Záhady okolo kapsičiek Pedigree

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Re: Záhady okolo kapsičiek Pedigree

Poslaťod Pappek » Str 26.12.2012 16:51

Bella píše:
denyho slniecko píše:a mna by zase zaujimala ina vec. granule friskies su na lepsej urovni ako pedigree alebo na rovnakej alebo na nizsej?

veru, to by zaujimalo aj mna! :lol: :nwm: ináč, tie denta stix stráááášne smrdia!!!!! :pac: :ha:


Offtopic: strasne je slabe slovo. kupil som to nasej malej jazvecici na prehryznutie a ked sme sa vratili z vonku tak som zistil, ze nam po tom smrdi cely byt. a to som jej odrezal iba taky 1-2cm dlhy kusok :heh:
Obrázok
Pappek
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6

Re: Záhady okolo kapsičiek Pedigree

Poslaťod Thalia » Sob 17.08.2013 7:56

Mojej Pariss som raz kúpila konzervu Pedigree... lebo vymýšľala, nechcela jesť granule. Teraz už chápem, prečo to ani žrať nechcela :plac: A že vraj "to najkvalitnejšie, čo váš pes potrebuje" :vykricnik:
Thalia
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: Záhady okolo kapsičiek Pedigree

Poslaťod Wikušik » Sob 17.01.2015 9:23

My sme teraz kupili tie kapsicky na dva dni pretoze som objednala granule Brit a mali mi prist v piatok nuz ale pridu len v pondelok a kedze Royalky uz drobec spapal musela som rychlo vymysliet nahradu ... kapsicky kupila moja mamina takze som moc na vyber nemala ale po tomto sa bojim co bude v pondelok asi este na rychlo kupim trosku granul ako ho nadajat tymto sajrajtom ... pocula som ze v noci vracal ale nic z neho nevyslo ... ale to by som skor pripisovala tomu ze zozere hocco co uvidi aj ked to neni jedle .. :( .. minule mi roztrhal obrosvky papierovy obrazok ale potom som ho nasla ked ho vykakal nastastie mu nenarobil ziadne problemy ... :)
Wikušik
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 13

Predchádzajúci

Späť na Doplnky Stravy