Mlieko a mliečne výrobky

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Re: Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod MisheliQ » Uto 13.12.2011 22:41

Lindchen píše:Kde sa dá zohnať ovčie alebo kozie mlieko? V obchode som nevidela, salaš tiež nemám po ruke... Pomohlo by mi, vyzerá to tak, že malý nemôže už ani to :ua: .

Tiež sa pýtam. Má niekto tip, kde by som v Prešovskom kraji zohnala kozie/ovčie mlieko? Ďakujem!
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod Lindchen » Uto 13.12.2011 23:05

zara píše:V Dubravke tuna (48.179862,17.044183; zelena sipka ked to das do google maps) zvykli mavat take veci. Ale uz som tam velmi davno nebol, neviem ci to este funguje.

Vďaka, skúsim pozrieť :smile: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod Dana D » Str 14.12.2011 8:54

Síce to nie je priamo v BA, ale keď máš k dispozícii auto, tak aj na salaši za Stupavou by mali predávať.
http://www.biofarma.sk/index.php?id=10& ... nky&mode=6
Dana D
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Stupava

Re: Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod weron » Str 14.12.2011 8:57

aj fotrovci pri tt maju doma kozenku, tak mavame syr a predavame mliecko :jazyk: minule som jedla syr a ked mi povedali ze je z nasej kozy ze fuuuuj :heh: prislo mi to divne jest ked to je z tej kozy ktoru poznam :heh: :heh: :heh: som divna noaco ... :heh:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2344
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod Marian134 » Sob 14.01.2012 19:55

Ja dávam svojmu psíkovi mlieko spolu s granulami a veľmi jej to chutí a všetko je v poriadku žiadne hnačky nič :smile:
Ale chcem sa opýtať teraz som kúpil granule ktoré sa majú podávať s mliekom sú značky pedigree je to dobra voľba čo si otom myslíte ?
Marian134
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 34

Re: Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod casira » Sob 14.01.2012 20:02

teraz som kúpil granule ktoré sa majú podávať s mliekom sú značky pedigree je to dobra voľba

Niektoré psy dobre znášajú mlieko,nerobí im problém s trávením,tak bud rád.
Granule Pedigree nie je dobrá volba.Chod do témy granule a konzervy,tam sa dozvieš viac.Je vela kvelitných granulí,no tieto k nim isto nepatria. :no:
casira
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2313
Bydlisko: Háj,Turčianske Teplice

Re: Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod Marian134 » Sob 14.01.2012 20:07

Ja viem ale prihlásil som sa tu ešte len pred par dnami a už som si preštudoval že pedigree niesu najlepšia ale tie granule som si kúpil už predtým lebo som to ešte nevedel a ako laik som si myslel že som kúpil to najlepšie pre môjho psíka ale už mám naštudované že to tak nieje =) ale už ich nemám veľa tak dokrmím a prejdem na niečo iné =) čo by ste tak odporúčili aké granule ?
Marian134
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 34

Re: Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod Lindchen » Sob 14.01.2012 22:36

Marián, prejdi si príslušné témy a podľa nich si vyber.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod Frankie » Pia 09.03.2012 13:43

od akeho veku moze psik konzumovat tvaroh? chcela by som svojej 10 - tyzdnovej mopsici skusit dat tvaroh zmiesany so surovym vajickom a ryzou, len neviem ci je to uz vhodne. vedel by mi prosim niekto poradit?
dakujem :smile:
Frankie
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 29
Bydlisko: Rovinka

Re: Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod MontyTheDog » Sob 21.04.2012 9:31

Naši raz dali nášmu psovi cereálie s mliekom a nič mu nebolo aj :kak: bolo OK...
coming soon...
MontyTheDog
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 836
Bydlisko: Trenčín

Re: Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod Whip it » Sob 21.04.2012 10:55

MontyTheDog píše:Naši raz dali nášmu psovi cereálie s mliekom a nič mu nebolo aj :kak: bolo OK...


Nemusí sa z toho pokakať po jednej porcii, ak mu chcete dávať mliečne produkty, tak skúste skôr biely jogurt, tvaroh, syry...je to menej zaťažujúce :no: .
Whip it
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1830

Re: Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod Niqi & Kora » Ned 22.04.2012 1:11

Z mliecnych vyrobkov svojmu psovi najcastejsie davam kozi yogurt, maslo, tvaroh a vselijake syry. Sem tam smotanu. Z kravskeho mlieka mavala hnacky tak jej nedavam vobec. Vacsinou sa snazim kupovat tie kozie. Ovcie sme este neskusali. Myslite si, ze bezlaktozove kravske mlieko bude tolerovat? Mne je tiez zle z kravskeho mlieka, ale kozie mi nechuti. Ked som pila bezlaktozove tak uplne v pohode nic mi nebolo..ale pes ma samozrejme ine travenie, snad niekto bude vediet poradit. A este jedna- je nejaky mliecny produkt, ktory nedavat psovi?
Niqi & Kora
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 494

Re: Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod SabinuškaPN » Pia 17.08.2012 7:52

Moja malá je na mlieko alergická. Začala som jej ho trochu častejšie dávať a mala vyrážky. Len ma to najprv nenapadlo že to môže byť z mlieka tak som išla k vet a hneď ako som jej ho prestala dávať tak to ustúpilo. Ale keď ona ho má tak rada chudátko :ach:
SabinuškaPN
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1
Bydlisko: Piešťany

Re: Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod Gaštanko » Uto 21.08.2012 20:38

Ja svojmu psovi davam od mlieka, cez smotanu,biely jogurt, syr a je v pohode..ale nedavam mu to moc casto, tak 2x za tyzden zalejem granule..a ked mame na ranajky ovsenu kasu, tak mu aj z toho dam pomixovane, su tam vlocky, acidko,med, mandle, vlasske orechy, susene slivky, jablcka, sezamove a lanove semienka a vselico mozme ine, co je poruke:)
Gaštanko
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 81
Bydlisko: Žilina/Liberec

Re: Mlieko a mliečne výrobky

Poslaťod kaciatko2121 » Sob 08.09.2012 10:05

zdravim, chcem sa spytat taku mozno blbosticku:D Mam steniatko maltezacika (9tyznove) a nikdy nezobronila o jedlo, co sme jedli my doma. Ale minule som otvorila jogurt (biely sladku activiu - snad poznate) a to ste ju mali vidiet ako jej zavonala a ako si ju ziadala :D ale bala som sa jej ju dat. Tak sa chcem spytat, ci mozem jej dat troska tej bielej sladkej activie alebo radsej obycajny biely jogurt? dakujem za nazory:)
''Jeho srdce bije za dvoch. Najprv za svojho pána a až potom za seba.''
''Dejiny sú naplnené príkladmi o vernosti psov viac, ako o vernosti priateľov.''
kaciatko2121
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 645
Bydlisko: Kosice

PredchádzajúciĎalší

Späť na Doplnky Stravy