Riasy a zelené potraviny

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Re: Riasy a zelené potraviny

Poslaťod Peťka » Štv 14.07.2011 19:05

Tak teda zajtra idem pozbierat :ha:
Peťka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 512
Bydlisko: Skalica

Re: Riasy a zelené potraviny

Poslaťod 1bubko2 » Ned 31.07.2011 21:39

my uzivame KELP ,kvoli pigmentu ale ci to zabera :nwm: maly mal kedysi velky biely flak na hrudi , uz je ho podstatne menej a mame ho davat aj kvoli stmavnutiu oka no premyslam teda aj nad tym Algolithom. mala by som mu davat len jedno alebo moze oboje? nechcem ho jodom predavkovat :ua:
1bubko2
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 393
Bydlisko: Púchov

Re: Riasy a zelené potraviny

Poslaťod Barbara » Str 03.08.2011 13:08

Ahojte,
myslite si, ze by mohli riasy nahradit prilohu pri BARFe? :nwm: lebo tomu mojmu vymyslenikovi nechuti zelenina (iba ovocie mu chuti) a aj ked mu ho pomiesam s masom, tak mi to nezje a mozem to rovno vyhodit.

Offtopic: Po kolkatich hodinach mam maso vyhodit z misky? :nwm: aby mu neublizilo alebo nieco pod. Lebo minule som mu to tam nechala do poobedia od rana a potom to zjedol. nemal hnacky ani nic.
Barbara
Hafan
 
Príspevky: 631
Bydlisko: Bratislava

Re: Riasy a zelené potraviny

Poslaťod adhike » Str 17.08.2011 0:30

počula som že riasy stmavujú srst a aj mrkva...Mám šteniatko dobermana a potrebujem aby mi stmavla viacej na hnedu farbu, aj niečo priaznive na klbiky a aj hlavne niečo na srdiečko. Existuje niečo čo všetky tieto 3 požiadavky splna? nejaka zelenina alebo tabletky,prášok? Dakujem:)
adhike
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 156

Re: Riasy a zelené potraviny

Poslaťod Baarbora » Str 17.08.2011 9:41

pre Teba by bolo momentalne najvhodnejsie navstivit skuseneho a rozhladenenho veterinara, ktory by Ti vysvetlil, co vlastne Tvoj pes potrebuje a nepotrebuje. Farbu srsti umelo nedozenies, zdravy pes so spravnym zlozenim stravy doplnky nepotrebuje...
Nepustaj sa do krmenia domacou stravou, pokial v takychto veciach nemas jasno, naozaj mozes narobit viac skody, ako uzitku.
Baarbora
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1496
Bydlisko: skoro Levice

Re: Riasy a zelené potraviny

Poslaťod adhike » Str 17.08.2011 13:28

ono ja tým veterinárom neverím :/ a už mám v tom všetko strašný zmetok :plac: granule su vraj humus tak hladam čo najmäsitejšie bez tých blbosti no zatial to vidím na acanu, lenže tam neni jak v podaktorých krmivách aj tie doplnky takže doplnky by osm k tej acane musela pridavat ale to nevadi :smile: lenže sa bojim že mi bude strašne priberať či? ludia mi doporužuju RC ale nevim , podla z toho čo som čítala to neni to prave orechove :ua: zatial mam doma olivers ktorý je vraj na urovni acany ale ten mi nece jest :ua: a tak som kupila niečo čo je zo vzorek chutilo ako je josera a ani to už nechce... ja fakt neviem čo jej mam kupovat, prvý dne tie granule papa a potom už ich odmieta :/ ja sa už zbláznim. tak som chcela ist na barf ale barfom to všetko vraj pokazim tak som späť kde som bola :ua:
adhike
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 156

Re: Riasy a zelené potraviny

Poslaťod Amaguk » Str 17.08.2011 14:17

Offtopic: barfom nic nepokazis, len si treba vsetko dobre nastudovat a dbat na dlhodobu vyvazenost stravy :no: do not panic :ahoj:

adhike píše:počula som že riasy stmavujú srst a aj mrkva...Mám šteniatko dobermana a potrebujem aby mi stmavla viacej na hnedu farbu, aj niečo priaznive na klbiky a aj hlavne niečo na srdiečko. Existuje niečo čo všetky tieto 3 požiadavky splna? nejaka zelenina alebo tabletky,prášok? Dakujem:)

mozno nieco z tohoto: http://www.phytovet.cz/cz/vypis_vyrobky ... o-psy.html
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Riasy a zelené potraviny

Poslaťod adhike » Str 17.08.2011 16:05

http://www.phytovet.cz/cz/detail/2-phyt ... ty/12.html
Tam je že: Pravidelné přidávání do krmiva je vhodné zejména při potížích s klouby.....Ked moja nema problemy tak jej neuškodím tým?....a je to štena malinke 2mes. môže taketo už? :nwm:

Ja viem len ona tým že nežere granulky tak som chcela začat abrfovat a preto všetko tak rychlo rychlo, ona rastie a nechchem aby držala hladovku a nevyvíjaka sa dobre tak som chcela barfovat...celu noc som to tu študovala a je toho strašne moc :ua: to fakt možno že za pol roka by som mala prečítane a pochopene :lol: a tak ja potrebujem teraz malej pomôct....nuž nič...tak ono skusila som to no kedže mi nežeren granuly....spravila som jej ten biely jogurt,jablko,med,škrupinka,vajíčko a aj granule som dala do toho....naštastie ich samozrejme nezjedla :lol: :lol: a poobede som dala trochen ryže polku rajčiny a mäso(chrbty,šlachy,chrupavky,prsia) a bolo to v takom pomere že 70% bola ta mäsova a kostna čast a zvyšok ryža s rajčátkom :lol: v pohode? nič som nepokazila? ale chutilooooo :jop:
adhike
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 156

Re: Riasy a zelené potraviny

Poslaťod helluska » Pon 21.10.2013 10:40

Kto mi prosim poradi davkovanie kelpy pre psov? Objednala som ju z netu, ale pisu iba davkovanie pre cloveka (500mg/den). Obsahuje vela jodu, preto by som s nou nerada experimentovala.
Psici maju obaja po 20kg. Vdaka :ahoj:
Dogs are miracles with paws.
helluska
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 103
Bydlisko: Košice - Mníchov

Re: Riasy a zelené potraviny

Poslaťod WorkingAmstaf » Str 15.01.2014 20:20

Ahojte , čo je najvhodnejšie na to aby mi fenka stmavla , je tzv.modrej -oceľovej farby , a keď sme jeden čas dávali do BARFu mrkvu tak betakarotén spôsobil,že nám trošku nahnedla , ale prídávam aj morské riasy , ale či je ešte niečo - produkt , zelenina , ktoré by dopomohli pigmentácií :)
WorkingAmstaf
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51

Re: Riasy a zelené potraviny

Poslaťod Lepki » Str 15.10.2014 8:36

obnovím túto tému za účelom otázky.
Nevie niekto kde v BA kúpiť kelpu??
ďakujem
Lepki
Nováčik
 
Príspevky: 32

Re: Riasy a zelené potraviny

Poslaťod Lindchen » Štv 24.03.2016 19:57

Máte prosím niekto skúsenosť s tabletami Imune? Moja kolegyňa to díluje, tak by som asi vzala od nej, celkovo som na to počula veľmi dobré referencie (u ľúdí), všetci chvália a teda vraj je to super aj pre psy. Zaujala ma hlave tá časť, kde sa píše, že vynikajúce na alergie. Máte niekto skúsenosť u psa?
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Predchádzajúci

Späť na Doplnky Stravy