho srdce bije za dvoch. Najprv za svojho pána a až potom za seba.''
''Dejiny sú naplnené príkladmi o vernosti psov viac, ako o vernosti priateľov.''
kaciatko2121
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 645
Bydlisko: Kosice

Doplnkove prisady k varenej strave

Poslaťod BranoA » Štv 07.03.2013 15:58

Dobrý deň. Som tu nový a chcel by som sa informovať o vašich skúsenostiach. Mám 2 šteniatka vo veku 8 týždňov. Jedna je nemecký ovčiak a druhá je bavorský farbiar. Potreboval by som poradiť ohľadne doplnkových vitamínov a podpori kĺbov. Kŕmim ich varenou stravou ktorá pozostáva z mäsa, pečienok, vločiek, mrkvy a dávam im do toho pri kŕmení citrónovú šťavu. Chcel by som sa spýtať čo by mali dostávať k tomu ako doplnok. Za rady vopred ďakujem.
Braňo
BranoA
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Čo pridávate do varenej stravy ?

Poslaťod harexkal » Ned 10.03.2013 18:22

kaciatko2121 píše:ja davam raz granule, inokedy varene masko+prilohy (vacsinou na ranajky granule a na obed a veceru masko), obcas davam nejake to ovocie..mam steniatko(4mesacne, maltezak) a chcem sa spytat, ci tie vitaminove doplnky je potrebne pridavat aj steniatku alebo az dospelemu psovi, akosi neviem najst odpoved v ziadnej teme :) dakujem za nazory

neviem naisto poradit ale ked psik rastie asi je to vtedy dolezitejsie....Ale tak urcite ti tu niekto poradi lepsie ako ja :ahoj:
Staff/pitt krizenec Tyson 4,5 mesciaca sikula je to :}
harexkal
Snoopy
 
Príspevky: 103
Bydlisko: Nitra-DOlne Obdokovce

Re: Doplnkove prisady k varenej strave

Poslaťod Dana D » Pon 11.03.2013 7:55

BranoA píše:Dobrý deň. Som tu nový a chcel by som sa informovať o vašich skúsenostiach. Mám 2 šteniatka vo veku 8 týždňov. Jedna je nemecký ovčiak a druhá je bavorský farbiar. Potreboval by som poradiť ohľadne doplnkových vitamínov a podpori kĺbov. Kŕmim ich varenou stravou ktorá pozostáva z mäsa, pečienok, vločiek, mrkvy a dávam im do toho pri kŕmení citrónovú šťavu. Chcel by som sa spýtať čo by mali dostávať k tomu ako doplnok. Za rady vopred ďakujem.
Braňo

Braňo, v prvom rade chondroprotektíva. A tiež k varenej strave je pri týchto plemenách doslova nevyhnutné pridávať zdroj vápnika.
Odporúčam prečítať si túto tému, určite sa aj tu dozvieš niečo zaujímavé.
Predovšetkým si naštuduj témy o kŕmení varenou stravou.
viewtopic.php?f=5&t=2009
viewtopic.php?f=5&t=3270
viewforum.php?f=5
Detaily sa tiež môžeš spýtať tiež v téme svojho plemena:
viewtopic.php?f=80&t=114&hilit=farbiar
viewtopic.php?f=80&t=10
alebo v téme Doplnky na kĺby.
viewtopic.php?f=6&t=1375
Želám veľa úspechov.
Dana D
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Stupava

Predchádzajúci

Späť na Doplnky Stravy